Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs, zapraszam.
#31
Na początku to przed świętami strasznie dużo pomagamy w domu. Sprzątamy cały dom aby byłw jak najlepszym stanie Big Grin Później robimy wszystkie te pyszności np. Karp, bigos, barszcz z uszkami. 24 grudnia z samego rana robimy sałatkę bo jest ścisły post i mama wie że nie możemy jeść ale przymyka oko na nasze podjadanie Big Grin Po tym ubieramy w dużym pokoju naszą piękną choinkę. Na końcu najmłodsze dziecko nakłada czubek Tongue Później czekamy do wieczora aż pojawi się pierwsza gwiazdka na niebie i siadamy do wieczerzy. Śpiewamy kolędy i mama pozwala nam iść po prezenty. Każdy patrzy co dostaje , dajemy prezent naszej ukochanej mamusi Big Grin Na drugi dzień już jest spokojnie, idziemy całą rodziną do kościoła Big Grin A później odpoczywamy aż do Sylwestra. Tongue Mam nadzieję że podoba się opowieść moja z życia wzięta Tongue Dla mnie nie ma najlepszych świąt . Zawsze są najlepsze bo spędzamy Je w gronie najbliższych Tongue
Reply
#32
kiedy beda wyniki ja juz swoje napisalem
Reply
#33
wysłałem już ci unikatowy przedmiot na skrzynkę. Więc sądzę że mogę się nazwać sponsorem, jeśli jeszcze coś będę posiadał to dorzucę.
Reply
#34
Okej dostałem.
Reply
#35
do usunięcia
Reply
#36
mogę dać sandały mnicha
Reply
#37
Święta Bożego Narodzenia są jedne w roku więc staram się je też bardzo uroczyście obchodzić. Więc to jest tak: rano w Wigilię ubieram choinkę, potem pomagam gotować 12 potraw: barszcz z uszkami, zupę grzybową, pierogi z kapustą i grzybami itp., później tak koło 16.00 jest Wigilia.
Na stole stoją przygotowane potrawy, świeczki, talerzyk z opłatkami. Pokój wygląda prześlicznie w rogu pokoju stoi pięknie ubrana choinka. Na samym początku wieczerzy wigilijnej czytamy fragmęt z Bibli i dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia. Potem jemy naszą kolacje, po zjedzeniu śpiewamy kolędy. Na samym końcu zabieramy się za prezenty. Bardzo lubię te święta są takie ciepłe i rodzinne. Na koniec mojego opowiadania chcę życzyć wszystkim wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Reply
#38
Sponsor


Później wyślę na skrzynkę, bo aktualnie jestem w czasie expienia. Big Grin
Reply
#39
Zara coś zasponsoruje
Reply
#40
Sad 
Okej thx.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)