Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kara śmierci
#41
Video 
Jak najbardziej za karą. Odechciałoby się morderstw i gwałtów i pedofilii.
Reply
#42
Wiecie, że sami możecie kiedyś zostać tymi pedofilami i gwałcicielami ? Nigdy nie wiadomo czy coś wam nie zniszczy psychiki i tych rzeczy nie zrobicie.I to właśnie wy sobie fundujecie karę śmierci, bo gdyby była ankieta to byście zagłosowali na karę śmierci za pedofilię i gwałt.Ci co są gwałcicielami i pedofilami to są ludzie chorzy psychicznie zazwyczaj.
Reply
#43
Jestem za. Ktoś mądry napisał wyżej, że dożywocie gorsze. Tylko po jaką cholerę utrzymywać pasożyta za nasze pieniądze?
Reply
#44
Jak dla mnie dla niewierzących kara "śmierci" byłaby wręcz zbawieniem .. więc ja jestem przeciwny karze śmieci ze względu na humanitarność .
Reply
#45
Powiedz to ofiarom...
Reply
#46
Wink 
(2013-05-24, 21:38:28)Akatsuki Wrote: Powiedz to ofiarom...


Święta racja.

Chatelet:
Trzymamy tysiąc pasożytów, którzy o wiele więcej wyciągają z naszych portfeli. [czyt. posłowie]


Ja bym zastosował tą karę tylko dla seryjnych morderców, seryjnych gwałcicieli, a dożywocie wcale nie musi być dożywociem, bo można iść na warunkowe.
Reply
#47
No dokładnie, albo niech sie sami utrzymują i wręcz generują kase albo no niestety krzesełko. Prawa człowieka? Dla kogoś kto sam je pogwałcał? Nieeee Big Grin Obecna sytuacja jest chyba najbardziej absurdalną jaką można sobie wyobrazić.
Reply
#48
Nasze prawo nie jest aż tak doskonałe by znajdowała się w nim kara śmierci.
Reply
#49
Jak o gwałcicieli chodzi, mój tata kiedyś mówił tak: samego gwałciciela do stodoły. Narzędzie gwałtu w imadło, urwać drążek, podpalić stodołę, a obok zostawić siekierę bądź jakiś ostry nóż. Smile Jak chce żyć niech się bawi. Smile a jak nie chce, to zginie.
Reply
#50
Damnit, ja myślałem że Nilass to psychol...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)