Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alija przemawia: Podziękowania.
#1
Z góry mówię, że ten temat zupełnie nic nie ma na celu. Po prostu, chcę wam podziękować Stonersiaki, że jesteście tak wspaniałymi graczami. Naprawdę, dzięki wam dalej chce mi się grać. Dzięki wam chce mi się codziennie wchodzić na gg i odpisywać na tony spamu. To właśnie dzięki wam Stoners jest piękniejszy. Nie mogłam lepiej trafić. Dziękuję za te bardzo miłe opinie o serwerze. Nic tak nie cieszy zśp, jak dobra opinia. Myślę sobie wtedy, że RAZEM odwaliliśmy kawał dobrej roboty.. Co ja mogę powiedzieć więcej. Uwielbiam was!

A teraz szczególne podziękowania dla:
* Dragonwaldsa - Mimo, że cię nie poznałam, to dzięki tobie jesteśmu tu teraz razem.
* Czekoladovej - masz te swoje kaprysy, ale i tak jesteś moją najlepszą przyjaciółką.
* `Nocnego - za twoje głośne eventy, nadające barw serwerowi oraz przyśpieszenie sprawy z regulaminem.
* Rowana - pojawiasz się i znikasz ale i tak jesteś pro spamerem.
* Nuke Morga i Nal-Qa - to dzięki wam mamy taki zboczony i szalony klimat.
* Siniego i Mrocznego Tropiciela - dzięki tym waszym spinom jest weselej.
* Osobno dla Mrocznego - za zrobienie pięknej grafiki interfejsu.
* Osobno dla Siniego - dzięki Tobie zostałam tu na dłużej.
* Młodego Qwweiera - odwaliłeś kawał dobrej roboty z klanem, który pomimo hejtu nadal funkcjonuje.
* Yamamoto - BÓÓÓÓ.
* Yokiego - bardzo mi pomagasz jako SM.
* Pucybuta i Banana - starzy-nowi SMowie. Dajecie radę i to w was cenie.
* Kostkii - cicha woda, ale jaka pomocna.
* Ribony - za sponsorowanie wielu eventów.
* Operka - grunt, że jesteś.
* Sterina i Awersomika - odwalacie dobrą robotę jako GE.
* Kolila - bo ma pro eq.
* Perfecto - podtrzymujesz kilmat swoją nubkowatością.
* Och-Jarexa - kochany dodatkopisarz z głową na karku, który zawsze służy dobrą radą.
* Resonela - kreatora mapy Ithan.
* Poolpa - haxballowy trener, dzięki Twojej ekipie doszliśmy tak daleko.
* Skwarka - za pisanie na mnie na panel. A tak serio... Lubię cię, niestety regulamin jest nade mną.
* Europeusa - za piękne opowieści o graczach.
* Morgan le Fay - jesteś tu krótko, ale ile radości dajesz.
* Vrednego - który przygotował mi solidne fundamenty.
* Bitora - pamiętamy te dobre chwile.
* Prawego Oka - za podawanie konkretnych argumentów i niesienie pomocy.
* Nasuma - za twój wewnętrzny mrok i te rozmowy na wysokim poziomie.
* Arkadiosa - jesteś pro bramkarzem.


Wzruszyłam się. Przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam, ale jest was tak wielu, że nie sposób wszystkich wymienić.

Jeśli chcecie komuś podziękować to śmiało
Reply
#2
Dziękuje za podziękowania Big Grin
Reply
#3
Cry
Reply
#4
A ty i tak masz małe piersi i tak fapiesz, a my i tak w większości Cię kochamy Heart Dzięki Natalka za odwalenie tak wielkiej cholernej roboty, dzięki której gramy razem Smile
Reply
#5
To Ty masz zśp? Huh
Reply
#6
Rainbow 
A ja chciałbym podziękować Skwarusiowi za wspólną grę na naszym serwerze.

Skwarek - jeżeli kiedykolwiek to przeczytasz wiedz, że będziemy o Tobie pamięta, moje GG znasz, możemy się umawiać na haxballa kiedy tylko będziesz chciał. Byłeś dobrym kumplem, ale prawo boli Cry

Może kiedyś się jeszcze spotkamy i nasze drogi z powrotem złączą się w grze. 3maj się i nie zapomnij o nas!
Reply
#7
Ty dziękujesz im, a ja dziękuję Tobie i Czeko <3 Obie jesteście wspaniałe. Smile
Reply
#8
Ja też chce. Dla:

Dragonwaldsa - Za to, że nigdy od niego killa nie dostałem Smile
Ribony - za łapki z Nyphy i wspólną gre w haxballu
Och-Jarexa - za to, że jestem
Poolpo - za grę w haxballu Tongue
Duch(Arian), Mirco Cro Cop, Mańjak - za legendarne rozmowy na Skype.
Mroczny Tropiciel, Młody Qwweier - za to, że zawsze można z nimi pogadać, pomóc wzajemnie, wspierać
Humanistce - Jejku ona ma tyle dobrych rzeczy, że aż słów brakuje.
Arkadios - za mistrzowskie bronienie bramki w haxbalu
Ichiigo - za opowieści casanovy.
Zygzak Mc Qeen - czujny zastępca
Roodly - za obiecane dwa browary Tongue
Reply
#9
A ja dziękuję chyba na razie Tylko Duduśkowi i reszcie mord z mojego klanu, który nie przeszedł do Panów RPK Smile
Szczerze mówiąc, zastanawiałem się czy nie rozwiązać, ale jeżeli kilka osób chce być w takiej ekipie, to nie ma co tego niszczyć. : )
No i, Humanistko. Dziękuję za piękną opiekę nad serwerem, bo to jest NA PRAWDĘ opieka. Pamiętacie temat Nocnego?(Nie Nocnego Tropa, tylko Nocnego) Mimo że każdy zjechał ten temat - Humanistka spojrzała się trzeźwo. Bo... No na prawdę - potrzebujemy tego regulaminu. W ogóle. Cholera. Dziękuję Wam wszystkim ^^
Reply
#10
Ja kocham was wszystkich !!! Heart Heart
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)