Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ksiądz Piotr Natanek
#81
Ta, a Hip-hopowcy chodzą w za dużych czapkach i wielkich dresach z naszyjnikami na klacie Wink
Reply
#82
Nigdzie nie napisałem, że Koran to biblia satanistyczna, tylko wymieniłem je po przecinku. To taki znak interpunkcyjny w naszym języku, który dzieli zdanie na poszczególne części.
6 lat byłem metalem, do dziś mam długie włosy i słucham bardzo ciężkiej muzyki, nieobcy jest też mi hip-hop, znam wielu dresiarzy. Gram w gry od GTA do Postala, oglądałem Pokemony, lubuję się w RPG, Fantasy. I co? I nic? Sam sobie zaprzeczam? Ależ skąd!
Ja tylko piszę, że to wszystko może budzić pewnego rodzaju zagrożenie, pewne odłamy graniczą ze złem, można łatwo się prześlizgnąć za daleko, nie zauważając nawet umiaru.
Tak wam ciężko swoimi "wielkimi" rozumami sięgnąć tak daleko i zauważyć rzeczy, których nie widać na pierwszy rzut oka.Ehares:
Nie znam smaku życia? I piszesz to ty, człowiek, który niczego jeszcze w owym życiu nie dokonał, niczego nie przeszedł, niczego tak naprawdę nie zna? Ty, który na widok dowodu osobistego możesz się co najwyżej ślinić, o prawie jazdy możesz marzyć, o dziewczynie możesz śnić, który w życiu nie podróżował samodzielnie przez cały kraj, a już na pewno nie nocami, który alkohol zna tylko z imprez z kolegami, który nigdy nie właził tam, gdzie mu nie wolno, nigdy nie wplątał się w żadną przykrą sprawę...? Wymieniać dalej? Nie piszę tego po to, by pochwalić się, że ja to wszystko mam za sobą (bo mam), tylko o to, że znasz życie z internetu i tv, "mądrych" rozmów na dziecięcych "melanżach", który nigdzie się sam nie ruszy za daleko, bo mu rodzice nie pozwolą. Nie znam smaku życia? Kompromitujesz się, ale to stała cecha Graskich forumowców. Brak wiedzy, ogłady czy jakichkolwiek oznak rozumu nie przeszkadza wam wiedzieć wszystkiego na dowolny temat.
Reply
#83
Ten ksiądz mówi "Jeżeli twoje dziecko lubuje się w czarnych kolorach to wiedz,że coś się dzieje" a sam chodzi w czarnych kolorach wszędzie ;x nawet w kościele jest w czarnym.

_
Reply
#84
Nie wierzę, w co czytam O.O
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)