Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka uwag
#51
Akurat tutaj się zgodzę z Tobą w 100% , jedynie raz widziałem Drizz't w Torneg innego MC nie widziałem. Najsmieszniejsze jest i tak ich "zabawa" w rodzinkę. Smile
Reply
#52
Dropy i reszta:
Zdecydujcie się - mówicie o "problemie" MC ogólnie, czy konkretnie? Bo mi się widzi, że macie jakieś ale do konkretnych MC z Class, ale boicie się jego nicku na czacie napisać. Miejcie odwagę - podajcie nicki i to czym wg Was zawinili. Niech mają okazję do wypowiedzenia się w tej sprawie.
Mi tam nie przeszkadzało, gdy Raver podważał moją decyzję na forum, bo miałam okazję wypowiedzenia się na ten temat na spokojnie, a nie na zasmapionym czacie w Ithan. Ja tam sobie jako Mc nie mam nic do zarzucenia. Wiem, że dobrze sprawuję tę funkcję w grze. Koniec kropka.
Reply
#53
Bug 
"Pomocnik jest zwykłym graczem, może tak jak oni expić, może nie zauważyć wiadomości od gracza, nie ma obowiązku rozpatrywania zgłoszeń od graczy całodobowo, jednak ze względu na funkcje, którą sprawuje należy mu się szacunek."
Wioski startowe przy każdym mieście są od x czasu, jakoś nigdy nie zdarzyło się, poza eventami, żeby w innych miastach były tłumy, a Ithan było puste czy coś tego typu. Postój godzinę w Ithan i godzinę w innym mieście. Porównaj liczbę osób łamiących regulamin. Bywa kilkunastokrotna, a liczba wiadomości na chacie nawet kilkudziesięciokrotna często. 1 MC na mapkę - życzę powodzenia w znalezieniu ponad półtora tysiąca (nie wiem dokładnie, ile jest mapek, ale przeszło tysiąc na pewno) osób, które chcą i się nadają. Razy kilka, bo przecież trzeba całą dobę nadzorować, więc niech każdy siedzi po osiem godzin na dobę, to daje ~4,5 tysiąca MC na świat. Żaden problem, nie?

Daves:
To, że nie ma nikogo jest czymś normalnym. Skoro twierdzisz, że na Katahha jest źle, zapraszam na Jarunę. Szczególnie w wakacje, ferie czy jakieś inne wolne od szkoły. Różnicy nie da się nie zauważyć. Ilość graczy jest porównywalna, MC prawie PIĘĆ RAZY mniej.

_____
Reply
#54
Chodzi mi o to że są inne miasta nie tylko Ithan, gdzie trzeba pilnować porządku Graskiej krainy.
Reply
#55
Photo 
Ciekawy jestem o której Ramonka się pojawi..
Reply
#56
A gdzie jest napisane że każdy moderator chatu musi siedzieć w innym mieście oprócz Ithan? Mogą też siedzieć na przykład na e2 - tego im nikt nie zabroni.
Reply
#57
Moderator może ukarać za wszystko co uzna za nieodpowiednie. Jeżeli nie chcesz być karany, to uważaj co piszesz. Wielu graczy specjalnie pisze dwuznaczne wiadomości żeby sprawdzić co zrobi MC.

Conqer:

1. Jeżeli Twoim zdaniem moderator źle pełni swoją funkcję, to zgłoś go na panel. Nie ma sensu wprowadzać ograniczeń wiekowych.

2. Każdy MC stoi gdzie chce. Ja osobiście wolę być jedynym moderatorem w danej lokacji, ale niektórzy lubią siedzieć w grupie i nikt im tego nie zabroni Smile

3. Z tego co wiem można mieć MC na max 3 światach. Jeżeli ktoś jest moderatorem i gra na kilku serwerach, to dlaczego miałby móc pełnić swoją funkcję tylko na jednym z nich? Niby tłumaczysz tym, że jeżeli ma MC na jednym świecie, to bardziej się przykłada do pilnowania czatu tego serwera. Twoje myślenie jest błędne. Brak MC na którymś z tych światów nie sprawi, że nie będzie tam grał, jedynie nie będzie mógł tam karać osób łamiących regulamin - a to chyba gorzej.
Reply
#58
A czy ja powiedziałem że musi? Po prostu nie raz był świadkiem handlu kontami w innym mieście. Od razu pisałem do MC, który był Ithan to nawet nie raczył odpisać.


To tyle ode mnie już tutaj nie piszę, rozumiem że Moderator sprawuje ważną rolę w tej grze, ale nie musi jej nadmiernie wykorzystywać do swoich celów. Dziękuje za uwage.
Reply
#59
Ale nie wziąłeś pod uwage tego, że MC nie siedzą w grze lub na chacie 24/7. Są w grze - nie muszą siedzieć cały dzień patrząc na chat, mogą też mieć inne obowiązki a zaglądać na chat co kilka minut. Wink
Reply
#60
Ona się pojawia, gdy przychodzi na to odpowiedni moment.
Ashairo:
MC to zwykli gracze. Jeśli zauważyłeś coś niedobrego to zgłoś to do nich. To oni pracują dla ciebie, a nie ty dla nich. Ich zadaniem jest pilnować, żeby grało się lepiej i robią to dla wszystkich graczy.
www
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)