Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rok 2012 mija... Pozytywnie czy negatywnie?
#31
To musiałbym dodać też event na dzień dziecka, na walentynki i wszystkie takie mini eventy. Nie widziałem potrzeby by wyrażać swoją opinię na ich temat Smile
Reply
#32
Video 
Ogólnie moim zdaniem rok 2012 wyszedł pozytywnie, nowe miasto, eventy, nowe potworki i wyglądy. CO do wyglądów to każdy widzi jak sprawa się ma i każdy ma swój gust. Także warto wzpomnieć o zmianach w balansie, który idzie w dobrą stronę. Moje skromne zdanie twierdzi też iż wszystkie plusy są niwelowane przez jedną sprawę, podwyższenie cen odwiązywania itemów. Tu już nic więcej nie dodam bo nie chce sobie podnosić ciśnienia.
Reply
#33
W każdej grze zazwyczaj jest ten martwy punkt i ciekawość się kończy. Czym ma Cię zaskoczyć administracja skoro prawie wszystko wiesz o grze, wszystko przeżyłeś i masz za sobą? Kolejne nowe e2, mapy, herosi? Przecież dobrze wiemy, że w końcu i tak wszystkim się znudzą wprowadzone zmiany. Każdy pozdobywa to co chciał i zacznie się kolejny płacz na forum, że administracja nie dba o graczy 260+. Błędne koło.
Reply
#34
Rainbow 
Ja tam oceniam zmiany pozytywnie. W 2012 roku grałem zbyt mało w margo, ale jak już weszły jakieś zmiany albo eventy to zawsze znalazłem czas na grę. Oby kolejny rok był jeszcze lepszy.
Reply
#35
Mi się w tym roku podobało wprowadzenie 2 nowych elit mam na myśli szczęta i tego wodnego stwora. Teraz nie ma już takich tłoków na tarmusie czy rozuglagu. Następną dobrą rzeczą są te 3 duże eventy z których według mnie najlepszy był wielkanocny. Chociaż halloweenowy nie był gorszy bo miał aż 2 herosów. Event mikołajkowy bardzo dobrze się zapowiada. Thuzal mi się troszkę nie podoba bo do eventowych questów będzie często się tam biegać a dla osoby bez tp do eder to jest kawałek drogi. Chociaż thuzal ma swoje zalety są nowe expowiska, nowe qesty. Bardzo mi się podobało też wprowadzenie nowych strojów wojowników co prawda niektóre są gorsze od starych ale i tak trzeba tutaj podziękować Lawenie. Następną rzeczą na plus są krwawe łaźnie. Jednym minusem tego roku jest podwyższenie cen odwiązania legend/her.
Reply
#36
I właśnie w tym momencie, gdy nie ma już pomysłu, zrobiłbym THE END, by nie robić z tych ludzi zwykłych ... Smile
Reply
#37
Quote:9. 18.06.2012 - Nowe stroje wojowników!

Zmiana na którą oczekiwał KAŻDY Graowski wojownik. Stroje obiecywane przez Lawene tak dawnooooo, w końcu zostały wprowadzone do gry! Ku uciesze wszystkich warto było czekać, bo stroje są naprawdę ładne. Lepiej późno i niż wcale. Plus.


I tu sie z tobą nie zgodze, stroje są słabe powiedziałbym nawet beznadziejne i w dodatku jest ich o wiele mniej niż było wcześniej.Większość doświadczonych wojowników z classica podziela to zdanie.Zmiana na OGROMNY minus,owszem były one długo wyczekiwane ale dla mnie wprowadzenie ich to kompletna klapa i porażka. Kolejna rzecz która zniechęca do gry wojownikiem
Reply
#38
No można dopisać jeszcze o osłabieniu tropiciela (słabsza GR z zimnem).
Podział historii klanowej na tą z depozytem i bez.
Dodanie obramowania itemków.
Dodanie 2 nowych elit 2.
Opcję wysłania wiadomości do wszystkich klanowiczów.
Pokazywanie informacji czy gracz ma błogosławieństwo czy nie.
Więcej złota za wymianę sł.
Ikonki pod postacią dt. czarów.
Nowe łączenie i dzielenie strzałek. Wink

Moim zdaniem ten rok był bardzo udany. Szkoda, że administracja nie zdążyła z drogą tworzenia, no ale może ... Tongue
Reply
#39
Eventy,otwarcie Thuzal i różne sprawy związanie z umileniem rozgrywki wspominam miło, i oceniam tą pracę na plus. Jeśli chodzi o Gefion to jestem nastawiony na to negatywnie, dlaczego? A no dlatego, że za nie długo na każdych światach będzie grało po 50 osób, o ile będzie... Zastępcy? W końcu skończyły się multikonta. Ogólnie rzecz biorąc postępy w grze oceniam pozytywnie, i miejmy nadzieję, że administracja stanie na wysokości zadania w 2013roku!
Reply
#40
Szacunek z podsumowanie...
Mam wrażenie, że poprzednie lata były bardziej obfite dla Gra, choć liczba graczy rośnie, a przecież o to chodzi, nie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)