Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do zamknięcia.
#31
Nic? Big Grin
Mavreshi:
Dobra , niech ci będzie.
Reply
#32
Zakompleksiona ruda dwunastolatko - mogłabyś nie spamować w poważnym temacie?
Reply
#33
Music 
Widzisz co ona pisze? Nie jestem bratem Zzaka. Cry Rolleyes
Reply
#34
Radzę się już trochę uspokoić, temat nie powstał do pogaduszek i kłótni.


CO do Zzaka, nie znam go za bardzo, lecz przy jednym wypadzie na herosa wydał mi się bardzo miłą osobą, dlatego jestem za szansą dla niego. I nadal potwarzam, to co kiedyś. Człowiek popełnia błędy i na tych błędach się uczy, to dla niego nauczka, ale nie można go też od razu skreślać. Pozdrawiam.
Reply
#35
Jeju, wszyscy tutaj jacyś ślepi są. Zzakuś tak czy siak nie wyleci, bo ma trzy kary. Jedna jest wpisana PODWÓJNIE, jakby ktoś nie zauważył.
Reply
#36
Sad 
Jestem na tak , w końcu z Tobą zdobyłem 1 legendę , stałem na eII , byłeś jednym z pierwszych kumpli tutaj , będzie Cię brakować więć

TAK TAK TAK ZOSTAŃ
Reply
#37
Big Grin 
Zzak znam Cię, zwierzałeś mi się i wiem jaki jesteś. Jestem na TAK, bo Cię znam, ale liczę, że jak zostaniesz to się postarasz i nie będziesz już zdobywał kar. Smile Trzymam kciuki za twój "powrót". Heart
Reply
#38
W związku z sytuacją, że jedną karę masz zdublowaną wszystko zależny teraz generalnie od Carrone. Jednak póki co temat czemuś służy, dlatego i ja wyrażę swą opinię. Najpierw dokładnie umotywuję swoją decyzję, co mam nadzieję sprawi, że niektórzy pierw głębiej się zastanowią zanim coś napiszą.
____
Dostałeś trzy kary, z czego jedna jest poważna (zastraszanie) oraz dwa razy zostałeś ukarany za nieklimatyczne słownictwo. To wskazuje jasno, że nie potrafisz uczyć się na błędach lub nawet nie wiesz, że je popełniasz, co wskazuje, że nie znasz podstawowych założeń regulaminu i nie umiesz dostosować się do jasno ustalonych zasad rozgrywki. Kary za nic nie są. Do takiej sytuacji doprowadziłeś się sam. Nie ma tu bowiem mowy o jakimś nieodpowiedzialnym współwłaścicielu lub prowokacji ze strony innych graczy. Niektórzy wyżej zauważyli, że tak naprawdę masz trzy kary. Również się z tym zgodzę, ale oprócz tego zostałeś upomniany przez Nevai, w Karach jest wpis. Ponadto upomnienie jest za pierwsze przewinienie, natomiast u ciebie ta sytuacja wygląda inaczej. Masz w kolejności dwie kary, następnie upomnienie, a potem jeszcze jedną karę, z czego jasno wynika, że nie zastosowałeś się do nagany.

Wiem, że masz mi za złe, że ostatnią krę dostałeś wprawdzie przez to, że zostałeś zgłoszony przeze mnie, ale obwiniać możesz jedynie siebie. Czy to ja jestem tym złym, który chce "zniszczyć" każdego gracza? Nie, jedynie oczekuję należytego szacunku w stosunku do mnie, innych graczy oraz regulaminu. Nie po to gram na świecie prywatnym, aby widzieć brak kultury i język ze zwykłych światów. Jeśli widzę takie zachowanie, muszę coś z tym zrobić. Z własnego doświadczenia wiem, że brak kary za świadome zło potęguje chęć do kolejnych wykroczeń. Nie raz już wiele osób skarżyło się, że po woli Febris zaczyna być ja zwykły świat (temat gracza Seso), zupełnie bez zasad, a na to nie możemy sobie pozwolić.
Do tego momentu byłeś dla mnie jak każdy zwykły gracz, nie czułem do ciebie wzgardy, ani zawiści. ...Do czasu, gdy spotkaliśmy się na Renegacie. Twoje zachowanie było nieodpowiednie, a wręcz śmieszne. Nazwałeś mnie konfidentem, jednocześnie obrażając. Właśnie od tamtej pory przekonałem się, potrafisz być niemiły i zawzięty w stosunku do mnie, za własne błędy i nieprzestrzeganie zasad wynikających jasno z regulaminu. To nie jest nic osobistego, dlaczego więc odebrałeś to atak na swą osobę i teraz musisz się mścić i pokazywać jak niemiły możesz być? To zaprezentowałeś na zbiórce, czego w zupełności nie rozumiem. Przez to zachowanie niestety odbieram cię jako osobę zawistną, a wyobraź sobie, że nie są mi na rękę, ani tobie również zapewne konflikty czy sprzeczki.
Ostatnie już rzecz. Piszesz w pierwszym poście, że nie chcesz wracać na Zorzę z powodu braku kultury. Masz takie prawo oczywiście, ale czy właśnie nie swoim zachowaniem na czacie oraz do mnie wykazujesz brak kultury...?
Dodam, że jestem w posiadaniu dowodu na załamanie przez ciebie regulaminu, ale nie przedstawię go, jeśli masz później zachowywać się w wyżej opisany sposób. Proszę zmień swoje zachowanie i zastanów się parę razy zanim coś uczynisz. W obecnej sytuacji póki co jestem na nie dla zostania. Zobaczymy jak sytuacja dalej się potoczy i możliwe, że zmienię zdanie.
Reply
#39
Odrabiaj reputacje bo jesteś na celowniku w tej chwili Smile
Reply
#40
Skoro zdobyłeś kary, widocznie za coś. Ludzie. Jeśli każdemu będziemy wybaczać, to będą po mimu 4 kar zostawać... popełniłeś błąd, więc trzeba za niego cierpieć. Jestem przeciw, wybacz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)