Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak postąpić
#1
koszyk Tongue
Reply
#2
art. 217 § 1 kodeksu karnego*

Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

*artykuł dwieście siedemnasty, paragraf pierwszy kodeksu karnego

Za to takie 200 zł za niezgłoszenie na policje podpada pod szantaż i art. 191 § 1 kodeksu karnego

Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Reply
#3
Próba wyłudzenia za pomocą szantażu sądem to głupota, bo jak już to zrobisz, to nie możesz iść do sądu.
Reply
#4
najlepiej idź na policję
Reply
#5
Nie wiem czy jakoś szczególnie mu się opłaci to pójście na policje.

Atup idź*
Reply
#6
Nie chce go szantażować , chcę po prostu iść na ugodę . Bądźmy szczerzy gdybym poszedł na niego do sądu on by o wiele więcej stracił , a ja o wiele zyskał , ale mi się po prostu nie chce to wole iść na taką ugodę .
Reply
#7
jakie argumenty mu pszedstawisz
Reply
#8
To i tak jest szantaż, piszesz, że chcesz iść do niego i powiedzieć, że jak nie da 200 zł to zgłosisz sprawę na policje.
Reply
#9
przedstawisz* Jeśli ma to niech przedstawia to co napisałem art. 217 § 1 kodeksu karnego wraz z rozwinięciem.
Reply
#10
Bez jaj takie coś to szantaż i wyłudzenie. ;x

Idź na policję, albo zostaw gościa w spokoju(takim najlepiej nie wchodzić nawet w drogę).

Tak trudno było odejść kawałek, koleś by sobie poszedł, a wy wrócilibyście do koleżanki. ._.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)