Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs "Koniec świata".
#11
MI tak wsamo jak grancowi
Reply
#12
Quote:Dla mnie koniec świata wygląda zupełnie inaczej . Coś takiego jak w filmie 2012.
Więc tak , każdy sobie spokojnie leży w łóżku wszystko cacy pięknie żyjecie jak na co dzień aż nagle czujecie drżenie pod stopami i widzicie jak za oknem robi się ciemno . Wychodzi każdy na ulice patrzy co się dzieje .A na niebie pojawił się wielki czarny krąg zrobiony z chmur a ziemia pod nami powoli się rozpada i z daleka widać jak woda zalewa następne ulice w mieście . Każdy zaczyna uciekać zrobiła się wielka panika złodzieje pilnują fachu i zaczynają wszystko szabrować od sklepów aż po domy mieszkalne a woda nie ustępuj i zalewa następne ulice . Połowa mieszkańców ucieka do schronów ale po jakimś czasie woda i tak ich dopadła i po 5 godzinach bo wszystko to trwało 5 godzin każdy z mieszkańców którzy przeżyli wpatruje się w czarną otchłań na niebie po chwili wylatuje z niej meteor a do o koła zaczyna się wszystko palić .Meteor walnął w ziemię a fala po uderzeniu zniszczyła wszystko i wszystkich a planeta rozpadła się w drobny pył .
.
KONIEC tak sobie to wszystko wyobrażam .
Reply
#13
Ciekawy konkurs chyba wezmę udział jako sponsor
Itemki:

Jeszcze wkleje coś po szkole...

P.S Itemki wkleje tutaj tylko jak wróce ze szkoły
Reply
#14
W dzień końca świata wszystko będzie jak zawsze aż nagle pojawią się ząbi i kosmici którzy będą chcieli nas zabić.

To moje wyobrażenie.


img521.imageshack.us/img521/5549/koniecwiatap.jpg
Reply
#15
Według mnie nikt nie będzie się niczego spodziewał bo nie będzie wiadomo kiedy będzie koniec świata. Nagle zrobi się mroźno spadnie śnieg tak że widoczność ograniczy się do około 5 metrów. Niektórzy zginą ze strachu lub z innych powodów a niedobitków dobije tsunami od mórz i oceanów oraz lawa z głębi ziemi.
Tak wyobrażam sobie koniec świata.
Reply
#16
Według mnie, będzie ten koniec "trwał" kilka dni.

Najpierw na słońcu będą się pojawiać wybuchy i burze słoneczne. Po kilku dniach na Ziemi na całym świecie pojawiają się burze elektromagnetyczne - na globie brakło prądu. Następnie pojawiają się kataklizmy, takie jak trąba powietrzna. Na sam koniec spadnie wielki meteoryt wielkości San Francisco. Jego uderzenie będzie tak silne, że wywoła wiatry o prędkości powyżej 1500 km/h. Nagle cały świat pustoszeje, a przeżywają nieliczni. Dalej fala ognia przebrnie przez planetę - przeżyje jedynie kilka osób z całego świata z oparzeniami III i IV stopnia. Na Ziemi gwałtownie zmienia się klimat - następuje zima nuklearna. Najprawdopodobniej koniec Ziemi, ludzkości i wszelkiego życia we Wszechświecie.


Oczywiście to tylko moja wyobraźnia Wink
Reply
#17
Ta twoja wyobraźnia bardzo ciekawie się rozwija bo albo mi się zdaje albo zrobiłeś kopiuj wklej . Bo to wszystko jest z filmu 2012 wiem bo oglądałem go z 10razy .
Reply
#18
Tongue 
Moje wyobrażenie to takie gdzie spadnie na Ziemię takie "coś" co wszystko będzie niszczyć. Będzie to małe i będzie wszytko połykać i dzięki temu będzie rosnąć Big Grin Połknie całą Ziemię i będziemy żyć w nim, aż do śmierci Big Grin

Ogólnie to nie wierzę Angry
Reply
#19
Dobry konkurs , brawo Big Grin
Reply
#20
Bardzo ciekawe prace.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)