Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs, zapraszam.
Quote:
Zgłaszam się do konkursu:
Moje najlepsze święta były w 2010 roku. Budząc się zobaczyłem nowy komputer obok starego. Marzyłem o nim, bo stary już ledwo co działał. Dwa tygodnie minęły bardzo szybko. Wraz z Świętami Bożonarodzeniowymi nadeszły prace przygotowawcze. Nie miałem czasu na kolegów, komputer itp. Popatrzyłem na kalendarz a tu już jutro miał być 24 grudnia, czyli Wigilia. Miałem masę roboty! Zrobiliśmy z mamą i siostrą kilka posiłków, jutro mieliśmy resztę przygotować. Po całym dniu pracy, zasnąłem bardzo wcześnie, była to około godzina 22;00. Na następny dzień, byłem radosny zaraz po przebudzeniu. Nie wiem skąd miałem taki humor, ale chyba przez to że to jest ważny dzień i wiele pracy w przygotowania włożyłem. Idę sobie do salonu patrzę a pod choinką prezenty, rozpakowałem i byłem znów zdziwiony, były to gry na mój nowy komputer. Podziękowałem rodzicom za wszystkie prezenty. Potem pojawiła się pierwsza gwiazdka, i zaczęliśmy modlitwą potem wspólnym zjedzeniem 12 dań i zakończyliśmy znów modlitwą. Chwilę później śpiewaliśmy kolędy, było wesoło. Były to moje najlepiej spędzone Święta Bożonarodzeniowe.
Reply
Fajne
Reply
Fajny konkurs..
Wyśle na skrzynkę (sponsor):
Reply
Spędzam święta w domu z rodziną. Ubieramy choinkę, przygotowujemy różne potrawy: moczkę, murzynka, orzeszki, ule, karpia, barszcz z uszkami itd. Zaczynamy tą obiado-kolację około godziny 19:00. Po zjedzeniu idę do pokoju na 30 min. pograć w Gra, a jak wrócę do salonu są już prezenty. Ogólnie moje święta są baardzo fajne.
Pozdrawiam wszystkich
Lord Javier
Reply
Ja spędzam święta jak każdy polski chłopak. Wstaje rano sprzątam pokój, biegnę kupić prezent siostrze i
bratowi oraz kupić opłatki później nudzę się 2 godziny i czekam aż znajdzie mama lampki oraz bombki stroje choinkę i nakrywamy do stołu robimy moje ulubione danie czyli makówki Wink i zupę rybna czekamy aż przyjdzie rodzina i później wspólnie cieszymy się z naszych prezentów Smile Konto na majuna (Robinek Mag) :}
Reply
Legi , uni czy hero?
Reply
Sponsor!

Wyślę jak będę w Ithan lub innym mieście Wink
Reply
Ja już dałem uni Big Grin
Reply
uni hera i legi.
Reply
Sponsor się kłania Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)