Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar serwerów!
#1
Witajcie,
już chyba każdy wie, że pewna straszna pani o imieniu Humanistka organizuje pewne zawody pomiędzy światami prywatnymi. Moim celem jest zorganizowanie drużyny do Haxball'a, resztą zajmie się Bellatriks z Anime.

Humanistka napisał(a):
Quote:Jakie są konkurencje?

Quote:Flaga serwera- jak sama nazwa mówi, chodzi o stworzenie serwerowej flagi, grafiki konkretniej. Rozmiar i wykonanie są obojętne.
Mieszkańcy - polega to na krótkiej charakterystyce/opowiadaniu/wierszu o graczach serwera.
Hymn serwera - tu już może być trudniej. Chodzi o wykonanie przez gracza/SMa/Zarządce piosenki, która mogłaby być hymnem.
Film z serwera - jak sama nazwa mówi.
Reprezentacja Haxballowa - tak jak reprezentacja piłki nożnej. Odbył by się wtedy wielki turniej ostatnio popularnego Haxballa. Ustawilibyśmy drużyny. No wiecie o co chodzi.

Wszystkie flagi, opowiadania/wiersze, hymny, filmiki z serwera dodajemy do tego tematu po czym najlepsze według większości graczy zostanie wybrane na PŚP

Haxball
Pierwszy trening odbędzie się o godzinie 14 na serwerze podanym w kolejnym poście.

Pozdrawiam.

.
Reply
#2
Jakbym się załapał, to chętnie bym z Wami powalił w haxa. Big Grin
Reply
#3
Moge dołączyć do Haxballa
Reply
#4
Ja chcętnie na haxballa jestem bardzo dobry Big Grin
Reply
#5
Ja także zgłaszam się do haxballa.
Reply
#6
W haxa mogę zagrać Tongue
Reply
#7
http://www.haxball.com/?roomid=e26e10f9b...91c&pass=1

Wbijajcie.
Dziś ja robię za trenera Big Grin

hasło : jajecznica
Big Grin
Reply
#8
Information 
Zrobiłem Flage:
fooh.pl/pokaz/2887824968.png
Reply
#9
Będzie może jakiś wieczorny trening Big Grin , bo chętnie popykam , a widziałeś , że jestem dobry ^^
Reply
#10
A ja sie w takie coś nie bawie Big Grin Ale popatrzyłbym sobie jak gracie Big Grin Pokibicował Big Grin Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)