Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbaciane Bractwo
To je herbata! To to musi być zielone!!! Angel
Ja w Karczmie nie siedzę, bo tego nie ogarniam... Zresztą nie ma z kim.
Queirre:
Czyli Madd i Ramka się zgodzili. Trzeba poczekać, jak pomysł przejdzie przez SMG i można tworzyć. Oczywiście pozostaje wtedy 5mln szczegółów etc., ale to nie problem.
===
Ja pamiętam, jak kiedyś nie było limitu w moje looty i było kilkadziesiąt stron medali... Cool Podobnie ludzie nabijali repa w publi, rysunków, zdjęciach. Toż to przecież ludzie mieli repa na pęczki, ale zaczęły się rewolucję i wszędzie wprowadzono limity.
===
Reply
Dobra,fajnie ,ale to nie pogaduchy o repie
Reply
Ty w karczmie nie siedzisz, bo nie ma gdzie nabić repa i postów, cwaniaczku! Big Grin

Syn Karmy:
Zielone outy, zielone, jak już.
Reply
Kurczę chyba coś napisałem!!!
Reply
Oświadczenie!
Postaram się tu wyjaśnić wszystkie spory i pytania związane z HB.

Herbaciane Bractwo (o ile zostałaby taka nazwa), miałaby za zadanie po pierwsze pomoc graczom. Wszystkim, nie zależnie od lvla, profesji, czy innych czynników.
Nie będzie to zależność typu, "jestem długo w Gra, to zostanę KB". Nie jest dla mnie najważniejszy lvl, tylko człowiek. Jeśli wie co ma robić, rozróżnia swoje postępowanie, cieszy mnie to. Od razu napiszę - nie będzie zachowań, typu "on jest moim kumplem, to zostanie HB". Nigdy. Po znajomości da się dużo załatwić, ale jeśli ktoś się nie nadaje to nie i koniec jakichkolwiek dyskusji. Byłoby nasze własne błogosławieństwo, a jakże. Herbaciane, w zależności od nazwy. Jak pisałam wcześniej, jest to moim marzeniem, brak snobów i wywyższania się. Co do strojów i innych rzeczy, nie wiem. Jeszcze nad tym pomyślimy. Mam wielką nadzieję, że wszyscy wezmą to na poważnie.
Co do pomysłu, że HB będzie początkowym procesem do wstępu KB, od razu odrzucam. Żadnego więcej takiego. Bierzmy się wszyscy na poważnie.
Z graczem Queirre doszłam do porozumienia. To mój pomysł, jednak on pomógł wcielić go w życie. O wszystkim będziemy się informować, żadnych ukrytych spraw dotyczących HB.
Sprawa dotycząca SŁ. To już nie za bardzo zależy ode mnie. Twórcy jakoś zarabiać muszą. Postaram się, by żadne kosmiczne sumy nie wchodziły w grę, znam tą sytuację.
Najważniejszym celem HB, jest właśnie pomoc. We wszystkim. Nie tylko w sprawach dotyczących gry.
Grupa ta będzie dosłownie ogarnięta. Z pewnością pojawi się selekcja, przed dodaniem osoby do HB, chcę ją poznać, jej zachowania i charakter. Kontakt ze wszystkimi będzie stały i otwarty. Bardzo ważna dla mnie jest kultura i osobowość wypowiadających się ludzi. Każdy będzie tak samo ważny i równy. Zadbam o to.
Co do "walk" między KB i HB? Takich nie będzie. Będziemy bardzo pokojowo nastawieni, nie chcę żadnych wojen. Żadnej konkurencji, ani pomysłów typu "wygryziemy tych drugich". No way!
Co do kolorów pisania. Szczegóły nie są dla mnie w tym momencie ważne. Interesuje mnie, czy jesteście na tak, czy twórcy są na tak. Liczy się pomoc i wprowadzenie tego w grze, a nie kolor czcionki.
Gdzieś wyczytałam, że pomysłodawcami są Ramonka i Maddox. Nie jest to prawdą. Dokładnie: ja podałam pomysł Bractwa. Queirre zwrócił się do wyżej wymienionych osób. Tak zaczęła się dyskusja, jak takowy projekt miałby wyglądać.
Proszę wszystkich wypowiadających się tutaj o wstrzymanie się. Odnoszę czasem wrażenie, że kilka osób myśli sobie, że jeśli zna mnie, Queirre'go, bądź wypowie się tutaj to już będzie w HB. Nic bardziej mylnego.
Co z wybieraniem do HB? Czy liczy się rep, charakter, czy lvl?
Sądzę, że rep jest ważny w grze. Decyduje o opinii większości co do wypowiedzi danego człowieka. Charakter? Z pewnością! Z danym kandydatem dokładnie sobie porozmawiam, jaki ma pogląd na świat.
Kobiety w HB? Sama nią jestem, nie widzę żadnego sensu w wykluczaniu innej płci. Każdy równy. Każdy.
Zgadzam się, że ludzi w HB dużo być nie może. Nie chcę żeby rozrosło się po wszystkich światach, bo to nie miałoby sensu, gdyby każdy w nim był. Będę na to bardzo uważała. Ostrzegam, jestem wymagająca.
A co, gdy ludzie będą cały czas chcieli zakładać swoje Bractwa? Sądzę, że zamiast Bractwa, możecie pomyśleć o swoim klanie. To zawsze jakieś rozwiązanie. W nim, sami będziecie zarządzali obowiązkami i prawami.
Zgadzam się z Panią Czekoladą. Ci, którzy raczej nie dojdą do KB, mają szansę dojść do HB. Jeśli są ogarnięci, mają wiedzę i kulturę osobistą, nie zostaną wykluczeni.
Od razu powiem, wielki ukłon w stronę tych osób, które nie są ani KB, ani nikim innym, a i tak niosą pomoc innym graczom. Jestem pod wrażeniem, dziękuję Wam.
Co do rozprzestrzenienia się HB na inne światy - jeszcze nie jestem pewna. Żaden świat nie będzie na początku wykluczony. Niby piszemy, Classic na 100%. A na przykład takie Lelwani? Jest to mój główny świat i na pewno nie zostanie pominięty. Ani Lelwani, ani żaden inny. Pamiętam o wszystkich, nikogo krzywdzić nie będziemy.
Co do Loga. Wezmę kartkę, ołówek, pomyślę. Szczegóły na później.
Błogosławieństwo? Z pewnością chciałabym, aby takowe powstało. Ale jeśli nie, nic straconego. Będziemy wysyłać pomoc i bez błogosławieństwa.
Ktoś podał pomoc online. Podoba mi się ta koncepcja. Każdy dostałby pomoc w szybkim czasie. Odciążyłoby to panel administracji i ułatwiło pracę.
Głównym zadaniem człowieka z HB jest niesienie bezinteresownej pomocy.


Dziękuję wszystkim za pozytywne, jak i negatywne komentarze co do HB. Mimo sporów, mam nadzieję, że coś udało mi się wyjaśnić. Ślę pozdrowienia. W razie pytań, zwracajcie się do mnie (Classic - Szklanka Kakao, Lelwani - chochlik), bądź do Queirre.
Reply
Wreszcie jakieś konkrety. Brzmi... jakoś bardziej sensownie, no sam nie wiem. Ale z innej beczki - jakie konkretnie było zdanie Maddoxa i Ramonki? Bo to jest dość niejasne.
Reply
Oni muszą się sami wypowiedzieć na ten temat. Ja za nich pisać nie będę. Wink
Reply
(2012-09-22, 16:14:18)Queirre Wrote: Kurczę chyba coś napisałem!!!

Czy to czasem ty z chochlikiem nie wpadliście na ten pomysł i pierwsi nie napisaliście na panel?

Po przeczytaniu tego kawałka rozmowy z panelu wnioskuje, że tak z lekka się nabijają z tego, bo po co napisali "czy zaprosicie", jeżeli to by była również ich inicjatywa? Z resztą dziwne, że od rana nic nie napisali w tym temacie, mimo że byli na margo/forum Smile Pewnie się nabijają z tego co tutaj jest napisane.
Po drugie, po co mieliby wstąpić do niby nowego bractwa jeżeli są w KB? W jakim celu?
I ostatnia sprawa, że taki temat został stworzony 2 dni po tym jak dowiedzieliśmy się czegoś więcej o KB. Dziwne prawda?


Ktoś jeszcze ma takie odczucie jak ja, że Maddox i Ramonka dla żartów napisali coś takiego na panelu?
-
Reply
O niektórych rzeczach wspomniałaś 2 razy, jak chociażby o błogosławieństwie. Czekam na zdanie Madoxxa i Ramonki, bowiem od początku tematy każdy tu wie, że zgodzili się na owy pomysł, poparli go, ale jeszcze nie widziałem, by chociaż jedna z tych dwóch osób się wypowiedziała.
Reply
Jeśli Ramonka i Maddox nie biorą mnie na poważnie, to przykro mi. Zwrócę się do kogoś innego. Ja biorę ten pomysł na serio. Jeśli ktoś inny nie, cóż, trudno.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)