Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory nowego Zarządcy
#1
W związku z rezygnacją Carrone z pełnionej funkcji, rozpoczynamy wybory na Jej następcę. Zgłaszanie kandydatur odbywa się w tym wątku.

1. Osoba chętna zostać Zarządcą przedstawia swoją kandydaturę w tym temacie.
2. Wymogi: skończone 17 lat, co najmniej roczny staż w grze, reputacja na poziomie 100+, aktywna gra na tym świecie.
3. Termin zgłaszania kandydatur: do północy 11 grudnia br.
4. Administracja ma prawo odrzucić wybrane kandydatury bez podania przyczyn.

Odpowiadając na Wasze pytania i wyjaśniając wątpliwości:

1) Wymóg dotyczący wieku, stażu w grze, czy posiadanej reputacji nie bierze się z księżyca. Nauczeni doświadczeniem i obserwacją poczynań dotychczasowych Zarządców (nie tylko tego świata), wolimy powierzyć tę funkcję Osobie, która je spełni.
- Mogę lekko "nagiąć" tę zasadę dla osób, które pełnią funkcję SM i Gracze nie mają zastrzeżeń do ich dotychczasowej pracy.

2) Zarządca będzie tylko jeden. Proszę nie przytaczać argumentu, że są światy na których jest ich 2 czy 3, gdyż oni otrzymali tę funkcję przy zakładaniu świata. Owszem - prowadzenie świata pochłania wiele czasu, ale osoba zgłaszająca swoją kandydaturę wie na co "się pisze". Proszę więc dokładnie przemyśleć sprawę (i możliwości) przed wysunięciem swojej kandydatury. Pomijam fakt, że do pomocy w zarządzaniu światem są SM oraz MC.
Reply
#2
Po wielu przemyśleniach jak również wyciągnięciu wniosków za i przeciw postanowiłam złożyć swoją aplikację na Zarządcę świata prywatnego Febris.
Oto kilka słów o sobie mam na imię Elżbieta, lat 28, poziom reputacji 128 a więc spełniam postawione przez Ramonkę wymagania. Na chwilę obecną pracuję zawodowo w szkole i pełnię funkcję spec. d/s personalnych oraz zarządzam i organizuję pracę pracowników administracji i obsługi, która jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu szkoły.
Wcześniej byłam nauczycielem przez okres 2 lat. Jednakże z powodu niżu demograficznego i tym samym braku godzin do nauczanego przeze mnie przedmiotu byłam zmuszona podjąć inny rodzaj pracy, aczkolwiek jestem zadowolona z wykonywanych przeze mnie obowiązków.
Jestem przekonana, że takie moje cechy jak: bezkonfliktowość, dynamizm, wytrzymałość na stres, zdolność samodzielnej pracy i w zespole, odpowiedzialność, uczciwość, dobra organizacja i stałe dążenie do samodoskonalenia, pozwolą mi w pełni sprostać oczekiwaniom związanymi z powierzoną funkcją.

Moja przygoda z Gra rozpoczęła się 22 sierpnia 2009r. (1194 dni) i od tego czasu jestem wiernym i czynnym graczem. Nigdy nie byłam karana za złamanie Regulaminu gry przez MG, SMG. Bardzo polubiłam tę grę ze względu na jej specyfikę. Traktuję Gra jako świetną zabawę a i śmierć w grze nie przynosi żadnych skutków ujemnych. Bardzo podoba mi się, że jest to Polska gra i jest udoskonalana co świadczy o wysokich kwalifikacjach twórców gry i zaangażowaniu w stworzenie czegoś naprawdę dobrego na miarę ich umiejętności.

Na prywatny świat Febris zostałam zaproszona przez Le Qun ówcześnie Zarządzającym światem i od tamtej pory jestem fanem tego świata. Uważam, że Febris jest najlepszym światem prywatnym i tutaj najlepiej się czuję (mam porównania z innymi światami prywatnymi) a to dzięki zaangażowaniu Rady i Zarządu świata.
Na chwilę obecną niczego nie zmieniałabym, utworzony Regulamin zawiera wszystko co w nim być powinno (kawał dobrej roboty i wkładu Carrone oraz Rady chylę czoło dla wykonanej pracy) .
Powołani na stanowiska SM i MC wywiązują się z powierzonych obowiązków jednakże chciałabym aby co niektórzy wykazali się większym zaangażowaniem w sprawowane funkcje.
Moim celem jest kontynuacja wspaniale wykonywanej pracy przez Carrone, która włożyła wiele serca i czasu prywatnego w prawidłowe funkcjonowanie świata Febris.

Tak więc drodzy gracze świata Febris dobrze zastanówcie się zanim oddacie swój głos na jakiegokolwiek kandydata. Wielką szkodą byłoby gdyby zaniedbania i nieumiejętność prowadzenia świata pogorszyłoby funkcjonowanie tego niepowtarzalnego klimatu panującego na świecie. Jako osoba doświadczona w zarządzaniu ludźmi wiem, że potrafię podołać temu zadaniu.


Odnośnie wypowiedzi Voniak, że gram zbyt mało na Febris, że praca itd. Jestem na grze o wiele więcej czasu aniżeli mi to zarzuca. Kiedy Voniak jest w szkole ja jestem na grze do południa i po południu. W pracy mam możliwość być zalogowana i jestem. Nawet pracując mam podgląd na to co dzieje się na grze. Logicznie myśląc, gdybym rzadko bywała na grze skąd byłyby te poziomy na moich postaciach.
Możesz jedynie wydać swoją opinię o ilości mojego czasu na jednej postaci a mam ich 3 na tym świecie. Jestem zawsze dostępna na którejś z tych postaci.
Poza tym moje doświadczenie w kontaktach międzyludzkich i zarządzaniu zasobami ludzkimi, jak również rozwiązywaniu problemów jest z pewnością o wiele bardziej rozwinięte aniżeli u nastolatka, który dopiero wchodzi w dorosłe życie i jego się uczy.

Informacja dla zainteresowanych moim życiem prywatnym: nie mam rodziny (męża ani dzieci) dlatego sporo czasu poświęcam na grę i na pływanie, które uwielbiam. Moje hobby to rysunek i pisanie. Wiele swoich prac zamieściłam na forum w dziale Publicystyka i otrzymałam dużo pozytywnych opinii. Na świecie Febris wygrałam konkurs na opowiadanie o ulubionym mieście w Gra, napisałam o Karka - han i tym samym zajęłam pierwsze miejsce nagrodą była legenda oraz pomnik Mauriel w Karka - han (to moja postać na tym świecie). Jeśli są jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem.
Reply
#3
Hmmm, w związku z tym że Ramonka zgodziła się na lekkie nagięcie wymogów, zdecydowałem się spróbować swoich sił.

Na imię mam Kacper i mam 15 lat, oprócz tego wymogu wszystkie inne spełniam. Pochodzę z Warszawy, tu również mieszkam i uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum. Interesuję się sportem, a konkretniej, chyba jak większość chłopaków w moim wieku, piłką nożną i siatkówką. Lubię także sporty ekstremalne typu wyścigi Formuły 1. Poza tym jak każdy lubię spotykać się ze znajomymi i wraz z nimi spędzać czas.

Na Febris znajduję się od samego początku, dużo temu światu zawdzięczam, w zasadzie dzięki grze tutaj zmieniłem się jako człowiek. Do lipca 2011 roku jako gracz byłem tu mało znany, dopiero gdy ówczesny zarządca Febris, Padow zorganizował wybory nowej rady (bardziej nazwałbym to jako zabawę w politykę), zgłosiłem swoją partię wraz z Daviusem. Tak zaczęła się moja poważniejsza przygoda z Febrisem i SM. Dziennie poświęcam na grę tutaj od 3 do 5 godzin, w weekendy zdarza się więcej. Najmilej wspominam momenty świąteczne z tego świata, pamiętam doskonale pierwsze Boże Narodzenie, które tu obchodziliśmy klimat i zabawa była wspaniała, fajnie gdyby to kiedyś wróciło.


Dla świata przyczyniłem się do stworzenia regulaminu wraz z Carrone i Feleurem, organizowałem konkursy, w tym loterię, która trwa już od półtora roku. Czy jestem pomocny to już nie mi oceniać, ale wydaje mi się, że nie najgorzej sobie z tym radzę. W pewien sposób przyczyniłem się do rozwiązania sprawy Padowa/Dedriosa, poprzednich zarządców tego świata.

Co jako zarządca mógłbym zrobić dla świata? W pewnym sensie dalej bym szedł drogą Carrone. Na pewno chciałbym rozwiązać problemy kadrowe świata, także uważam że rada powinna uściślić współprace. Chciałbym także drobnostkowo poprawić regulamin dokładniej chodzi mi o, zawężenie punktów dotyczących rekrutacji graczy oraz zasady pisania postów na forum w naszym dziale. No i oczywiście kilka innych drobnostek, konkretniej chodzi mi o wprowadzenie tego regulaminu który chcieliśmy wraz z Carrone wprowadzić w sierpniu z drobnymi poprawkami. Oczywiście kolejna kolejka ustawia się od dawna na syberie, więc zapewne w niedługim czasie ogłosiłbym rekrutacje wewnętrzną. Statystyki świata pozostały by takie same poniedziałek - piątek doświadczenie x2 do (19:00), a od piątku wieczorem doświadczenie x5 włącznie do poniedziałku dokąd nie wrócę ze szkoły (14 - 15:30).

Spodziewam się, że niektóre osoby będą zawiedzione moim wiekiem, ale uważam że udowodniłem tu coś pełniąc przez tyle czasu funkcję SM, że zasługuję na szanse i że cyfry to nie wszystko. Smile

Pozdrawiam, Card.
Reply
#4
Witajcie Smile
Po drobnych namowach oraz własnych przemyśleniach postanowiłem jednak złożyć swoją kandydaturę, choćby dla samej konkurencji.

Mam na imię Marek, mam 21 lat i mieszkam w okolicy Krakowa. Aktualnie się uczę na kierunku rachunkowość, z czym mam nadzieję zwiążę swoją przyszłość. Moją prawdziwą pasją jest jednak muzyka; śpiewam, próbuję komponować, choć tekściarz ze mnie marny, być może kiedyś dorzucę do tego grę na jakimś instrumencie, zobaczymy. Obawiam się jednak, że mało kto mnie usłyszy, bo jestem zbyt nieśmiały, by publicznie się wykazać Wink Interesuję się też sportem, głównie piłką nożną i sportami sezonowymi typu skoki czy F1.

Spora część z was na pewno zna mnie z gry, gdyż większą część dnia spędzam przy komputerze, głównie ze względu na kierunek nauki. Wykonując jakieś zestawienia czy bilanse, przeglądając bezmyślnie różne portale lub nawet grając w cokolwiek, mam włączone gadu lub kartę z grą. Dzięki temu przez dużą część dnia jestem dostępny, choć nie zawsze aktywny i na każde zawołanie, czasem na odpowiedź trzeba chwilę poczekać.

Zabawę z tą grą rozpocząłem dość dawno, bo chyba w 2007 roku. Wtedy moim głównym problemem był brak internetu w domu i ówczesne konto uległo skasowaniu. Jak widać, w wakacje rok później, przed pójściem do liceum, założyłem to konto.
Przez spory okres czasu prowadziłem w dziale poradników obszerny temat z elitami, co może być atutem, jeśli chodzi o odpowiedzialność i systematyczność, jednak straciłem ten temat niedawno dzięki opiekunce tychże wyborów. Głównie dlatego, że nie zapoznała się chyba z jego treścią i nie zauważyła, że zgłaszałem swoją nieobecność oraz brak możliwości edycji tematu z powodu zagranicznego wyjazdu. Mimo wszystko dzięki temu mam więcej czasu na inne sprawy, a stworzenie podstaw niżej wspomnianego spisu czy prowadzenie na bieżąco tematu z karami go wymaga.
Grę z wami zacząłem na przełomie kwietnia i maja 2011, za czasów Le Quna(Padowa), choć zaznaczam, że nie dostałem się tutaj za realne pieniądze, jak spora ilość osób wtedy. Żadnych kar przez ten okres nie otrzymałem. Szczerze powiedziawszy nie wiem, jak jestem przez was wszystkich postrzegany, mam jednak nadzieję, że pozytywnie. Z niektórymi na pewno mam ciut na pieńku, lecz wiem, że Zarządca musi być obiektywny względem wszystkich i na pewno będę się tego trzymał.

Jeśli chodzi o sam serwer, to drastycznych zmian nie przewiduję. Biorąc pod uwagę, że nie mamy od dłuższego czasu Zarządcy, to trzymamy się świetnie. Mam jednak własną wizję pewnych spraw, jak np. spis graczy i ich postaci, o którym ktoś swego czasu wspomniał, jak również zmiany w systemie karania i wysyłania na Syberię, bo teraźniejszy jest nie do końca przemyślany i nie zawsze sprawiedliwy oraz być może kilka innych drobnych poprawek.
Oczywiście te zmiany nie są pewne i mojej wersji regulaminu tutaj nie wkleję, bo na pewno jest on do przynajmniej małej korekty, będę też otwarty na wasze propozycje i sugestie. Udostępnię go po wyborach, bez względu na to, kto je wygra.

W sumie to tyle, rozpisałem się, ale przynajmniej macie mnie jak na dłoni Smile
Pozdrawiam serdecznie, wasz Tatinme, bądź, jak kto woli, M(ar)ek Smile
______________________________________
Reply
#5
Witajcie, witajcie. Wiem, że większość z Was mnie zna, czy mnie szanuję czy nie to z większością się domyślam, choć mogę się mylić.. Widzę temat z wyborami na administratora świata Febris. Widzę ciekawe kandydatury chociażby Filony czy Tatinme'ego oraz parę innych. Rozmawiam ostatnio z dobrą koleżanką, także tu grającą i stawia mi pytanie czy bym nie wystartował, gdyż uważa, iż się nadam. Ja początkowo myślałem, że standardowo się ze mnie śmieje jak to większość ludzi, ale potem dotarło do mnie, że jednak mówiła ona prawdziwe słowa. Pomyślałem sobie, że skoro jest coś takiego jak wolność słowa to i ja wystartuję, co nie oznacza, że liczę na jakiekolwiek wygrane, choć ten kto mnie zna to dobrze wie, że gdybym wygrał to bym zmienił ten świat na lepsze jakbym tylko potrafił.

Patrzę na wymagania i na posty wyżej (większość z nich) i jest tam wspomniane o wieku. 17 lat to granica? Ja się zgłaszam mając dokładnie 2 miesiące i 14 dni do 17 urodzin (23.02). Dlaczego się na to decyduje? Nie cyfra, a zachowanie decyduje o dojrzałości. Podczas ostatnich wyborów na administratora momentami zachowywałem się jak idiota (mówię tu o sobie), aczkolwiek liceum i życie już nauczyło mnie bym się nie poddawał nikomu i niczemu. Teraz wyrosłem z tego i godnie wszystko przyjmuję i sądzę jak wielu innych, że jestem dojrzały nie wiekiem (choć niewiele brakuje), a zachowaniem i emocjami.
Częste siedzenie na komputerze, czy bycie dostępnym w grze? Otóż na Gra ostatnimi czasy nie siedzę zbyt wiele, aczkolwiek na GG (podanym na moim profilu) jestem zawsze w czasie wieczornym (od około 19 do 23), więc można twierdzić, że jestem dostępny co dzień.
Roczny staż w grze? Mam już czteroletni;
Minimum 100 reputacji? Mam prawie 300 takich punktów;

Powiem coś o sobie. Jestem normalnym chłopakiem w liceum, uczącym się wg mnie ponad przeciętnie, a nawet dość dobrze. Dodatkowo trenuję piłkę nożną w klubie Orły Rzeszów i ćwiczyłem parę lat boks + chodzę na siłownie. Moimi szczególnymi zainteresowaniami są skateboarding oraz grafika komputerowa, a ponadto gitara elektryczna i granie na niej, programowanie czy jazda na rowerze.

Spora część z Was zna mnie pewnie stąd, choć nowych graczy mogę już nie kojarzyć jak i ze wzajemnością. Dostałem się tutaj jakieś pół roku po utworzeniu serwera. Jeśli chodzi o moje zachowania czy zasługi na owym serwerze to są dodatnie i ujemne.. Mogę się pochwalić wykryciem i obaleniem obu założycieli-administratorów (LeQuna oraz Dedriosa) w związku z aferą sprzedaży zaproszeń, podczas których nieoficjalnie zarobili łącznie około 700 - 900 złotych. W pewnym okresie świetności byłem założycielem najpotężniejszego klanu na świecie, który teraz spadł na plany dalsze. Byłem także Super Moderatorem tego świata przez około pół roku i jak każdy dobrze wie nie było wtedy do mnie większych uwag. Jedynymi moimi błędami popełnionymi na tym świecie były drobne sprzeczki oraz jedna z czterech kar (ta druga, gdyż wiem, że wtedy była to moja wina). Pozostałe kary zostały mi nałożone w sposób kontrowersyjny, aczkolwiek władza to władza i dyskusji nie było.

Jeśli by się cudownie złożyło i bym objął władzę na Febris nie robiłbym większych rewolucji. Moimi założeniami i myśleniem, którym bym się kierował było by dobro wszystkich (nie jednych, nie drugich, a wszystkich). Postarałbym się unowocześnić oraz udoskonalić regulamin (wraz z radą), który jak widać tworzyłem wraz z jednym aktualnym SM pod okiem administratorki. Myślałbym zrobić coś typu dawnych Grup Eventowych z różnicą taką, że by to działało, a nie upadało po kilku próbach, a ponadto starałbym się jak wspomniałem udoskonalać ten świat by miał taką samą renomę jak na początku istnienia czy podczas rządów Carrone - bardzo dobrą, jedną z lepszych.

Kończąc chciałbym dodać, iż mam nadzieję, że Nasz (wszystkich Febrisowiczów) wybór będzie dobry, by nie było później problemów oraz kolejnych zmian administratorskich. Chciałbym także, by były to trzeźwe wybory, bez żadnych głupich komentarzy jak zgodnie przyznawaliśmy po ostatnich wyborach. Myślę, że to wszystko ode mnie i liczę na prawdziwe wybory.
Pozdrawiam, Feleur
Reply
#6
Cześć!
Od dawna czekałem na wybory zarządcy na Febris, więc myślę, że wart byłoby spróbować. Nic do stracenia nie mam. Wymagania są dość wysokie, tylko nie rozumiem, po co taka wysoka ilość reputacji? To wcale nie świadczy o człowieku nic. Kiedyś tyle reputacji spokojnie można było zdobyć na zdobyczach, które się wklejało na forum, więc to trochę bez sensu.
Mam na imię Marcin, dość niedawno miałem 17-ste urodziny, więc dobrze się złożyło. Jestem doświadczonym graczem, mam ponad 4 lata stażu, a to dość sporo. Jestem osobą , która nie daje się ponieść emocjom, traktuje rzeczy lekko z dystansem, ale potrafię być też bezpośredni. Cechuję się odpowiedzialnością, upartą i bezinteresowną. Nauczyłem się wiele w życiu, najczęściej na błędach. Interesuję się muzyką, chyba jak każdy młody człowiek. Jestem osobą aktywną fizycznie. Regularnie uczestniczę na lekcjach siatkówki, w okresie letnim dużo jeżdżę na rowerze, pływam, a w czasie sezonu zimowego jeżdżę na snowboardzie. Sport daje mi możliwość wykazania się jak i wyrzucenia z siebie negatywnych emocji. Jestem ambitny, także jak już coś zaplanuję, to dążę, by to uzyskać.
Od czasów Padowa dużo się tutaj zmieniło, a brakuje mi tamtego klimatu. A z chęcią bym go odbudował w miarę możliwości. Wiadomo, że nigdy nic nie będzie takie jak kiedyś, ale warto spróbować. Najbardziej co się rzuca w oczy chyba stragany i zdobycze, gdzie ludzie zazdroszczą sobie pikselka, który ma tylko wirtualne znaczenie i tak jest w kółko. Wykłócanie się, kto dłużej stał i komu się należało, a komu nie jest irytujące, i do czego to prowadzi? Co taka osoba chce osiągnąć, pisząc w taki sposób? To jest czysta zazdrość. Ja nie rozumiem w tym najmniejszego sensu. Najlepszą możliwością byłoby zablokowanie możliwości komentowania i oceniania postów w tych tematach, bo tam jest najwięcej konfliktów, a myślę, że to uporałoby się z problemem. Kiedyś byłem SM i przyczyniłem się do rozwoju serwera, więc i tym razem myślę, że nie byłoby problemu. SM straciłem z powodu małego zaangażowania przed wakacjami, chciałem się trochę "oderwać", byłem nim dość długo, bo od września poprzedniego roku. Jako SM starałem się stawiać po stronie sprawiedliwości i przydzielać kary nawet przyjaciołom, co nie było łatwe. Tatinme już wspominał np. o spisie graczy i postaci na Febris, kiedyś taki robiłem, jakoś w pierwszym tygodniu, gdy dołączyłem do rady, przekazałem go Carderarowi, lecz nie wiem, co się potem z nim stało. Mam wiele pomysłów, których wprowadzenie zmieniłoby na lepsze serwer, również jestem łatwo dostępny, dość dużo czasu spędzam przy komputerze, by pełnić taką funkcję.
Mam nadzieje, że wybory przebiegną pomyślnie i przyszły zarządca dobrze zajmie się serwerem, ktokolwiek by to nie był. Ja jako zarządca byłbym w stanie otworzyć się na propozycje graczy, aby zmienić Febris. Chciałbym wnieść także coś od siebie dla świata, przeprowadzając kilka małych reform z początku. Także liczba moich kar dowodzi, iż jestem graczem, który przystosował się do danego klimatu i nie stwarza kłopotów. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom Smile
Reply
#7
Uwaga!!!

Rozpoczynamy głosowanie na Zarządcę świata prywatnego Febris.

Możecie wybierać spośród niżej wymienionych osób:

1) Filona

2) Carderar

3) Feleur

4) Zimi


Obok nicków znajdują się linki do postów, w których kandydaci dokonali swoich prezentacji. Proszę, by ich już nie edytować.

Każdy z graczy tego świata ma prawo oddać jeden głos na jednego kandydata. W poście powinien znajdować się nick osoby, na którą oddajemy głos. Tylko i wyłącznie nick! Złamanie tej zasady = knebel.

Głosowanie trwa do północy 19 grudnia br.

P.S. Osobom, które nie znalazły się na powyższej liście, serdecznie dziękuję za zgłoszenie swoich kandydatur. Niestety nie spełniają one naszych oczekiwań.
Reply
#8
Pisząc to wiem, że naginam lekko zasady postawione wyżej i liczę się z ewentualnym kneblem.

Choć robię to z bólem, w związku z powyższymi kandydaturami chciałbym się oficjalnie wycofać z rywalizacji; tak, by mój nick nie widniał już w poście powyżej. Jeśli jednak nie jest to możliwe, proszę innych głosujących o nie oddawanie głosu na moją osobę w ramach czystej ludzkiej przyzwoitości.

Swój głos oddaję na Carderara.
Reply
#9
Cool
Reply
#10
Dobrze swój głos oddaje na Filonę myślę, że bedzie dobrym zarządcą.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)