Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs o samopoczuciu [22.12.12;14:00]
CO MAM ZROBIĆ ŻEBY WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Reply
Przeczytaj sobie.. Huh

"Wystarczy odpowiedziec na pytanko, oczywiście w świecie realnym (max 5 zdań):
1) Co robic, aby życie było ciekawe i wesołe? "
Reply
Aby życie było ciekawe trzeba po prostu chwytać dzień inaczej"Carpe Diem".
Cieszyć się z każdego dnia jak by to był ostatni w życiu(czego nie życze).
Dla jednych ciekawym jest czytanie książek,dla drugich skakanie(parkour)a dla innych nawet siedzenie w domu i oglądanie cały dzień telewizji.

Mój sposób jest prosty: próbuj robić to czego nigdy nie robiłes
Reply
Heja co robicie! I rzycze wesołych siwią! Big Grin Smile
Reply
Nie martwić się o nic.ZNALEŻĆ PRZYJACIÓŁKE A NAJLEPIEJ SWOJĄ WYMARZONĄ DZIEWCZYNĘ.Nigdy nie kusić losu.Zawsze być uśmiechniętym i szczęśliwym.Jak masz TY problem lub kłopot zgłoś się do swojego przyjaciela.Nie marnuj czasu na głupoty takie jak siedzenie w domu lub leżenie na kanapie i oglądanie telewizji najlepiej włącz komputer połącz się z internetem odpal firefoxa wejdż we strone http://www.Gra.pl zaloguj się i graj.Nigdy ale to nigdy nie łam komuś serca a będzie dobrze.W ''realu'' życiu pamiętaj o zasadach 1.Bądż miły dla kogoś a on pkaże to samo 2. Bądż sobą i najważniejsza zasada 3.Nigdy nie przeklinaj ostro przy dziewczynie. Pozdrawiam Krecie oko
Reply
TRZEBA SOBIE Kupić 1g i skręcić blanta albo coś innego zaprosić kilkoro znajomych i odpalić życie staje sie weselsze
Reply
Moim zdaniem ten "dołek" można załatwić słuchaniem dobrej muzyki , rozmową z przyjacielem . : )
By życie stało się ciekawsze trzeba starać się wymyślać coraz to lepsze bądź śmieszniejsze rzeczy do robienia , oczywiście nie dla wszystkich coś ciekawego to jest adrenalina niektórzy wolą spokój np. relaksowanie się dobrą muzyką , leżeniu i rozmyślaniu jednak samemu rzadko jest wymyślić coś fajnego dlatego oparciem tudzież pomocą będzie zaufana osoba tj. przyjaciel , który zawsze z Tobą wszystko zrobi i nie zostawi Cię w potrzebie .
Dobrą zabawę zawsze załatwią bliskie nam osoby więc pamiętajcie !! Nie obrażajcie się na nich za byle co !! Bo przyjaciel to najcenniejsza "rzecz" jaką posiadamy : ))
Reply
Co robić, aby życie było ciekawe i wesołe?

Napisał bym dłuższą wypowiedź ale jest max. 5 zdań.

Quote:Na takie pytanie jest trudno odpowiedzieć, wszyscy mówią że się bawić i śmiać itp. Ja może inaczej to zinterpretuję. Życie jest takim doświadczeniem w życiu każdego człowieka i to życie poddaje nas próbie, jakiej to już musicie odkryć sami. Trudno określić, co trzeba robić by życie było ciekawe i wesołe, zwiedzać i spotykać się ze znajomymi, możliwe. Ja natomiast mówię że wystarczy żyć i cieszyć się wszystkim co cię spotyka (może niekoniecznie), ponieważ całe twoje życie może się zaraz skończyć.


Edit za cod.
Reply
Co robić, aby życie było ciekawe i wesołe?

Napisał bym dłuższą wypowiedź ale jest max. 5 zdań.

[cytat]Na takie pytanie jest trudno odpowiedzieć, wszyscy mówią że się bawić i śmiać itp. Ja może inaczej to zinterpretuję. Życie jest takim doświadczeniem w życiu każdego człowieka i to życie poddaje nas próbie, jakiej to już musicie odkryć sami. Trudno określić, co trzeba robić by życie było ciekawe i wesołe, zwiedzać i spotykać się ze znajomymi, możliwe. Ja natomiast mówię że wystarczy żyć i cieszyć się wszystkim co cię spotyka (może niekoniecznie), ponieważ całe twoje życie może się zaraz skończyć. z tinkerem Gra jest fajne
[i]Edytowany 13:35:51 22.12.2012 przez alex lisowski
Reply
Żal ;0
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)