Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilne, mamy złodzieja!
#1
Witam Was wszystkich mistrzowie. Smile.
Właśnie się dowiedziałem że nasz kochany człowiek z frakcji jest złodziejem.



Wiecie jak działał? To proste lecz nasza ofiara Seruś się nie zorientował. ;x

Podobno wysyłał mu legendę, pierw pierek z Gothardusa i kaskę.
Było ładnie pięknie, lecz pod tym (było to na poczcie) pojawił się ciekawy link. Link podobny do przeciętnych stron hostujących Screeny i takie tam podobne, napisał również żeby ofiara takowego oszustwa zobaczyła ten link bo chce sprzedać różne heroiki jakie ma w depozycie. Seruś niestety na to wszedł... i tak oto wywaliło mu kompa, gdy wszedł zobaczyć o co biega się okazało że już nie ma konta, mail został usunięty oraz zmieniony na złodzieja CZŁOWIEKA Z FRAKCJI. Seruś nie wiedział co ma ze sobą zrobić więc zadzwonił do mnie z paniką na skype, i tak oto powstał ten temat.

Alijka, mam nadzieje że sobie z tym poradzisz, tu taki mały dowód z chatu z kochanym człowiekiem z frakcji


c.wrzuta.pl/wi773/45e02af30021771a50d31aae/serushaslo

Na chłopski rozum, chyba każdy to pojmie że sam się tu przyznał że to on.

Potem chciał gg Serusia, i mu podałem i zobaczcie co napisał.

c.wrzuta.pl/wi19709/569e1bc50029a06450d31ca9/serushaslo2

scr.hu/0oze/lrr8d


I sory, że napisałem ten post bez zgody SM'a ni nic, lecz to pilna sprawa. I mogę przyjąć za to killa, lecz wiedzcie iż to było w słusznej sprawie.
Reply
#2
Ehhh szkoda że podobno człowiek frakcji oddał swe konto niby braciszkowi, znów Seruś poszkodowany Angry W tym wypadku nie powinno być killa, a nasz kochany człowiek frakcji wydalony na sybir czym prędzej.
Reply
#3
Trzeba działać tak aby Seruś nie stracił konta na zawsze!.
Reply
#4
Polecam zgłosić to na panel, jednak nie wiadomo czy wówczas wtedy odzyska on swoje konto Angry
Reply
#5
Czyli mi też pewnie chciał ten link wysłać, kiedy prosiło gg. Smile
Reply
#6
Dobrze że informujesz...
Seruś to mój kolega zaufany i chciałbym pomóc ale nie wiem jak?!
Napisze do niego na FB i popytam o szczegóły ;cc
Reply
#7
Lightbulb 
Jak macie z nim kontakt to możecie pisać, żeby napisał do Thinkera na maila lub założył nowe konto i napisał na panel (może, regulamin pozwala).
Reply
#8
W nieznanie linki się nie wchodzi i tyle. Ewidentnie jego wina, bo chyba widać po początkowym adresie strony co to może być.
Reply
#9
Powiem wam jeszcze, że chyba 2 dni temu kupowałem od niego buty za 4m z kostka na tanca po tym jak kupiłem wysłał mi link do jego depo żebym sobie coś wybrał (oczywiście nie wchodzilem nie wchodze w żadne linki po incydencie z lasko nawet od mroka Cool)
Ten link to SS'a zaczynał się na Scru.hu (od skrótu ScreenShooter) Z tym lemurem ninją w lewym górnym rogu..



P.S nikomu nie wierzę z linkami i radził wam też dopóki ktoś nie zrobi porządku Angry
Reply
#10
Potwierdzam ode mnie też nie wchodzisz w link Cool

A z podejrzanymi na panel = Ban bo po co narażać ludzi z syberii ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)