Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złoty Puchar Serwerów-dyskusja i propki
Mówiłem, zawsze mogę zmienić czerwony na ciemnozielony, pisałem.

Podaj mi kolory jakie mam zastosować, a taką flagę dodam jako aktualną wersję. Z resztą czerwony to kolor gejów, więc pasuje do serwa Big Grin
Reply
Głównie mi chodzi, o to że więcej pracy w nią włożył. Tak, moja opinia, joł. ._.
Reply
Popieram, nie wiem jak Ci ludzie głosują.. Może prace pomylili ? Tongue Zresztą jaka walka?? 18% vs 58%??
Powodzenia Wink
Reply
Pewnie dlatego, że Małła Mi jest pierwszy, a nie chce im sie dalej czytać, stąd głosy.
Reply
Był moment kiedy wygrywałem, więc walka była

Do All (Z Humanistką włącznie):

Ludzie głosują jak chcą i nie powinno was obchodzić ile włożyłem w to pracy tylko czy jest ładne czy nie. A że ludziom się spodobało to nie znaczy, żeby wyskakiwać od razu, że brzydkie. Komentarze zostawcie dla siebie, inne były pewnie brzydsze, a czemu trujecie dupe tylko mi? Bo jestem w temacie, czy dlatego, że zajmuję 2. miejsce? Trochę tolerancji, nie przekupuję ludzi ani nie rozsyłam linku na fb czy gg tylko żeby zdobyć parę głosów. Proste też może być ładne, uszanujcie to, bo zachowujecie się poniżej swojego poziomu tak, jakbyście lizali dupe Siniemu, bo trochę pracy włożył w swoją flagę, a to, że mam drugie miejsce nie oznacza, że trzeba skakać do gardła. Zawiodłem się na was, bo zachowujecie się na poziomie 10- latków, bez urazy, taka prawda.

P.s. Mogę za to dostać nawet killa, ale nie rusza mnie to. Napisałem co myślę, ale pewnie i tak zaraz przyleci tłum, żeby mnie zgłaszać albo dissować dalej.
Reply
Ty napisałeś nam co myślisz, my napisaliśmy Tobie co myślimy o Twojej fladze. Jeśli oczekujesz od serwera tolerancji to sam ją okazuj, a nie się spinasz.
Reply
Okazuję tolerancję jeżeli ona jest okazana mi. Ruszyłem swoje 4 litery i zrobiłem flagę, którą kilka osób popiera, a wysłuchuję tylko, że moja praca jest do dupy. Gdybyście byli ok w stosunku do mnie, nie byłoby spin, wy zaczęliście mówiąc wprost. A tak to wygląda, że najlepiej niech Sini wygra cały ten konkurs w każdej kategorii za nas wszystkich, a my byśmy siedzieli na tyłku i czekali na gotowca. A takie ,, oceny" można zostawić dla siebie, a nie specjalnie mówiąc wprost poniżać. A szczególnie właśnie Ty. Nie umiesz uszanować czyichś wysiłków tylko dlatego, że podoba ci się inna praca. Chcesz dowodów?

Quote:arkadios:
Pewnie dlatego, że Małła Mi jest pierwszy, a nie chce im sie dalej czytać, stąd głosy.


Tak, ja jestem najgorszy i człowiek SPECJALNIE głosuje na pierwszego. Zależy mu - zagłosuje, a nie głupa pali.

Humanistka napisał(a):
Quote:Ehe, pewnie ich przekupujesz Cool

Żarty żartami, ale zdecydowanie nie na miejscu. Jakby moja praca była namalowana pędzlem w 30 sekund i nic by na niej nie było.

Także odnosząc się do tego co napisałaś w poście wyżej: Okażę tolerancję serwerowi jeżeli serwer toleruje moje starania. Stąd ta spina. Nie okazaliście wobec mnie tolerancji. Chyba nie muszę więcej tłumaczyć.

Jest tak, czy nie?
Reply
Precyzując. Sam wiesz, że połowa serwera nie angażuje się w jego życie. I, o zgrozo, 1/4 nawet nie wiedziała o tym, że taki event istnieje, mimo, że reklama widnieje od kilku dni. Sonda pojawiła się na systemie - jak myślisz, co mógł uczynić przeciętny Stonerczyk? Oczywiście zagłosować na pierwszą pracę, bo dalej nie chciało mu się czytać, albo zwyczajnie nie wiedział o co chodzi. Myślisz, że w sondzie głosują tylko Ci, którym zależy? To się grubo mylisz. Nie chciałam tym urazić Ciebie tylko ogólnie. Ja nie mówię, że macie NIC NIE ROBIĆ I CZEKAĆ NA GOTOWCA, ale zrozum, że to jest między serwerowy event i chcemy dobrze wypaść na tle innych serwerów. Przyznaj mi z czystym sumieniem, że spędziłeś chociaż 2h na tej pracy. Bo jak dla mnie (a znam się troche na tym) to max 30 minut w paincie, gimpie... nieważne. Podałam wytyczne co do kolorów, a ty mimo to i tak zrobiłeś po swojemu.
Okazujemy tolerancje wobec każdej pracy, bo naprawdę bardzo się ciesze, że tyle osób jest chętnych do reprezentowania serwera, ale oczekuje od was starania. A nie zrobienia flagi na odwal i liczenia na nagrodę.
Flaga Siniego jest najbardziej estetyczna i skomplikowana. Są tam warstwy, tło, cienie i coś więcej NIŻ TYLKO PROSTOKĄT WYPEŁNIONY KUBEŁKIEM. Powiedz mi, dlaczego Twoja praca miałaby znaleźć sie w temacie? Co ona ma czego inne nie mają?

Sory za spinę, ale naprawdę zależy mi żebyśmy dobrze wypadli. Bo to jest okazja żeby się wybić
Reply
"Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta."
Wstawcie moją i bez spiny. Cool

_________
Taki tam joke.
Reply
Dobra, kij, powiem szczerze, że na konkurs z flagą mam już kompletnie wyłebane, spróbuję sił w innych konkurencjach. Co do kolorów. Zrobiłem swoją flagę zanim podałaś kolory serwera i pisałem co najmniej 2 razy, że jak na prawdę będzie trzeba to przemaluję czerwony na ciemnozielony.

Z czystym sumieniem? 1h na zrobienie kilku flag i wybranie najlepszej + pomysły. Z resztą i tak inni zarządcy nie wiedzą jakie to my mamy kolory serwera, Stoners się kojarzył głównie z niebieskim. O ciemnozielonym powiem szczerze usłyszałem pierwszy raz.


W dupie z tym, graty dla Siniego za I miejsce, obyś wybrał kogoś sensownego na serwer.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)