Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sylwester ( propozycje )
#1
Witajcie. Chciałbym zabrać moją dziewczyne gdzies na sylwestra. Chce, żeby to było romatyczne wyjście, nie typu: Chodz do klubu, schlamy się potem poobcujemy.

Czekam na ciekawe propozycje. Nagradzam plusem Smile
Reply
#2
Big Grin 
Romantyczny sylwester? Pomyliłeś okazje Big Grin
Reply
#3
Photo 
Nie zrozumiałeś mnie. Obiecałem jej, że spędzę z nią ciekawie i romatycznie sylwestra. Teraz nie mam pomysłów żadnych. NIC NIE POMYLIŁEM ZIĄ Big Grin
Reply
#4
Moze idzcie na koncert z okazji nowego roku a potem szampana otwórz Big Grin a potem pochodz po mieście Smile (jeśli mieszkasz w wawie ) Smile Może jeszcze mi cos wpadnie do głowy to Ci powiem Big Grin
Reply
#5
To co pan nade mną myślę, idźcie za rączkę oglądać fajerwerki, w miastach są zwykle jakieś koncerty też w rynku, centrum czy czymśSmile
Reply
#6
Zaczekaj na nią w wannie z butelką szampana. Cała inwestycja nie może cię kosztować więcej niż 2zł, więc umyj się najpierw w tej wodzie ze dwa razy, a alkohol koniecznie z Czech sprowadż. Big Grin
Reply
#7
Pochodzić po mieście? Nie zbyt fajne. Lubie ciepło a w sylwestra zazwyczaj zimno ;x
Reply
#8
A jak nie mieszka w Wawie, to nie można pochodzić po miescie? Big Grin

Brockhard:
Michał! Sylwester na Rynku jest bardzo romantyczny. Złoż jej życzenia, pocałuj, przytul, zatańcz i idźcie gdzieś. Smile
Reply
#9
Photo 
Sylwester na rynku powiadasz? No zobaczee Big Grin Poczekam na dalsze propozycje Big Grin
Reply
#10
Może razem z przyjaciółmi pogadacie, posłuchacie muzyki, napijecie się (tylko polecam ogarniętych kolegów, żeby nie spędzić sylwestra chlając na umór), a potem pójdziecie wspólnie na rynek i pooglądacie pokaz sztucznych ogni.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)