Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.12.2012r. Koniec Świata?
#1
Witam,
chciałbym zapytać Was o zdanie na temat nadchodzącego końca świata, oddajcie głos w sondzie i uzasadnijcie swój głos w temacie!

Post nie na temat = kill 6h.

sonda.hanzo.pl/sondy,176409,xAIl.html

Temat na prośbę Big Milek'a.
Reply
#2
Ja zdania nie mam i nie wieże w to że koniec świata nastąpi.
Reply
#3
Co ja o tym sądzę?

Że za rok będzie następny, za dwa lata kolejny itd.


Gdy media nie mają nic sensownego do powiedzenia to poruszają ten temat, który nic nie wnosi. Smile
Reply
#4
zwykłe brednie na kółkachSmile
Reply
#5
To wy nie wiecie koniec świata odwołali!!!!
BO TOYOTA MA WYPRZEDARZ!!!




A tak nasz nauczyciel powiedział że to co oni mówią że to może się stać zarówno teraz ,jutro ,za miesiąc czy za kilka lat
Reply
#6
Przeżyliśmy już tyle tych końców że przetrwamy następny.
Reply
#7
Oczywiscie ze nie! przeciez kazdy wie ze koniec swiata bedzie gdy wygramy z Niemcami Big Grin
A sprawdzilem i nie ma w najbliszszym czasie planowanego meczu z naszymi zachodnimi sasiadami : )

+ Ta ostatnia minuta : D ale przynajmniej zyjemy ^^
Reply
#8
To może ja? To kompletna bzdura ! Koniec świata to już chyba 9 z kolei. Osoba, która tworzyła kalendarz majów "ryła" go w kamieniu" Nie starczyło mu miejsca już i skończył dany kalendarz 21.12.2012. Wystarczy poczytać trochę. Nasz świat skończyłby się niedawno temu, bo przeleciał miedzy Ziemią, a Księżycem asteroida o średnicy 50m, która rozwaliłaby Ziemie w pył, tak jak kiedyś dinozaury wyginęły, tak niedawno my byśmy wyginęli. Nie zostaliśmy o tym poinformowanie wcześniej tylko oczywiście jak sytuacja się unormowała. Wracając do końca świata 21 grudnia to tak jak pisałem, skończył się majom kalendarz i tyle. Zapowiadają, że w parę godzin zmieni się biegunowość Ziemi i cały świat "padnie". To akurat jest możliwe, ale nic nie zapowiada takich wydarzeń. Reszta bzdetów, że wulkany wybuchną wszystkie na raz tsunami itp to nie prawda. Jedyne czego możemy się teraz bać to, że park Yellowstone wybuchnie, tj wulkan pod całym tym parkiem, bo zgładzi jego wybuch cała Ziemię. Pył unoszący się zabije w przeciągu 5 dni całą ludzkość. Drugim zagrożeniem jest nasza największa gwiazda, czyli Słońce.
Reply
#9
Tak ale ta gwiazda może wybuchnąć za równo dziś jak i za kilka lat Smile
Reply
#10
Ja tam wierzę Cool a dzień później mój kolega ma urodziny Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)