Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs o samopoczuciu [22.12.12;14:00]
#21
Co zrobić ? Smile hmmm
Na pewno słuchać rodziców a jeśli jesteś dorosły odwiedzić ich lub swoje rodzeństwo szczególnie teraz przed świętami żeby sprawić im przyjemność.Wyjść na pole z Kolegami porobić coś np pograć w hokeja.
Nie siedzieć tyle przed kompem spadł śnieg wszyscy na pole a nie Smile !!!!
Reply
#22
Należy żyć w przyjaźni z bliźnimi, odpuszczać winy, mieć więcej przyjaciół niż wrogów, korzystać z życia i niczego sobie nie żałować.Brać z życia wszystko pełnymi garściami.
Reply
#23
Shocked 
Co robić, aby życie było ciekawe i wesołe?
Żeby życie piękne i wesołe musisz myśleć zawsze, że to co masz i to co jest nie jest najgorsze. W końcu przyjdzie lepszy dzień kiedy wstaniesz z uśmiechem na ustach.Jeśli nie chcesz chodzić do szkoły (co mi się często przytrafia) pomyśl o swoim koledze w szkole, którego chciałbyś zobaczyć lub z nim o czymś porozmawiać. Przecież nie są w szkole najważniejsze oceny, bo i tak za kilka lat nie będziesz pamiętał co dostałeś wczoraj z kartkówki, ale będziesz pamiętał kto był twoim najlepszym kolego w szkole.

Mam nadzieję, że te rady wam chociaż trochę pomogły w życiu.
Reply
#24
1) Co robić, aby życie było ciekawe i wesołe?
Wychodzić z przyjaciółmi na dwór . Spędzać dużo czasu z rodziną . Pograć w margo Big Grin . Pójdz na boisko pograj se w piłkę nożną .
Chodź na imprezy, słuchaj muzyki. Wogule rób to co chcesz oczewiscie te dobre rzeczy Big Grin . Powinnieneś ogólnie bawic sie korzystac z życia codziennie proboj robic cos nowego . Big Grin
Reply
#25
dobry konkurs;p
Reply
#26
Życzę powodzenia wszystkim
Reply
#27
1) Co robić, aby życie było ciekawe i wesołe?
Wychodzić z przyjaciółmi na dwór . Spędzać dużo czasu z rodziną . Pograć w margo . Pójdz na boisko pograj se w piłkę nożną .
Chodź na imprezy, słuchaj muzyki. Wogule rób to co chcesz oczewiscie te dobre rzeczy . Powinnieneś ogólnie bawic sie korzystac z życia codziennie proboj robic cos nowego . mam nadzieje Ze wygram bo nie mam kasy a ni żeczy na margo Sad
Reply
#28
Sponsor, 300k Wink
Reply
#29
żeby żyć ciekawie trzeba


Spędzać czas z rodziną spełniać swoje marzenia i dążyc do celu który chcemy spełnićNAPISAŁEM MAŁO ALE OD SERCA , A NIE JAK NIEKTÓRZY Z NETA
Reply
#30
ja pisze z serca a nie z neta
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)