Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie na Syberię - Victoris.
#1
Jak już wiecie moja postać została przeznaczona do przeniesienia na świat wyrzutków - Syberię z powodu przekroczonej normy kar. Swoją prośbę kieruję do graczy, żeby dali mi jedną szansę. Jestem bardzo związany z tym serwerem. Jestem tutaj już prawie 2 lata i nie chciałbym opuścić krainy Febris. Poznałem tu kilku wspaniałych ludzi i nie chcę ich opuszczać. Moje kary były w sumie dziecinne i teraz wstyd mi za nie, no ale niestety je otrzymałem. Dobra rada - nie dawaj współwłaścicielowi grać na świecie prywatnym.. Przepraszam wszystkich, których uraziłem, lub byłem dla nich niemiły i za te wszystkie kary.

Proszę naszą wspaniałą administratorkę Carrone , oraz resztę wspaniałych graczy o jedną szansę. Obiecuję, że poprawię swoje zachowanie i będę sumiennym i ogarniętym graczem. Z wyrazami szacunku dla całego serwera - Victoris. Wink

Quote:
"Gracz może założyć temat na forum w porozumieniu z Zarządcą. Jeśli otrzyma 25 głosów poparcia, w tym przynajmniej trzy głosy poparcia SM i trzy głosy MC – nie zostanie przeniesiony na Syberię."


Proszę wspaniałych graczy i te głosy, gdyż chciałbym dalej kontynuować swoją przygodę na tym wspaniałym serwerze.

-
Reply
#2
Jestem za Smile - Jakby co to jestem za tym , żeby został .

I chciałbym się wypowiedzieć co do gracza Norwan - Proszę go nie przenosić na Sybir za nieobecność na świecie , bo ma pożyczke tak samo jak ja ale ja spłace swoją 6 pazdziernika br Wink
Reply
#3
pozostań wśród nas Smile
Reply
#4
Zostań ! Big Grin
Reply
#5
Nie znam Cię dokładnie, jeszcze chyba ani razu nie spotkałam Cię na Febris. Osobiście nie wiem jakie to są kary, ale dam Ci szansę. Smile Myślę, że się poprawisz. Zawsze daje Wam szansę. Smile
Reply
#6
Przepraszam, mój błąd. Tego postu nie było Sad
Ci co widzieli niech zapomną.
Reply
#7
Panler napisał(a):
(2012-09-15, 10:46:54)Panler Wrote: Jestem za Smile - Jakby co to jestem za tym , żeby został .

I chciałbym się wypowiedzieć co do gracza Norwan - Proszę go nie przenosić na Sybir za nieobecność na świecie , bo ma pożyczke tak samo jak ja ale ja spłace swoją 6 pazdziernika br Wink

Jesteś za przeniesieniem na Syberię? Huh Takie przynajmniej można odnieść wrażenie czytając nazwę tematu i od razu niżej twój post. (Tak, wiem, że jesteś przeciw przeniesieniu).

Gracz Norwan nie zostaje zesłany na Syberię za nieobecność, lecz za uzbieranie 4 kar. Po co poruszasz ten temat, skoro nie jesteś doinformowany?
_____
Victoris:
Patrząc z perspektywy czasu, jaki jesteś razem z nami, muszę przyznać, że niewiele miałem z tobą kontaktu, ale zdarzyło się o czymś porozmawiać. Osobiście cię nie znam, ale widząc twoje rozmowy z innymi graczami muszę stwierdzić, że jesteś porządną i miłą osobą.

Z tego co wiem jesteś na Febris po raz drugi. Kiedyś jako Czarny B-wo i Hihotek, a teraz znów jako Czarny B-wo/Emerthion/Victoris. Piszę o tym, ponieważ przyszło co do czego i znów masz szansę się z nami pożegnać, a co za tym idzie znów nazbierałeś kary. Rozumiem, że mogło być to skutkiem osobistych konfliktów, ale na twoim miejscu nie doprowadziłbym do takiej sytuacji.

(2012-09-15, 10:46:54)Panler Wrote: Jestem za Smile - Jakby co to jestem za tym , żeby został .

I chciałbym się wypowiedzieć co do gracza Norwan - Proszę go nie przenosić na Sybir za nieobecność na świecie , bo ma pożyczke tak samo jak ja ale ja spłace swoją 6 pazdziernika br Wink


Reply
#8
Jestem za.
Reply
#9
Jestem na nie. Nauczcie się odpowiedzialności.
Reply
#10
Zostań!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)