Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rok 2012 mija... Pozytywnie czy negatywnie?
#41
Moim zdaniem administracja zrobiła dobrą robotę.
Co do Drogi Tworzenia myślę, że niepotrzebnie podała "termin" jego wykonania. Miała być w pierwszym kwartale 2012, a tu zaraz zacznie się 2013r. Każdemu zdarzają się problemy, opóźnienia w robocie, ale mogliby chociaż podać jakieś dlaczego jest z tym takie opóźnienie. No cóż, trzeba czekać. Mam nadzieję, że 2013r. będzie równie dobry jak ten, choć i tak niektóre zmiany stały się kontrowersyjne. Dodgy
Reply
#42
Dodanie nowych e2 jak najbardziej na plus.
Tylko szkoda, że mazurnik nie oddał mi legi Wink
Reply
#43
Dużo, dużo. Wiele pozytywnych zmian i tylko jedna, którą się zasmuciłem. Ktoś już wyżej powiedział o tym. Chodzi mianowicie o wzrost cen za odwiązywanie. Mi się najbardziej spodobało uspokojenie tropiciela. Nic już nowego chyba nie dodam bo mnie wszyscy wyprzedzili w temacie. Pozdrawiam.
Reply
#44
Sad 
Za duży już lvl mam Tongue
Reply
#45
Bardzo dużo pozytywnych zmian jak stworzenie nowego świata, Krwawych Łaźni czy dodanie nowych e2.
Reply
#46
Wiesz. Lepiej robić coś dłużej, a skończyć porządnie i tak by każdemu się podobało. Podobnie było z Thuzal.
Reply
#47
Jak pisali, mają inną robotę, niż pracę na drogą tworzenia.

Przecież powstaje teraz Angol.
Reply
#48
Większość zmian będę wspominał Smile pozytywnie, prócz kilku:
-Zmiana cen odwiązywania przedmiotów heroicznych i legendarnych - mój kolega miał odwiązać dla mnie lege za mój koszt ale po podwyżce nie było mnie stać
-Nowe stroje wojowników! - mi nie pasują do innych grafik graczy. Np. U tanca widocznie widać źrenice oraz zmieściły się jeszcze usta, a u nowego woja widać tylko jakąś niewyraźną plamkę na niewyraźnej twarzy
-Współwłaściciele do kubełka, zastępcy w ruch! - mój kolega na wakacje nie miał neta i ja miałem za niego grać jaką współwłaściciel ale kiedy wprowadzili zastępce stało się to nie możliwe
-Halloween - tu było raczej neutralnie, ale nie spodobały mi się questy które wykonałem w 1 dzień. Pamiętam jak w zeszłym roku administracja dodała później jeszcze jakieś questy a nie wszystkie na jeden dzień. Plusem byli dwaj herosi.
-Łączenie strzał-najgorsza rzecz w tym roku. Na początku było git: Łowcy i Tropiciele mieli miejsce w torbie ale po wprowadzeniu ograniczeń znowu jest mało miejsca: torbę trzeba podzielić na mixy, looty i strzały. I po co to

Reszta mi się podobała, a szczególnie Wielkanoc: można było dostać wiele cennych rzeczy do eq na 20 lvl oraz był powrót Buki do Gra. Ja sam w dzieciństwie uwielbiałem Muminki.
Reply
#49
Też się wypowiem, może i level mały, ale trzy lata gry swoje zrobiły.

Zacznę od łączenia strzał. Gdy to było błędem, było dobrze, że każdy mógł sobie dać nieograniczoną (no, 50k, czy cośtam, też mi ogranicz) ilość strzał. Dlaczego? Łowca i tropiciel i tak moją przez strzały dużo gorzej, wojownik/mag/paladyn/tancerz/cholera wie co nie muszą niczego tracić na walkę, co się nie zregeneruje pod koniec. Nam to zajmuje miejsce, reszta profesji może je wykorzystać na mixy, looty. I po co te limity?
No to teraz coś gorszego, odwiązania, oceny. Chyba największe minusy. Po kolei, odwiązania: no co tu dużo gadać? Mamy wyrzucić stówkę na te kilka pixelków, czy cyferek w złocie albo statach? Bez przesady, ludzie. Gra jest grą, każdy na pewno coś kiedyś na nią wyda, ale trzeba aż takie sumy od razu rzucać? Tak, rozumiem, nikogo nie zmuszają. I co z tego? .___.
Oceny, zmniejszenie liczby znaków. Po co? Co nie pasowało w ocenach? Teraz nawet komentować nie można tam, gdzie postu napisać się nie da (blog techniczny - osoby z 200+ repa mogli wyrazić swoje zdanie). A co do "prostych powódów oceniania", które w komentarzu powinno się wpisać... czemu niby mają być krótkie? Można chyba dokładniej to opisać. "spam - bo to, tamto", "plagiat - z tamtego", i tak dalej. Teraz trzeba napisać posta, a jeśli posta napisać nie można? Można dać tylko "spam/plagiat", ktoś to źle zrozumie i wyrówna? .___.
W tych dwóch na górze jest całkowity brak komunikacji z graczami, nikt tego nie rozmówił z Mistrzami i graczami. A powinni. Polska Polską, ale chyba jakaś demokracja powinna być?
Ano, i dlaczego zamknięto dział "propozycję"? W końcu mogli po prostu zwiększyć wymagany poziom reputacji do tego działu, żeby bardziej doświadczeni gracze tam pisali.

Plusy? No, kilka było. Na pewno zaliczę do tego Thuzal, zastępców (miła odmiana, nie ma się czego przyczepić), możliwość dzielenia, stroje nowe, eventy, cofanie expa. Nie chce mi się wszystkich opisywać, kilka tylko sprostuję.
Zastępcy - przede wszystkim podoba mi się fakt, że nie muszę się z nikim dzielić passami. Limit czasowy gry był i będzie, tu nie ma nic do dodania. A że zastępca działa jak hasło gościa - to już plus.
Eventy - były i będą, czasem robiłem, czasem nie. Tutaj większość zrobiłem, podobały mi się. Bez większego rozpisywania się, po prostu uznam je za dobre. Smile
Ceny cofania expa - nie jest źle, a jeśli ktoś będzie stał na jednej eII kilka lat, znudzi mu się wydawanie pieniędzy. O to właśnie chodzi - nie narzucają nam z góry kosmicznych kwot, tylko to powoli rośnie. I dobrze.


No, i takie zakończenie... co można było zrobić, co trzeba było zrobić, co powinno się zrobić.
Przede wszystkim, w końcu mogliby wywiązać się ze starych obietnic. Tak, wiadomo - Elancja, Droga Tworzenia. W końcu! Ile już na to czekamy?
Chyba też trzeba by zacząć dyskutować o nowych zmianach z graczami, którzy chwilkę już grają i mają jakieśtam doświaczenie. Bo zmiany typu oceny czy ceny legend są trudne do przyjęcia, jeśli dowiadujemy się o nich z dnia na dzień.
Reply
#50
Rok 2012 minął pozytywnie. Lecz najbardziej zdenerwowalem sie z tego powodu ze pare mies. temu nastąpiło wzmocnienie tytanów. Renegat od 21 do 2 w nocy męczony ponad 50 bic i nic Angry. Wkoncu przyszlo 10 typa full hero i sie udało Dodgy / A teraz troche za słabe, renegata jadą typy z uni Cry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)