Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs najlepsze Święta.
#1
Witam

W związku z tym, iż w poprzednik konkursie większość osób wzięła kartki z internetu, ten konkurs będzie polegał na opisaniu swoich najlepszych świąt w Gra.

Nagrody:

1 Miejsce :


2 Miejsce :



3 Miejsce :


Sponsorzy:
Sir Sudeses
Guar
Tropicielpl
Sarten
Aradom
jajko pl
Reness
Malutkii
Bloodsik
patrzałek men
Perestius
danio trop I



Koniec konkursu ! ! !
Zwycięzcy:

1. The Nyan cat
2. Bathvor
3. Sinnores

Gratulacje ; )



Temat zostanie usunięty, gdy wszyscy sponsorzy dostaną + : )
Reply
#2
Sponsor:
Smile
Reply
#3
Information 
Dam może coś na sponsoraSmile
Reply
#4
(2012-12-11, 14:24:11)spoko koleś Wrote: Witam

W związku z tym, iż w poprzednik konkursie większość osób wzięła kartki z internetu, ten konkurs będzie polegał na opisaniu swoich najlepszych świąt w Gra.

Nagrody:

1 Miejsce :


2 Miejsce :



3 Miejsce :


Sponsorzy:
Sir Sudeses
Guar
Tropicielpl
Sarten
Aradom
jajko pl
Reness
Malutkii
Bloodsik
patrzałek men
Perestius
danio trop I



Koniec konkursu ! ! !
Zwycięzcy:

1. The Nyan cat
2. Bathvor
3. Sinnores

Gratulacje ; )



Temat zostanie usunięty, gdy wszyscy sponsorzy dostaną + : )



+ dla cb za konkurs. Big Grin
Reply
#5
Moje najlepsze święta spędzam u babci.Ubieramy tam choinke.Śpiewamy kolędy i dobrze się bawimy.Wieczorem zajadamy 12 potraw i dzielimy sie opłatkiem.Wieczrem czekam juz tylko na prezenty.
Reply
#6
Sponsor i powodzenia!!
Reply
#7
święta spędzam w gronie rodziny i przyjaciol.rano ubieramy choinke.gdy wzejdzie pierwsza gwiazdka to zasiadamy do stolu i wtedy dzielimy sie opłatkiem.po kolacji dajemy sobie prezenty.takie święta mamy co roku.
Reply
#8
Moje najleprze swieta jak zwykle spendzam w najblizszą rodziną którom bardzo kocham.Zawsze mojemu psu daje durzy kawalek kosci i jakomś moją zabawke .Wiecorem wraz z rodzicami jade do mojej babci żeby spotkać się z nią w tym strzególnym dniu .Nie zawsze jest tam moja cocia wraz z meżem i mojom dwujka kuzynów.Gdy na niebie zabłyśnie piersza gwiazda idziemy do stołu i bierzemy kazdy po opłatku a po chwili już składamy sobie rzyczenia.Tak jak w nie jednej rodzinie wrzucamy opłatek do talerza w którym bendzie barszcz czerwony.Jak juz zjemy to ja i mój mały kuzyn idziemy rozdać prezenty.Po około 5 min kazdy jest już sczesliwy ze swiat.w ten oto sposób moja rodzina spendza świeta BożegoNarodzenia
Reply
#9
Sponsor Big Grin .

Chodzi o święta w Gra czy naprawdę ?
Reply
#10
Idea
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)