Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbaciane Bractwo
Szczerze nie chce mi się czytać całego tematu, lecz uważam że to dobry pomysł Smile

Lecz boję się, że może stać się to samo co z śp... Żeby założyć jakieś bractwo trzeba będzie wydać np. 10k sł czy coś w tym stylu...

Pozdrawiam
Reply
Lightbulb 
Jestem za, jednak jak większość uważam, że to nie wypali, ponieważ jakby nie patrzeć, byłaby to konkurencja dla Karmazynowego Bractwa.
Reply
Ja jestem za, osobiście będzie to fajne urozmaicenie Smile. Będzie to jakaś konkurencja KB Czy sojusz?

Atdown
Spójrz na czas dodania postu i się zastanów nad swoją wypowiedzią.
Reply
Chyba Tomek:
Jeden napisał konkurencja i już -_- Pomoc graczom Smile
Reply
To nie będzie żadna konkurencja tylko 2 organizacja , lecz mam nadzieję ,że kłótni między nimi nie będzie.My tak jakby tylko pomożemy KB w pomaganiu innym graczom.
Reply
(2012-09-22, 09:50:16)Czakus Wrote: Chyba Tomek:
Jeden napisał konkurencja i już -_- Pomoc graczom Smile

Wybacz, jednak nie czytam całego tematu, wszedłem, przeczytałem 1 post i kilka niżej, napisałem swoje zdanie i tyle.

Atedit
przeszukałem temat i nigdzie nie znalazłem słowa "konkurencja" przede mną.

Atedit2
dopiero teraz skumałem, cofam minusa, oczywiście Smile
Reply
Początkowo czytając ten temat (szczególnie pierwszy post) zastanawia mnie ciągły brak wytłumaczenia co do koncepcji tego pomysłu. "Stwórzmy drugie bractwo" no okej, ale na jakich zasadach ono ma się kierować? Jeżeli już chcecie się zgłosić do administracji z takim pomysłem to konieczne jest, aby wcześniej poinformować w jakim zakresie będzie to bractwo działało, ich przywileje (lub ich brak), obowiązki, cele... Kto się może dostać, a kto nie. Jedyny konkret, który wyczytałem to jest taki, że albo można być w Herbacianym Bractwie, albo w Karmazynowym Bractwie. Czyli coś przykładem Neo z Matrixa? "Na start" musiał wybrać czerwoną pigułkę lub niebieską. Jeżeli tak miałoby być to Herbaciane Bractwo nie może być na podobieństwo Karmazynowego Bractwa... Bo co to za wybór KB lub HB, jeżeli w jednym i drugim jest to samo, tylko że społeczeństwo jest inne?

Na początku przyszło mi na myśl, by takie bractwo mogło się zajmować ... aukcjami. Zostałaby zebrana z tego grona część graczy, która ogarnia statystyki przedmiotów na daną profesję i dany poziom. Raz na pół roku mogłaby być "Herbaciana aukcja", na której są sprzedawane unikalne przedmioty, czyli coś rodzaju dawnych aukcji. Zakładam, że miesiąc przed tą akcją cały projekt jest wysyłany do nadzorcy Bractwa (czyli jakiegoś Moderatora, SM, bądź administratora), który zatwierdza to, albo odrzuca na przykład z tego powodu, bo przedmioty są zbyt mocne, zbyt oryginalne, albo zbytnio powtarzające się). To jeden z kilku takich moich pomysłów.

Obecnie jednak prosiłbym założyciela tematu, aby określił się w tym pomyśle, ponieważ sama idea posiadania Herbacianego Bractwa, a później pomysłu, co by tu z nim zrobić jest błędna, a przez to ten pomysł może nie zaistnieć.
Reply
Mnie od samego początku przeczytania tego tematu to zastanawia jedno...
Jak chcielibyście dobierać członków do tej herbatki?
Wiadomo rep.,pomaganie innym itp.,ale teraz o rep. wcale nie jest trudno i byle ktoś mógłby się dostać do bractwa bez żadnego gadania i zrobić w nim spam.Chyba,że byłaby oddzielnie przeprowadzana rozmowa itp.
Ale,gdyby tak całe Gra znienacka dowiedziałoby się,że powstaje nowe bractwo to zaczęłoby się starać za wszelką cenę do niego dostać,ale nie w sposób bycia miłym tylko przez spamowanie w Ithan postami typu "da ktos do herbacianego bractwa" itd.
Moim zdaniem jeszcze teraz nie warto o tym głośno mówić,bo zaraz tutaj się ściągną tłumy spamerów.
Dobrze by było,gdyby takie bractwo było zatajone,a członkowie pomagali graczom można tak powiedzieć "z ukrycia".
Ogólnie jestem za,ale jeszcze się waham czy to ogólnie wyjdzie na dobra dla Gra,bo ktoś mógłby się starać dobić tego repa.,pomagać na forum,być miłym,a gdy już ktoś go da do tego bractwa to skończy z tym i będzie "spoczywać na laurach".Przestanie się udzielać na forum itp.
No cóż,ale trzeba najpierw zaczekać na wypowiedź autorów i administracji co do tej sprawy,ale sądzę,że skoro takie ważne osoby jak Ramonka i Maddox zabiorą się do tego to uda im się przekonać administracje i może to wypalić.
W sumie dziwne jest to,że jest tylko jedno bractwo,bo w czasach w jakich się toczy akcja Gra to raczej nie było tylko jednego bractwa i sądzę też,że fajnie by było,gdyby powstało ich jeszcze kilka.W końcu to też jakieś urozmaicenie w rozgrywce i mogłyby być nie tylko te dobre bractwa,ale i złe,co moim zdaniem wyglądałoby ciekawie.
Reply
Popieram, kobiety powinny być, zwłaszcza, że w Gra i tak ich niewiele, a takie wykluczanie podpada już pod seksizm.Big Grin
Raubritter:
No kojarzy, kojarzy, ale w XIX wieku kobiety mały inne prawa, a inne mają teraz.
Reply
Thumbs Down 
Dobrze mówisz.To bractwo miało by na celu być tzw. wolontariuszami.Pomoc innym , nie jakieś tak Błogosławieństwa czy inne tego typu rzeczy... To ma mieć cel pomocy bliźniemu a jakieś błogo.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)