Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robie źle :\ ?
#1
Witam mam do was pytanie , a szczególnie do dziewczyn... gdy zacząłem grać w tą grę , to usłyszałem że jak ma się wysoki lvl to dziewczyny na cb lecą , to pierw wbiłem 108 no i nic się nie działo , potem myślałem że jak zmienie serwer to będzie ok , no to wbiłem 100lvl na innym serwerze i dalej nic ;c następnie usłyszałem że gdy będzie się miało dużo postaci z dobrym eq , to napewno będą lecieć , więc to zrobiłem stałem po kilka miesięcy na e2 żeby mieć pro eq no i się udało, mam kilka pro postaci , no i dalej to nic nie dało :< . Potem usłyszałem że trzeba mieć długo konto , no ja już mam prawie 3 lata i dalej nic , w końcu usłyszałem że ostatnie co mi zostało to zdobyć dużo + na forum , i wtedy już napewno będzie ok .... no więc zrobiłem to i dalej nic :< No i tu pytanie , gdzie ja robię błąd ? Naprawdę jestem zrozpaczony i z tego powodu przepraszam że jest chaotycznie napisane Cry .
Reply
#2
Nie liczy się poziom, złoto i eq liczy się charakter i osobowość. Wink
Reply
#3
musisz być lubiany nie sztywny i nie za bardzo zluzowany dużo pisać na czacie np: Siemka.
robisz błąd w tym że jesteś uparty.Nie trzeba być pro żeby mieć dziewczynę
Reply
#4
wez usun tego posta ... bez sensu... swoje żale zostaw sobie
Reply
#5
Jezus Huh Kolejną rzecz trzeba zrobić , boshe .... ale wtedy już napewno będzie ok ?
Reply
#6
Ja jestem głupi, osiągnąłem " coś " na priv ( co nie jest wyczynem ) a na mnie lecą. Cool
Reply
#7
Dziewczyny kochają za osobowość nie za eq i lvl ...
Reply
#8
Rozwaliłeś mnie tym Big Grin
Ale liczy sie charakter!
Reply
#9
Video 
Tak, będą Cię cenić jeśli Ty będziesz cenić innych.Naprawdę nie liczą się pieniądze nie liczy się eq nie liczy się poziom ale liczy się charakter i osobowość, ale u niektórych ortografia.
Reply
#10
Gadanie .... zobacz ile jest spoko kolesi którzy nie mają dziewczyny bo są brzydcy Tongue pełno ich jest , za to ile jest osób które są ładne , ale mają charakter jak świnia i ile dziewczyn sie za nimi ugania Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)