Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przygotowania do rywalizacji
#1
Pewnie wielu z Was widziało przybity temat Humanistki "Rywalizacja o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych".
Na prośbę kilku graczy Atafia zgłosiła nas do konkursu, więc coś trzeba jednak zrobić!

Quote:Jakie są konkurencje?


Flaga serwera - jak sama nazwa mówi, chodzi o stworzenie serwerowej flagi, grafiki konkretniej. Rozmiar i wykonanie są obojętne.
Mieszkańcy - polega to na krótkiej charakterystyce/opowiadaniu/wierszu o graczach serwera.
Hymn serwera - tu już może być trudniej. Chodzi o wykonanie przez gracza/SMa/Zarządce piosenki, która mogłaby być hymnem.
Film z serwera - jak sama nazwa mówi.
Reprezentacja Haxballowa - tak jak reprezentacja piłki nożnej. Odbył by się wtedy wielki turniej ostatnio popularnego Haxballa. Ustawilibyśmy drużyny. No wiecie o co chodzi.
Oczywiście to jest tylko wstępna wersja konkurencji. Jeśli macie jakieś lepsze pomysły odnośnie tego, to zapraszam do proponowania.

Wypadałoby zrobić coś do wszystkich konkurencji, dlatego szukam osób, które pomogłyby w konkursie i które mogłyby zająć się poszczególną konkurencją wraz z innymi osobami.
Może macie pomysł na zrobienie czegoś do wyżej podanych konkurencji, a nie potraficie tego zrobić? Czekam na Wasze propozycje i na Waszą pomoc! Smile

Jak to wszystko wyjdzie zależy od NAS, więc warto się do tego przyłożyć.
Reply
#2
Ja mogę w haxballu startować
Oraz mogę napisać pięknę opowiadanie
Reply
#3
Ja też mógłbym zagrać w Haxa.
Reply
#4
Tylko, że start jest 1 września i dopiero wtedy chyba można tematy zakładać
Reply
#5
Co jest nam potrzebne?
- pomysł na flagę serwera (grafikę zrobię z Carnilonem, ale jeśli ktoś zna się jako tako na grafice to pisać Smile),
- opowiadanka/wiersza o graczach naszego serwera,
- osoba, która śpiewa, rapuje czy coś tam + osoba z głową do napisania tekstu Big Grin,
- pomysł na filmik serwera + wykonanie
- osoby do reprezentacji w Haxballu (ile osób będzie potrzebnych napiszę jak się dowiem)

Atgóra: Nigdzie nie ma chyba napisane kiedy to startuje i kiedy można zacząć się przygotowywać. Chyba, że ja gdzieś przeoczyłam ten post.
Reply
#6
Ja z chęcią mógłbym zagrać w haxa, nawet dobrze mi idzie Big Grin
Reply
#7
Szczerze mówiąc jak chcemy się wyróżnić flagą to powinniśmy ją zrobić z materiałów w rzeczywistości Huh Ale to tylko taka moja sugestia Dodgy
Reply
#8
Jeśli administratorzy owych serwerów nie wyrażą swojej decyzji do jutra, to po prostu 1 września zaczynamy bez nich. O ile pamiętam to każdego informowałam na gadu.

Ostatni post Humanistki. Zaczynamy pierwszego
Reply
#9
I z tego idzie się domyślić, że konkurs rozpocznie się 1 września, ale nie ma tam nic o przygotowaniach. Czytanie ze zrozumieniem Dodgy
Reply
#10
Widzę, że jest wielu chętnych do pomocy... Sick

Nie wiem czy Wy też ten konkurs widzicie z innej perspektywy, ale oprócz rywalizacji ważna jest tutaj WSPÓŁPRACA, więc baaaardzo proszę przyłóżcie się choć troszeczkę do tego. Ja nie chciałam by Atafia nas zgłaszała, ale kilka osób z Was. Zapewne wyjdzie tak, że to JA się wszystkim zajmę, a nie osoby które chciały by nas zgłoszono.
Jak zadanie Was przerosło, albo już Wam się odechciało brać udział to napiszcie, że rezygnujecie i tyle. Ja nie mam zamiaru robić wszystkiego za Was.
Póki jeszcze mamy czas, zastanówcie się dobrze czy jest sens brania udziału w owym "konkursie".
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)