Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka uwag
#41
Ja sam miałem z 7 autoknebli + 2 normalne i jakoś nie robię tematów i nie pytam się, dlaczego słowo "xxxx", którego używam w życiu codziennym i nie jest w mojej okolicy uważane za obraźliwe (to samo powiedział mi Złoty na panelu) jest blokowane i powoduje autoknebel...
===
Atup
Mogłeś użyć uderza, a nie wali. Sam sprowokowałeś.
Reply
#42
Konia można uderzać a nie walić Smile Cienka wymówka, poza tym Twoja wypowiedź jest dwuznaczna. I w każdym razie ni jak ma się do Gra
Reply
#43
We większości się nie zgodze co piszesz..

Znam na Katahha MC, co nie mają +18lat, a swoją funkcje pełnią znakomicie(np:Eterka lub Kathe) i uważam, że wiek nie nic do tego(no może się zdarzyć, że jakiś niepełnoletni MC jest nieogarnięty).
A czemu Ithan? Bo Ithan jest najbardziej zaspamionym miastem w Gra, miastem gdzie kiedyś ,,rodzili" się gracze i było najwięcej graczy spamujący, łamiących regulamin itd.
Jakoś ja na Katahha nie narzekam na ilośc MC, bo uważam że MC tam jest sporo, żeby ogarnąć ,,katahhański chat", który jest codzienne zaspamiony jakimiś rażącymi wiadomościami, dużym spamem, który nawet MC może nie ogarnąć..
Czemu ty zaprzeczasz temu, że jest gracz nie może mieć MC na kilku światach? Tak jak powiedział Yoki mogą być takie sytuacje, że MC nie ma w Ithan, a obecnie tam roi się do łamania regulaminu, dużego spamu(jak napisałem wyżej) i rażącego pisma z błędami ortograficznymi. Więc uważam, że niezbędne jest to, żeby gracz miał kilka MC na kilku światach, np:Mellody..

Luminatus-X:
Co do Eksedara się trochę zgodzę.. Dostał KB za to, że kupił powyżej 1000sł i kupił sobie kilka indywidualnych outów.. Tongue Widziałem, co robił w wakacje, przesadził i to zbytnio, a MC pewnie po znajomości dostał, bo miał friends, co byli MC na Katahha..
Reply
#44
Thumbs Down 
Jest jeszcze jedna sprawa, która irytuje. Dostawanie od MC warna za to, że ktoś napisze że chce sprzedać jakiś itemek. Od razu po tym jak ktoś napisze MC piszę swoim magicznym czerwonym kolorkiem "OD HANDLU JEST AUKCJA". Spójrzmy na to z innej perspektywy. MOże po prostu itemek na aukcji nie chciał się sprzedać, lub po prostu nie chciał, by odebrano mu 10% zysku z itemku. Jak dla mnie to jest bez sensu dawanie ostrzeżenia za tak błahą sprawe. Na chacie można handlować itemkami, ale nie postaciami.
Reply
#45
Heart 
To się pisze tak, żeby to było jednoznaczne. Warto przed wysłaniem czegokolwiek zastanowić się, czy to nie brzmi wieloznacznie, bo MC nie ma obowiązku dociekać, czy to zbieżność użytych słów, czy rzeczywiście jest to wulgarne, demoralizujące wyrażenie. Pisz jasno, a nie będziesz miał takich problemów.

Daves:
Akurat na Katahha MC jest najwięcej, tak więc na ich ilość narzekać byłoby przesadą.

Co do posiadania MC na wielu światach - nawet jeśli ktoś na drugim czy kolejnym nie gra aktywnie, tylko wejdzie na chwilę codziennie czy raz na dwa dni - chyba lepiej, jak ktoś posiada rangę i, kiedy ktoś poprosi (na GG chociażby, czy wejdzie na chwilę na świat, na którym ta osoba jest, cokolwiek), wejdzie, żeby opanować sytuację, niż kiedy nie ma nikogo z rangą i trzeba liczyć na to, że kiedyś w końcu ktoś z nielicznych MC (bo gdyby ograniczyć przez to, że na jednym świecie można mieć, liczba MC spadłaby) wejdzie. Wiadomym jest, że lepiej, kiedy ktoś aktywnie moderuje, ale chyba lepsze to niż nic, nieprawdaż?


Dropy:
Po to stworzony został aukcjoner, żeby TAM przeprowadzany był handel. Itemek nie chciał się sprzedać - w Ithan też się nie sprzeda. Patrz. Gdyby każdy sprzedający wystawił itemki na aukcję i każdy kupujący szukał TAM, nie na chacie, i jeden i drugi byłby zadowolony, bo jeden by sprzedał, drugi by kupił, nie wspominając o braku ryzyka oszustwa i ograniczeniu spamu na chacie.

__________
Dropy:
Punkt 1.7 Regulaminu Chatu -
______
Reply
#46
Z tym akurat się nie zgodzę. Nie trzeba od razu blokować tą osobę, można handlować na chacie, a jeśli nie to pokaż mi gdzie jest napisany ten zakaz.


Za Notoryczne pisanie przysługuje muta, czyli raz można napisać swoją ofertę Wink
Reply
#47
(2012-11-10, 10:14:45)Conqer Wrote: Albo osób, które nie mają w naturze siedzieć cicho Smile.
Owszem byłem karany XX razy, ale to nie jest przyczyną tematu.

Taa, napiszcie, że ja jeszcze propkę jakąś robię. Myślę, że temat jest do zamknięcia, bo nikt mnie nie zrozumiał.


AtDół
A ja myślę, że masa oburzonych MC będzie dalej hejtowała temat, bo przecież zwykły gracz nie będzie im uwag prawił jak mają wykonywać Swoją pracę. :}


Tutaj to mnie powaliłeś. Co takiego zrobi MC, jeżeli ktoś handluje kontami? Będzie musiał zrobić, to samo co Ty powinieneś zrobić, gdy widzisz taką sytuacje, czyli zgłosić na panel.
Jeżeli nie chcesz MC ułatwić 'pracy' poprzez wysyłanie im screenów Twój problem. Może 1 MC na 1 mapkę?
Poza tym oklaski dla wszystkich MC, którzy siedzą godzinami w mieście i pilnują porządku. Robią to zupełnie za darmo, a niektórzy mają jeszcze do tego jakieś zarzuty.
_
Reply
#48
Lepsze 1 MC na 1 mapkę, niż wszyscy w Ithan.
Tam już nie stoją w Ithan dlatego że jest najwięcej ludzi, ale dlatego że mają z kim tam porozmawiać, pożartować, no ale skoro wybrali MC, to powinni jakoś spełniać swoją pracę i nie stać tylko w Ithan, ale po innych miastach też, tam również zaczyna się roić od takich ludzi. Przecież masz teraz wioski startowe przy każdym prawie mieście, więc oni tam też się schodzą.
Zgodzili się na pełnienie funkcji MC, to powinni ją wypełniać jak najlepiej i starać się też w innych miastach, a nie tylko w Ithan bo tam najlepsza atmosfera.
Reply
#49
Wiem, że jest dużo, ale są takie sytuacje, co nie ma nikogo u nas...(nawet kilka h) i można było pogadać.
Reply
#50
Bo MC nie jest graczem i nie może mieć życia towarzyskiego w tej grze. To zaawansowana wersja automute, która może nam odpowiedzieć lub nie, w zależności od tego czy akurat to zaawansowane automute poszło robić obiad dla rodziny, kawę do naoliwienia śrubek w swoim mechanizmie, czy też właśnie przechodzi przegląd dzienny w lokum zwanym toaletą.

Każdy kto narzeka na tych MC w mieście - przypominam, że MC ma pilnować czatu tam gdzie się znajduje, nie ma przydzielanych lokacji ani godzin pracy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)