Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trudne sprawy [Do 28 stycznia]
#11
Sponsor Bąbelkowy Skrzaci Szampan Wink
Reply
#12
Quote:
Mam wymyśloną Historię:

W Łodzi żyje sobie rodzina Kowalskich. Mama Teresa, Tata Janusz i syn Dawid. Rodzice dawida prowadzą zakład pogrzebowy a Dawid uczęszcza do 1 Liceum. Po śmierci Dziadka Dawid zaczął dziwnie się zachowywać. Sprawia problemy wychowawcze i opuszcza sie w nauce. Kiedy Dawid zostaje wyrzucony ze szkoły za pobicie kolegi, rodzice starają się aby ich syn sie polepszył w nauce i dobrze się zachowywał. Wkrótce wychodzi najaw że syn jest szantażowany przez grupe przestępczą, która chce wyłudzić od niego 100.000 zł. Rodzice próbują pomóc synowi i zgłaszają sprawę do sądu. Kowalscy wygrywają sprawę a grupa przestępców została skazana na 5 lat pozbawienia wolności.
1 rok później:
Dawid po rozprawie w sądzie przestał byc agresywny a w nauce jest najlepszy z klasy. Od tego czasu Dawid mówi o swoich problemach rodzicom.

Koniec mam nadzieję że się podoba Big Grin
Reply
#13
Łap sponsora, kolejna marzanna do kolekcji dla zwycięzcy Big Grin
Reply
#14
Dam 500k Smile Sponsor !!
Reply
#15
Chuck Norisek:

Jeżeli nie będziesz nadążał z plusami to będe czasem pomagał

-Biore udział , ale praca za ładna nie będzie wyglądała tak jak to zrobił kolega [Vi Veigar] ale tu liczy się Historyjka a nie wygląd tak ? ... Poniewarz jak (Tak) To biore udział Smile
Reply
#16
A to niby czemu ci się wygląd mojej pracy nie podoba ?
Reply
#17
uważnie i ze zrozumieniem przeczytaj... (nie umiem zrobić takiej ładnej pracy jak twoja)
Reply
#18
Aha sorki źle przeczytałem dziekuję . Big Grin
Reply
#19
I teraz pytanie do Chucka Noriska:

czy za napisane prace też dawać + ?


Oto moja wymyśona historyjka :

W Łodzi w pewnej miejscowości żyje sobie rodzinka Staszewskich, są w niej Oliwia, starszy brat Łukasz, i rodzice Anna i Maciej Sztaszewscy. Więc pewnego słonecznego dnia o godzinie 7.24 Oliwia szykowała lekcje żeby się nie spóźnić, a miała z tym dosyć duże problemy. W drodze do szkoły napotkała biedaka który prośił o 50 groszy do swojej sakwy, gdyż Oliwka była bardzo Chojna , powiedziała biedakowi żeby zamknął oczy, po zamknięciu oczu dziewczynka wrzuciła biedakowi10 złotych i uciekła żeby nie błagał o więcej. W domu po wyjściu obydwojga dzieci sytuacja bardzo się zmienia, mąż idzie do pracy ,gdyż jego żona wchodzi na striptizersie strony w Internecie i zamawia sobie chłopaka ,po przyjściu chłopaka w samych bokserkach i w płaszczu Żona Macieja od razu kazała nam wyjść z kamerami, po dwuch godzinach mąż przychodzi do domu szybciej niż zawsze ponieważ mieli awarię prądu w pracy i wszyscy zostali zwolnieni, mąż zastaje żone z chłopakiem 19-nasto latkiem całkiem nagim , mąż od razu dzwoni gdzieś gdzie się da jak najszybciej wziąć rozwód .Żona się nie zgadza daje w twarz mężowi, po czym Maciej oddaje i nie znosi wstrętu do kobiety która była jego Żoną. Po paru dniach do kobiety przychodzi list z wezwaniem do sądu oraz z prośbą o rozwód. Po paru dniach żona rozmyśla i zgadza się na to, dzień później rozprawa się odbywa z powodzeniem, Żona musi oddać 150.000 zł ponieważ tyle przez całe swoje życie wydała na chłopców, była Żona się zgadza i prosi o wybaczenie męża lecz on odmawia (…)4 tygodnie później dzieci gdy sprzątały znalazły puste paczki con****w i obrzydziły się bardzo tym, i pomyśleli że mamie zrobią pśikusa i gdy mama miała innego kochanka wyrzuciłi te con***y przez okno do mamy kochanka (…) wszystko dobrze się skończyło a , Staszewscy wykupili nowy dom za 150.000zł.

Dziękuje za przeczytanie ( nie miałem co wymyśleć Tongue )
Reply
#20
ok i jest git
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)