Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka uwag
#91
Klasyk ze Zmierzchu? Wybacz mi, ale jeżeli kierujesz się cytatami ze Zmierzchu i to jeszcze tak oklepanymi.... Wiek to nie tylko kilka cyferek, bo jeżeli na prawko możesz zdawać dopiero w wieku 18 lat to chyba coś jest na rzeczy.

(2012-11-11, 14:30:09)Cherrie Wrote: Hola, hola. Nie za bardzo insynuujesz?
1) Niepełnoletni MC. Cytując klasyka, czyli Jacoba ze "Zmierzchu" Tongue "Wiek to tylko cyferki, słońce". Rozumiem, że widzisz to, że tylko hormony takim ludziom w głowach, ale musisz otrzeźwieć. Nie każdy nastolatek idzie za pierwszym lepszym impulsem i daje niesprawiedliwe mute, czy cokolwiek innego. Co do przekleństwa, to użyte w Twoim poście, to brzydkie słowo jest, a nie należy się takowymi posługiwać na czacie. Co do zbędnego komentarza MC: Moderatorzy są tylko ludźmi, mają swoje przywary, sarkazm, słabsze i gorsze dni i zdarzają im się ironiczne odpowiedzi. Tak to jest, jak tłumaczy się to setny raz w ciągu dnia.

2) Rozstawienie MC po miastach. Zacytuję tu gracza Swinkas "Przypominam, że MC ma pilnować czatu tam gdzie się znajduje, nie ma przydzielanych lokacji ani godzin pracy. " W tym punkcie nic do dodania nie mam.

3) Posiadanie rangi na wielu światach Tego, co podałeś jako argument zupełnie nie rozumiem. Jeśli ktoś ma czas, czy choćby ochotę, by zająć się kilkoma światami naraz, to dlaczego mu tego nie udostępnić?

Sama jestem MC na Katahha i wiem jaka to trudna praca, ale jesteśmy tylko LUDŹMI!

To tyle ode mnie, moim zdaniem temat dla plusów, albo nie wiem. Żeby uzyskać niemożliwe, albo narobić sobie wrogów.

Pozdrawiam, Marokomara.
At- Z cytowaniem "klasyka" to był tylko taki żart. Widzisz emotkę?

Tak, a jak będąc MC stanę sobie w ratuszu Karka-han i będę tam stal codziennie przez parę godzin, to będę dobrym MC? Przecież nie łamie regulaminu, bo stoje sobie tam gdzie chce.

A na koniec: Tak, to temat dla plusów i żeby było śmieszniej jest to propka, więc należy mi się knebel.

Pozdrawiam,
Conqer
=------------------------------------------------------------------------------------------------------------------=
Segan:
Im tego nie wytłumaczysz, bo zaraz się unoszą i nie mogą przyjąć czegoś co jest faktem, ponieważ zwykły gracz nie będzie im uwag prawił.Aha i pytanie: Dlaczego ktoś co chwilę pisze tekst: "Przecież jesteśmy ludźmi!"- Czy ktoś wymaga czegoś co jest ponad ludzkie? Zmiana położenia Moderatora na 1h to jest taki wielki wyczyn? Skoro tak uważacie, to Zea, Drizz`t powinni być okrzyknięci tytanami, bo potrafią zrobić rzecz ponadludzką.
Reply
#92
Z tego co mi wiadomo to MC jeśli będzie dawał zbyt mało mute miesięcznie lub nie będzie ich dawał prawie wcale to wtedy ta funkcja zostaje odebrana. Wziąłem to z profilu byłego MC, dawał zbyt mało mute i nie jest już mc.
Reply
#93
Mnie najbardziej zdziwił fakt, że na Jarunie żadnego MC nie ma, a tam cały czas "Sprzedam konto za 500k" itp, itd.

Czy Administracja nie mogła by zaopatrzyć się w jakiś MC??

Btw, na Jarunie tylko Livien widziałem. Smile
Reply
#94
1)Ulepszenie automuty.
2)Zrobić surowsze kary


I po problemie Tongue
Reply
#95
Z powszechnych informacji wynika, że Jaruna ma kilku MC, a aktywność, zależy od nich samych.
Reply
#96
Quote:

1.Niepełnoletni gracze posiadający MC. Chodzi mi tutaj o przedział (12-18). Jest to okres dojrzewania, a jak wiemy okres dojrzewania to czas kiedy hormony buzują i biorą górę nad rozsądkiem, czy racjonalnym myśleniem (nie piszę tutaj, że w każdym przypadku tak jest). Ostatnio dostałem mute za "dupa". Z tego co mi wiadomo, to "dupa" jest to część ciała, a nie przekleństwo. Dodatkowo dowiedziałem się od pewnej MC(tej samej co mi nałożyła mute) , że jestem irytujący oraz, że jestem obrońcą uciśnionych dziewic... Dlaczego tak napisała? Ponieważ wyrażałem Swoją opinię na temat wyciągania brudów z życia prywatnego.


Och, miło że ktoś wspomina o mnie Heart! Odwołam się do wieku, MC dostałam kilka lat temu (nie pamiętam dokładnie ile lat temu, ale już sporo czasu go mam). Mając 18 lat i nie mając tak samo podchodziłam do tej pracy, także wątpię żeby wiek cokolwiek znaczył.

http://www.sjp.pl/dupa

► dupa

wulgarnie:
1. pośladki, tyłek; zad, rzyć, tyłek;
2. atrakcyjna seksualnie kobieta; laska, dziwa, dupencja, towar;
3. człowiek niezaradny, oferma; niezdara, ślamazara, gamoń;
4. tył czegoś, tylna część czegoś; zad

Jak widać jest to wulgaryzm, a to że Ty takim a nie innym słownictwem użytkujesz na co dzień to świadczy tylko i wyłącznie o Twojej kulturze.

Co do ostatniego zdania, jest ono zupełnie wyciągnięte z kontekstu, z tego co pamiętam notorycznie obrażałeś przedstawicieli klanu TemplarS, a jak wszystkim wiadomo obrażanie innych podlega karze. Jeżeli tak bardzo Cię to uraziło, mogłeś wysłać na mnie skargę, jednak oboje wiemy, że twoje zachowanie nie było odpowiednie.Quote:2. Rozstawienie MC po miastach. Nie wiem jaki jest na innych światach, ale na Classicu wszyscy MC stoją w Ithan. Zdarza się, że w jednym mieście jest 6 MC, a np w Torneg czy Werbin handlują kontami. Pisałem o tym już wiele razy, ale dostawałem wiadomość: "Zrób screena, a my ukarzemy złego gracza"- hola, hola, a od kiedy to zwykły gracz ma za zadanie odwalać pracę za MC? Ja rozumiem, że gdy jest jeden MC to nie jest w stanie ogarnąć burdelu, ale gdy jest 6? Dajcie spokój...Kiedyś nie było możliwości zobaczenia co pisał ktoś jeśli nie było Cię na danej mapce, więc jak mieliśmy mieć pewność, że zaistniała tak sytuacja? Skoro nie chcesz "odwalać pracy za MC" to po co w ogóle piszesz taką informację do MC, nie bardzo rozumiem.Quote:3. Posiadanie MC przez jednego gracza na wielu światach. To tak samo jakbyśmy mieli do zrobienia kilka projektów i określony termin (wszystkie projekty na tą samą datę). Nie moglibyśmy się skupić porządnie nad jednym, przeanalizować go, dopracować detale, ponieważ do zrobienia mamy jeszcze kilka innych, a goni nas czas. Wtedy idziemy na ilość, a nie na jakoś i wydaje mi się, że w tym przypadku tak samo jest.


Nie wiem czy jest Ci to wiadomo czy nie, ale skoro poruszyłeś tę kwestię to wypadałoby to wcześniej sprawdzić czy nadal tak jest, czy może się coś zmieniło. Tu i teraz pragnę Cię poinformować, że co najwyżej MC ma uprawnienia na 2 światach, więc punkt tak jakby jest zbędny.


Quote:- To nie jest kolejny płacz Conqera, tylko parę słów prawdy.


Chyba jednak jest...


------------------------------------
Nie czytałam całego tematu.
Reply
#97
1. Wiek nie zawsze znaczy o człowieku. Okres dojrzewania jednak jest bardzo dziwną rzeczą. Trzy lata temu myślałem że byłem na swój wiek dojrzały i już nie dojrzeje emocjonalnie. Jednak się myliłem, to znaczy na wcześniejszy wiek byłem rozsądny i takie drobiazgi, ale porównać do teraz to śmieje się z tego co robiłem. Sam miałem MC, w wieku 15 lat na kilka miesięcy chyba, straciłem przez powód że administracja tej gry, z której zarabiają na życie nie mogą sami opanować tego. Przez to straciłem MC i kilka z 400 reputacji, ale co to jest gra, w końcu każdy sobie zrozumie.
Pamiętam jak byłem u mojej mamy koleżanki i kolegi jak kupili nowy dom, i go remontowali. Mi dali kilka rzeczy do zrobienia. Zrobiłem jedną do połowy i wziąłem się za drugą. Kasia (mamy koleżanka) mi powiedziała: "Skończ najpierw jedno dobrze, a potem się weź za drugie. Wszystkim to życie ułatwi i przyśpieszy." To było 2 lata temu, a do dzisiaj pamiętam. Taka jest koncepcja Gra, nie kończą czegoś, a biorą się za coś nowego i myślą że w końcu wyjdzie na dobre.

2. Rozstawianie MC po miastach? Ludzie lubią być gdzie jest AKCJA. Gdzie mogą porozmawiać. Ithan jest przytulnym miastem, i można stanąć, zjeść obiad, zobaczyć co się dzieje pokarać. Jak ludzie handlują kontami to do innych graczy należy odpowiedzialność żeby przekazać. A na ogólnym czacie można online MC przesłać screena i walnie. Mnie dziwi że Gra nie zrobili kary 1h nawet + ostrzeżenia jeżeli w wiadomości jest "sprzedam, kupie, konto," jeżeli sprzedam/kupie oraz konto pojawią się w wiadomości powinno być ostrzeżenie, jako mAlert - "Sprzedawanie/kupowanie kont jest nielegalne blablabla... etc można otrzymać za to stałą blokade konta" To by postraszyło kilku ale wiecie.

3. ^^^^^^^^^^^ <- kierować się do pkt 1. Gra zaczyna zadania, zanim udoskonali poprzednie. Tak samo z MC, zamiast być ekstra MC na jednym świecie, da z 10 na różnych światach bo może to będzie lepsze.

O, w Gra nie gram już za bardzo, ale raz na jakiś czas zalogować się trzeba i wypowiedzieć. Smile

A i przepraszam! TO NIE JEST MC! TO JEST M! ponieważ moderator CZATU taką szkode robił że musieli zabrać.
Reply
#98
Dobra, odejde trochę od tematu..

Conqer, to już kolejny twój temat o czymś co ci się(znowu) nie spodobało w tej grze.. Skoro uważasz, że MC dał ci niesłuszną mute, to odwołaj się od niej, a nie zakładasz temat z płaczem na forum jednocześnie pogarszając sytuacje. Ty też nie jesteś lepszy, więc nie wytykaj tu kogoś z wyższych sfer o błędy, bo sam je napewno popełniasz. Czemu ty zawsze zakładasz temat RO? Bo tobie znów się coś nie spodobało? Czy drogi Conqer musi wylać swoje żale na forum, bo ktoś mu zrobił ,,wielką" krzywde? Jak zauważyłeś, że jakiś MC źle spełnia swoją funkcje, to możesz zrobić SS i napisać na panel, a nie wylewać swoje żale na forum. I chyba zgłoszę do Ramonki ten temat, żeby usuneła, bo to któryś już z rzędu twój temat z żalami, płaczami...
I chyba się zgodze, co do niektórych graczy, że temat jest dla wylania żalu Conqera..
Reply
#99
Na Jarunie jestem ja, Livien i Heska, no i bywa Medium. To bardzo mało, szczególnie biorąc pod uwagę ilość graczy, no ale...

Zenith:
Kilku. Przy takiej ilości graczy?

Aryan napisał(a):
(2012-11-11, 16:07:56)Dawidusekekek Wrote: Mnie najbardziej zdziwił fakt, że na Jarunie żadnego MC nie ma, a tam cały czas "Sprzedam konto za 500k" itp, itd.

Czy Administracja nie mogła by zaopatrzyć się w jakiś MC??

Btw, na Jarunie tylko Livien widziałem. Smile
Tak, jak najbardziej. Przeczytaj wstęp do regulaminu chatu, jest to jasno powiedziane.

Conqer napisał(a):
(2012-11-11, 16:07:56)Dawidusekekek Wrote: Mnie najbardziej zdziwił fakt, że na Jarunie żadnego MC nie ma, a tam cały czas "Sprzedam konto za 500k" itp, itd.

Czy Administracja nie mogła by zaopatrzyć się w jakiś MC??

Btw, na Jarunie tylko Livien widziałem. Smile
A chociażby prawo jazdy B1?
__
Reply
Tak, temat dla plusów, probsów, propek i żalu. Dodatkowo napisze, że mam układ z adm i płacą mi za to. Bo ludzie co mnie popierają są podstawieni i opłaceni. Któryś temat?XD Założyłem dwa tematy: ten i o bocie. Jak się okazało: słuszny temat, bo po pół roku przyniósł efekty.

AtUP
B1 jest do określonego ciężaru samochodu (500kg)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)