Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezdomny Jasiu
#1
Pewnie większość z Was już o tym słyszała, ale temat można założyć.

Chodzi dokładnie o ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=cnBaYbq1DZY&list=UUqJuMiGXqB8Hl41YsGV_sMA&index=0&feature=plcp

KolorowyVlog ma zamiar zebrać dzięki reklamom na filmach jakąś kasę i przeznaczyć ją na roczną noclegownie oraz uprawnienia elektryka dla Pana Jasia.

Akcja błyskawicznie jest rozprzestrzeniana. Była na kwejku, sadistycu, demotach, bestach, faktcie.

Prawdopodobnie jutro też będzie w numerze faktu. Smile

Co myślicie o tej akcji? 100% bezinteresowności? Tutaj możemy o tym pogadać, a przy okazji rozreklamować akcje. Smile
Reply
#2
Ja czekam tylko kiedy GamerSpacePl zrobi takie coś Big Grin
Reply
#3
Ogółem to niezła maszynka do robienia forsy. ; D Dziwne, że jakiś Niekryty czy ktoś na to nie wpadli. Tongue
Reply
#4
świetny, rozsądny człowiek zniszczony przez "system".
Co do samej akcji, nawet jeśli całość zarobionej kwoty odda temu Panu, nie robi to bez korzyści własnych jak jakiś odsetek ludzi wejdzie na resztę jego filmów zarobi więcej dla siebie i tyle. Choć cel świetny i jak najbardziej popieram i będę wspierał jak mogę czyli rozsyłając ten film dalej.
Reply
#5
Heart 
Wiesz, jak sam Kolorowy powiedział/napisał (nie pamiętam), że dla takiego celu to chyba bez znaczenia, że doszło mu 2k widzów. I ja to popieram.

No i kasy temu Panu żadnej nie da, jak pisał, będzie na noclegownie i uprawnienia elektryka. Smile
Reply
#6
Bo krytego ludzie tacy jak Jasiu obchodzą...

Współczuje kolesiowi, jak bym go spotkał to pomógł bym mu.
Reply
#7
W ogóle gdzie mieszka ten Jasiu i Kolorowy? Wie ktoś? ; P

Warszawa chyba. Stwierdzając po tym:
wawalove.pl/Warszawskie-historie-bezdomny-Jasiu-wideo-a6133
Reply
#8
odświeżam
Reply
#9
Smutne, lecz prawdziwe. A co do kolorowego widać spoko gościu.
Reply
#10
Obaj są z warszawy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)