Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec świata
#1
Quote:
Też o tym słyszeliście. 21 XII...
Wierzycie w to? Ja osobiście nie, ale lubie robić problemy tam gdzie ich nie ma.
Dlaczego ta cała afera? Kończy się kalendarz Majów. Koniec kalendarza - koniec świata.
-Kończy się kalendarz Majów, wiecie co to oznacza?
-Trzeba będzie kupić nowy Tongue


Ale nie martwcie się - przeżyliście już tyle końców świata, ten też przeżyjecie Smile

Parę scenariuszy:
Ujdzie (ze świata wiedzy)

Quote:Spadnie deszcz meteorytów i zniszczy większość rzeczy na Ziemi.
Prawdopodobieństwo znikiome

Quote:Wybuch superwulkanu. Będzie BUM, fala uderzeniowa przeniesie się na wody = tsunami.
Prawdopodobieństwo średnie

Quote:Bomby atomowe. Na Ziemi jest dużo tych bomb, gdyby wybuchły wszystkie to byłoby źle.
Prawdopodobieństwo średnie

Quote: Burza słoneczna sparaliżowałaby całą elektronikę. Jednak musiałaby to być wielka burza
Prawdopodobieństwo średnie

Quote:Trzęsienia ziemi, spowodowałyby wielkie fale, przez co zalałyby większość miast.
Prawdopodobieństwo wysokie

Quote:Epidemia - ludzie się zarażają wirusem, choroby itp.
Prawdopodobieństwo bardzo wysokie

Quote:Wybuch hipernowej-promienie gamma, które rozwalają wszystko na swojej drodze
Prawdopodobieństwo - bardzo małe


Quote:Ja w to nie wierzę...

Quote:III wojna światowa, z użyciem broni masowego rażenia.

Quote:Uderzenie w Ziemię wielkiej asteroidy/innej planety.

Quote:Wciągnięcie Ziemi przez czarną dziurę

Quote:Słońce się wypali, przez co nastąpi ciemność

Quote:Bieguny się odwrócą, przez co nastąpi II epoka lodowcowa.


Quote:Jak to się zdarzy, to ja jestem Thinker Tongue

Quote:Wyłoni się Atlantyda Huh


Quote:Ulubiona teoria większości osób

Nic się nie stanie Tongue

Quote:Koniec świata w Gra

Quote:Tutaj musicie coś wymyślić Smile

Quote:śnieg zasypie Gra, Thinkera obrzucą Śśnieżkami, tak mocno, że zrobi się z niego bałwan. Na forum będzie lawina spamu, a w Ithan będzie tyle spamu, że ta lawina przedostanie się już do doliny Yss. Tomaszek zniknie pod śniegiem, nie będzie z kogo się ryć, to pośmiejemy się z adminów. Smokom będzie zimno, więc zaczną płakać, i nikt nie będzie SŁ kupował. Nastąpi kryzys... Złodzieje z Eder zaczną okradać MC. Nastąpi bezprawie, gdzie istnieje wolność głosu. Przyjdzie Zły Patryk, i tak krzyknie, że wszyscy ogłuchną. Potem metereolog nada sygnał, że trzeba się ewakuować, ale przecież wszyscy ogłuchli Angry Więc wszystkich zasypie lawina śniegu, Mikołaj nie będzie miał komu prezentów rozwozić, elfy zastrajkują i obalą rząd, a ze złości rozwalą całe Gra. Xentis się na ten bieg zdarzeń wkurzy, i na serwach kliknie "reset".

I tak oto nastąpi koniec świata.
Ale cieszcie się, bo na święta spadnie duuużo śniegu Smile
by. Konellnid


Quote:Wysilcie się i też coś napiszcie, ja tam lubię sobie gderać "A co by było, gdyby..."
Reply
#2
I znowu paplanie na 10 stron o byle gównie. Trochę się postarałeś, ale temat zbędny według mnie. Było już ich mnóstwo.
Reply
#3
Question 
Nie słyszałem, mieszkam w jaskini Cool.
Reply
#4
heloł koniec świata odwołali czytałeś ostatniego niusa ? Cool
Reply
#5
Nie, oświeć mnie Big Grin
Reply
#6
Bujda na resorach.
Reply
#7
Włożyłeś w to dużo pracy żeby to napisać.
Zakłada się ktoś o 59m że nie będzie ?
Reply
#8
Obstawiam 110m i legendę ze Zbrojka, że nie będzie Big Grin. Kto się zakłada Big Grin?
Reply
#9
Ten zakład nie ma sensu bo jak będzie to i tak wszyscy umrzymy. Cool
Reply
#10
Przecież jak przegrasz to i tak nic nie będziesz musiał dać bo jest koniec świata TongueBig Grin . Dobrze to zaplanowałeś Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)