Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka
Heart 
Heteroseksualizm ma być tępiony? Nigdy nie był i raczej nie będzie, chyba że zamienią miejscami definicje słów "normalność" i "zboczenie".
A co do ukrywania się - zwolennicy miłości analnej czy oralnej robią parady? Nie? To czemu zboczeńcy mają robić?
Reply
Exclamation 
Zauważ, że kiedy pary heteroseksualne, dla przykładu całują się gdzieś na widoku to także słychać szepty, że to takie niemoralne całować się przy wszystkich. Szczególnie starsi ludzie tak mówią. Wywierana jest na nas presja, mamy się ukrywać ze swoimi uczuciami, jako normalni ludzie! Dlaczego więc wszelcy zboczeńcy mają tego nie robić? Dlaczego oni mogą sobie latać z jajami na wierzchu na jakiś paradach, a my jesteśmy krytykowani, gdy całujemy się na ławce w parku z osobą innej płci? ._.
Reply
Już to pisałem w jakimś temacie, że według mnie parady równości są dość idiotycznym pomysłem bo one oddalają od celu. Chodzi mi głównie o to, żeby każdy mógł powiedzieć "Jestem gejem" tak jak teraz się mówi "Mam dziewczynę" czy "Podoba mi się ta i ta osoba". Głównie o to mi chodzi.

Moja odpowiedź o tym, że równie dobrze heteroseksualizm powinien być tępiony w życiu publicznym odnosiła się do słów o homoseksualizmie. Homoseksualizm nie jest zboczeniem więc ludzie takiej orientacji powinni mieć równe prawo występowania i otwartego mówienia (nie mówię o paradach, skandalach pseudogwiazd czy tego typu zachowaniach) o swojej orientacji.
Reply
Homoseksualizm jest zboczeniem. Gdyby był normalny to homoseksualiści mogliby spłodzić potomka
Reply
To, że został wykreślony z listy zboczeń, nie znaczy że automatycznie przestaje nim być.
Reply
Yeah. Racja.
Dlatego pedofilia jest kwalifikowana jako zboczenie. Bo z tego nigdy się nie rodzą dzieci. Prawda. Masz 100% racji.
I dlatego, jak to pewien kongresmen mówił, "jeżeli to jest prawdziwy gwałt, to ciało kobiety znajdzie sposób by nie doszło do ciąży".

Gdybyś był normalny mógłbyś spłodzić sensowne słowa co do ważniejszych aspektów polityki(na której kompletnie się nie znam, więc nie będę zaczynał tematu) zamiast wyżywać się na ludziach którzy nic ci w życiu nie zrobili zzz
Reply
Hahhahaha rozśmieszyłeś mnie.
To, że przez patrzenie na piersi kobiety nie spłodzisz potomka też jest zboczeniem?
Moje pytanie reprezentuje w tym momencie ten sam poziom myślenia co Twój. Wink

Earnil:
Homoseksualizm jest normalny, występuje od zawsze w różnych kulturach, różnych gatunkach i społeczeństwach. To nie jest zboczenie. To naturalne ale ludzie wszystko, co troszkę odbiega od tego co kreuje przeciętna jednostka uważają za zboczenie lub chorobę psychiczną.

AtUp
Pedofilia jest kwalifikowana jako zboczenie ponieważ krzywdzi tym inne jednostki w aspektach seksualnych co prowadzi do nieodwracalnych zmian psychicznych u ofiar pedofilów. Homoseksualizm jest obustronny czyt. nie krzywdzący i dobrowolny.

---
Reply
Palikot nic nie obiecuje ? a "legalizacja(haha)" ?

Wszystko robi pod publiczkę. Tak, jak to było z ACTA, jak i legalizacją. Ludzie na niego głosują, bo "szpaaan", on jest za legalizacją, a i tak większość z nich nigdy marihuany nie zobaczy na oczy Wink, no chyba, że na necie.
Myślisz, że po co chce zalegalizować marihuanę? żeby się upodobać młodym. Dodgy Przy ACTA już go przejrzali i wyśmiali. Nawet jeśliby chciał ją zalegalizować to, to nie przejdzie. To że on i jego partia tak chce to nic nie zmienia. Nawet jeśli byłby, nie daj Boże prezydentem to by jej nie zalegalizował.

A co do Homoseksualizmu - niech robią, co chcą byle nie na ulicach, a zresztą ich sprawa, jak chcą być wyśmiewani. Tongue Homoseksualizmu nigdy bym nie tolerował.

Każdy polityk jest taki sam. Przed wyborami obieca wszystko, a potem nie robi nic, bo albo mu się nie chce, albo nie może. W większości to pierwsze. Kilka dobrych lat zleciało, a w kraju nic się nie zmieniło.

Killeras:
Nie tylko zyski. Ktoś się naćpa, pobije kogoś/zabije i państwo będzie go utrzymywać przez kilka dobrych lat. Poza tym Big Grin, gdyby była sprzedawana w sklepach to pewnie po przesadzonej cenie i ludzie nie kupowaliby jej w sklepach, tylko z własnego "źródełka". Big Grin

AtDół. No, dodatkowo dojdą "uzależnienia" i ich leczenie. W zyskasz państwa niewiele się zmieni, a na ulicach będzie trochę mniej bezpiecznie.

/Raster
Reply
Legalizacja, by przecież przyniosła zyski dla państwa. Obłożyć ją podatkiem 50% i sprzedawać w sklepach. I już państwo jest na plusie o te kilka "em". Tongue

Co do homoseksualistów. Za, ale nie za tak zwanymi częściami od rowerów ubierającymi się na różowo i udającymi jacy to oni są super i wg. :<
Reply
Owszem, występuje od zawsze, tu się z Tobą zgodzę. Co wcale nie oznacza, że muszę ich tolerować. W polskiej kulturze nie leży homoseksualizm, który był zawsze postrzegany za coś niemoralnego i niech tak zostanie. Większość społeczeństwa napawają zwyczajną odrazą, mnie także.

Killeras:
A proszę bardzo, ale narkomanów, czyli powiedzmy sobie jasno, śmieci, nie powinno się leczyć.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)