Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs, zapraszam.
Boże Narodzenie, Narodzenie Pańskie – w tradycji chrześcijańskiej to święto upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa. Jest to stała uroczystość liturgiczna przypadająca na 25 grudnia. Boże Narodzenie poprzedzone jest okresem trzytygodniowego oczekiwania (dokładnie czterech niedziel), zwanego adwentem.

Rano wstaje budze się jem śniadanie ide do kościoła potem z rodzicami jade do babci Spędzam tam wiele czasu jest tam fajnie na poczatęk wszyscy się zbierają potem otwieramy prezenty bardzo się cieszymy z prezentów bo zawsze są bardzo fajne potem oczywiśćie siadamy do stołu i jemy wiele dań. Oczywiście dzielimy się opłatkiem. Ja z siostrą bawimy się . Potem około godziny 22 jedziemy do domu w domu jeszcze raz dzielimy się opłatkiem . Następnie idziemy na pasterke. Po pasterce wracamy do domu i kładziemy się spać. Święta u mojej babci naprawde są extra. Zawsze dostajemy Wielkie prezenty .


Jak coś mendorin to ja ale tamto zablokowane konto
Reply
Ogłoszenie!
Witam otóż przedłużam konkurs do 19Grudnie ponieważ dzisiaj wyjeżdżam i dopiero wracam w środę macie 2 dni więcej na pisanie!

Pozdrawiam Sir Sudeses
Reply
Sponsor
wysle to

Kiedy plus?
Reply
UWAGA zakonczenie konkursu dzisiaj o 14:30! W zajedzzie u Makiny!
Reply
moje najlebsze swieta spendzam jak co roku u babci do ktorej przyjerzdzrza cala rodzina ktocą bardzo kocham.jak zwykle narpierw ubieramy hoinke a dopiero potem siadamy do stołu gdzie jest 12 potraw. po swiatecznej kolacji ja i moj maly kozyn rozdajemy prezenty i juz po chwili kazdy sie z nich cieszy.to sa wlasnie moje swieta
Reply
1Miejsce:Batvort
2Miejsce Thinire
3Miejsce:Thewitt
Reply
Nie mogłem być o 14;30 ... przepraszam. zgłoszę się jak najszybciej. To chyba mój nick Dodgy Batvort Big Grin
Reply
UWAGA ZWYCIĘZCY MAJĄ SIĘ DO MNIE ZGŁOSIĆ PO NAGRODY WYJEŻDZAM ZNOWU W SOBOTE WIĘC MACIE CZAS DO SOBOTY
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)