Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anders Behring Breivik
#21
Ciekawe czym by zabił po 50 by go złapali Big Grin

AtUp ale chyba lepiej być wolny niż siedzieć non-stop w celi kilka minut na dworze Izolatka Angry
Reply
#22
Przecież mówią ,że w Norwegii to jest najwyższy wymiar kary ... Gdyby mogli to by dali karę śmierci .
Reply
#23
Chłosta najlepszy wymiar kary Big Grin

AtEdit w Norwegi ? Może w polsce tak jest...
Reply
#24
Więzienie dużo robi z człowiekiem? Większość ludzi których znam wychodząc z więzienia wraca do niego prędzej czy później, sporo ludzi z mojej rodziny tego dokonało więc znam ten fakt. Ale jak już pisałem po 21 latach może się zmienić tym samym jak pisałem może naprawdę zachce mu się być pisarzem?
Atup
Non stop w celi? Chłopie, wiesz cokolwiek co tam się dzieje? Wiezienie to nie tylko siedzenie w celi i wychodzenie na spacer... Są inne zajęcia jak chociażby praca, siłownia... I jeszcze Ci płacą za pracę Huh A jak mój wujek pracując w kuchni nie dość że Ci płacą to jesz sobie co chcesz...
Reply
#25
TO PRZECIEŻ BOHATER NARODOWY ;_;

Norwegowie wierzą w resocjalizację Cool
Reply
#26
Nieliczni wychodzą normalni odbudowani na wolność Non-stop w izolatce myślisz o wszystkim.
Reply
#27
To ty chyba nie wiesz jak ma Breivik żyć Big Grin 3 pokoje komputer z dostępem do internetu(biografię będzie pisał ) Po prostu w nerda się zamieni
Reply
#28
Wooooooooooooooooooow !!!!!!!!!!!!!
Reply
#29
No i o tym cały czas pisze, że nie jeden bezdomny jak i nawet człowiek normalny nie pogardziłby takimi warunkami... A dodatkowo się jeszcze dorobi tam Huh
Reply
#30
Każdy kraj ma inne zasady. W Stanach Zjednoczonych zabijesz policjanta i już możesz mieć karę śmierci, a Norwegia - przynajmniej jako system prawny wierzy - w rehabilitację takich ludzi. Zresztą nawet jak spędzi te 21 lat, to szczerze wątpię aby go wypuścili. A jak już by się tak stało, to założę się, że ktoś go zlinczuje.

Kapiozo Siciliano:
Człowiek - a przynajmniej nowoczesny - to najokrutniejsze zwierze na tym świecie. A kara śmierci to głupota i hipokryzja człowieka. Jak ktoś zabija jest nazywany potworem, ale jeden sędzia może pozwolić, aby przez Twoje ciało przeszło 5000 W, i nie jest nazywany potworem. Nie trzeba zabijać Breivika, żeby był odizolowany od świata, wystarczy go zamknąć i koniec. A to, że rodziny zabitych/poszkodowanych chcą śmierci osoby winnej, świadczy o tym, że to nie Breivik jest potworem, tylko ludzie, którzy chcą jego śmierci. Jeżeli ludzie czują się lepiej kiedy osoba winna umrze, to jesteśmy naprawdę chorym społeczeństwem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)