Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka
Przecież już nie raz były dyskusje na ten temat, w kilku sam wziąłem udział. Proszę, nie otwieraj tu tego wątku, bo jest to temat- rzeka i w pewnym momencie rozmawialibyśmy tylko i wyłącznie na ten temat. Ostatecznie i tak się niczego nie dowiemy. Moja przygoda w tej materii skończyła się na kupnie głośno komentowanych "kart Iluminati", tej sławetnej gry przepowiadającej m.in. atak na WTC. I powiem Ci, że to arcy ciekawa gra, do pizzy i piwa jak znalazł.
Reply
Nie widziałem w takim razie, rzuciłem hasło, ale przyznam szczerze że na forum Gra tematów o tym nie szukałem.
Reply
Jestem za Narodowym Odrodzeniem Polski i na razie tak zostanie.
Reply
Oni są w końcu antysemitami?
Reply
Owszem, są, tolerują Żydów ale poza granicami kraju. I ten antysemityzm wynika nie tyle ze względów rasowych ile ekonomiczno-politycznych.
Reply
Czytając artykuł na stronie nacjonalista.pl uświadomiłem sobie, na czym polega tolerancja
Reply
Z tych samych powodów nazywa się ich/nas "rasistami".
Fireelem:
Tolerancja o której mówią wszyscy lewacy to nie tolerancja, tylko próbowanie zlikwidowania jakichkolwiek różnic pomiędzy ludźmi. Lewica ma za zadanie doprowadzić do stanu, w którym każdy człowiek jest równy, w znaczeniu maksymalnie wyolbrzymionym - o równych potrzebach, zainteresowaniach, charakterze. Ludzie "tolerancyjni" twierdzą, że ludzie inni od nas są tacy sami jak my, nie akceptując w ogóle tego, że się różnimy (a zauważenie tego nie musi być przejawem nietolerancji).
Reply
Co smutacie? Wiecie, że sprzedano pałac prezydencki jakiejś amerykańskiej firmie? =D
Buahahaha, kraj absurdu totalnego!
Reply
Bo dziś państwo to tylko firma.
Reply
Powiedz coś więcej o tym, bo nie rozumiem
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)