Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złoty Puchar Serwerów-dyskusja i propki
Za górami, za cyckami, żył Dragonwalds z kolegami. Wiódł upojne, mocne życie. Cycki, taniec, wódki picie. Wnet zły szaman w dom zawitał, sprawnie, szybko Drago schwytał. Nastał koniec bajkowego życia. Skończyło się to co dobre. Drago został pojmany, wzięty do niewoli… I tak przez wiele lat wiódł ciężki żywot. Codziennie bity, karmiony śmiesznymi porcjami ryżu, zmuszany do ciężkiej, niewolniczej i bezsensownej pracy. Tak z dnia na dzień, bez celu, wstawał. Jak robot wykonywał te same codzienne czynności i kładł się spać, by znów rano wstać i zrobić dokładnie to samo, co dzień wcześniej. Postanowił coś zmienić. Prawie rok planował ucieczkę. Doszedł do perfekcji. Odrobina szczęścia i wolność. Spełnienie marzeń… Dnia owego padał deszcz, jednakże i to nie przeszkodziło mu w jego planach. Podczas pracy, korzystając z nieuwagi strażników, udało się wymknąć. Pokonać duży plac, na którym zazwyczaj wykonywano wyroki śmierci i dotrzeć do płotu, gdzie odpowiednia dziura już czekała, wystarczyło tylko przejść, tak też zrobił. Nawet pościg nie wyruszył. Strażnicy niezorientowani, a Drago z uśmiechem na twarzy pokonywał głuszę by dotrzeć do swojego domu. Obiecał sobie kiedyś, że jeżeli uwolni się z tego piekła, to założy piękną i barwną krainę. Która przypominać mu będzie jego dawne życie. Obietnice spełnił… I tak powstał Stoners. Kraina piękna i bajkowa. Mająca swój ład i porządek. Spokój przerwała śmierć zasłużonego króla i założyciela, tego raju. Dragonwalds udał się na wieczny spoczynek. Przez wiele tygodni serca Stonerczyków przepełniał ból i smutek. Odszedł ten, któremu tyle zawdzięczali. Potrzeba było wielu miesięcy by specyficzny humor wrócił. Po roku, poprzez demokratyczne głosowanie do władzy doszedł Tooyorek, jednakże jego stan zdrowia nie pozwolił mu długo cieszyć się posadą. Ze względu na problemy z sercem zmuszony on był zrezygnować ze swojej funkcji. Nie minęło wiele czasu, a już następcą tronu został Vredny. Jego królewskie plany pokrzyżował rozwód z ukochaną. Na rozprawy tracił zbyt wiele czasu. Zapominał o krainie, zrozumiał i zrezygnował. Wnet na biuletynie pojawiła się kolejna wieść o wyborach. A na liście widniał napis „Humanistka”. Lud ją znał i wielbił. Dlatego też została ona pierwszą królową Stoners. Piękna i wykształcona młoda dama, ze świetnym zapałem do pracy. Twardo rządzi, wyprawia dużo hucznych zabaw dla młodych i dużo spotkań dla starszych. Częste kreatywne konkursy pozwalają zapomnieć o złych oraz smutnych rzeczach, które co jakiś czas przytrafiają się Stonerczykom. Mądrość Humanistki pozwoliła jej wpaść na świetny pomysł. I tak oto znajome i zaufane osobistości zasiadły w kręgach rady świata Stoners. Wieść została rozesłana i przybita na biuletyny. Do informacji podano iż radnymi zostały dwie piękne damy: Czekoladova i Kostkaa oraz trzech mężnych mężczyzn: Pucybut Deejaya, Yoki i Psychopatyczny Banan. Krążą plotki, że ten ostatni posadę wykupił sobie upojną nocą, którą spędził wraz z Humanistką. Ale ile w tym prawdy, a ile kłamstwa być może nigdy się nie dowiemy. Brukowce aż szalały opisując domniemany romans. Oboje się do niczego nie przyznali, ale Stonerczycy i tak wiedzą swoje. I tak oto radni z Humanistką na czele zaczęli rządzić. I nikt nie może im nawet wytknąć błędu. Bo wszystko jest perfekcyjne. Perfekcyjne tak, jak plan Dragonwaldsa. I jego marzenie się spełnia, teraz tam w krainie wiecznego spoczynku pewnie uśmiecha się do nas i cieszy jak widzi co zapoczątkował. Świeża, systematycznie koszona trawa w centrum. Stragany z niskimi cenami oraz szeroki dobór ekwipunku. Każdy się tu zna i kocha. Może to dzięki temu, że nikt nie jest do siebie wrogo nastawiony. A może dzięki największym w historii zabawom, które organizował Nocny. Wiele jest tu dobrego i dobrze się dzieje. Wojny nie przerywają spokoju, a ceny nie doprowadzają do bankructwa. Cotygodniowe niedzielne, wspólne obiady na głównym placu stały się tradycją. Atmosfera w te dni jest bajkowa. Królowa witana oklaskami i pokłonami, które jej się należą. Radni zawsze przywitani z uśmiechem na ustach. I teraz… Gdy ta kraina jest na długiej, dobrej prostej, już nic nie ma prawa zakłócić tego szczęścia, które wiedzie każdy osobnik na świecie Stoners. Teraz już nic nie ma prawa zniszczyć krainy Dragonwaldsa. Teraz będzie tylko lepiej…


Taka tam, moja propozycja.
Reply
zapodaj.net/ccd666941e08e.png.html Smile
Reply
Swoją drogą, kto się podejmuje zrobienia filmiku?
Reply
To znaczy tak: Ja mogę nagrać kilka scenek czy coś ciekawego, tyle że musiałbym oddać film komuś do przeróbki typu dodanie muzyki, napisy itd, tego robić niestety nie umiem Angry
Reply
Młody Qwweier zgodził sie to zrobić Smile Także możesz nagrać jakieś tam bicie tytana, spotkanie w ithan czy cos. I wszystko co masz to wklej mi tu w temacie Smile
Reply
Mam jeden filmik z biciem tytana i pvp, i parę screenów. Film wklejałem wcześniej, ss zaraz dodam
Reply
Lightbulb 
Wierszyk o Stoners


Kraina miodem płynąca


Mleko płynęło no i miód,
Poprzez serwery różne i już,
Szukały miejsca gdzie kit nie wciska,
Znalazły kraj, tu Humanistka,
Rządziła w sposób sprawiedliwy,
Nie brakło w owym rządzeniu siły,
A Stoners - serwer wciąż rozkwita,
Niczym ojczyzna, Rzeczpospolita,
Bo jest to rodzaj ojczyzny małej,
Gdzie nasze społeczności całe,
Pięknie się moga integrować,
Stoners - w Gra ojczyzna moja.
Klimat trzymamy bez dwóch zdań,
Szacunek Stoners ma dla dam,
Powagą darzy gracza każdego,
A atmosferę piękną do tego,
Zaoferuje swoim mieszkańcom,
Niechaj z radości piją i tańczą,
Niechaj nam Stoners pośród serwerów,
W tyle zostawi za sobą wielu,
A może jeszcze zdarzy się w końcu,
Że podążymu wprost ku słońcu,

Literówki można poprawić bo słabego wzroku jestem. Kocham Stoners i lubię wszystkich graczy. Smile
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=VSnAKef-4s4
http://www.youtube.com/watch?v=-63P9mgBdng
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=OXDYsQwBy6s


W końcu ze Stonersa, jak dla mnie to najlepszy filmik jaki powstał na tym świecie(chodzi o świat Stoners).
Reply
Gra-Duże OkO & Dragonwalds` vs Mocny Maddoks,Sekta,Demonis[Narwhals](legenda w opisie)


Nie jest ze Stoners`a filmik. Angry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)