Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rywalizacja o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych.
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Kurcze, nie ma to jak stres przed publicznym, prywatnym przemówieniem.

Na początek powiem, że mam pozwolenie na organizowanie imprezy od Salema, jeśli ktoś nie wierzy mi na słowo, to mogę potwierdzić screenem, którego teraz niestety nie chce mi się robić

Quote:
O co chodzi i skąd wziął się pomysł?
Chodzi o to, żeby zorganizować duży między serwerowy event, składający się z pięciu pomniejszych eventów, które odbywałyby się na forum każdego serwera prywatnego. Pomysł wziął się stąd, że zawsze porównywałam sobie serwery do państw - różni zarządcy, różna waluta, ustrój i tak dalej. A jak wiecie nawet w realu organizowane są wydarzenia między państwami, na przykład niedawno przeżyte Euro.

Quote:
Jakie są konkurencje?
Flaga serwera - jak sama nazwa mówi, chodzi o stworzenie serwerowej flagi, grafiki konkretniej. Rozmiar i wykonanie są obojętne.
Mieszkańcy - polega to na krótkiej charakterystyce/opowiadaniu/wierszu o graczach serwera.
Hymn serwera - tu już może być trudniej. Chodzi o wykonanie przez gracza/SMa/Zarządce piosenki, która mogłaby być hymnem.
Film z serwera - jak sama nazwa mówi.
Reprezentacja Haxballowa - tak jak reprezentacja piłki nożnej. Odbył by się wtedy wielki turniej ostatnio popularnego Haxballa. Ustawilibyśmy drużyny. No wiecie o co chodzi.
Oczywiście to jest tylko wstępna wersja konkurencji. Jeśli macie jakieś lepsze pomysły odnośnie tego, to zapraszam do proponowania.

Quote:
Nagrody
W obrębie serwera można by było zrobić tak, że: zakładamy temat [Serwer] Flaga serwerowa. Gracze przedstawiają swoje propozycje, a my wybieramy najlepszą pracę, która zostaje wklejona przez zśp do tego tematu. Ów gracz dostaje pieniądze ze skarbca serwerowego (suma zależy od możliwości serwera). Tak jak mówiłam - pięć małych eventow składające się na duże coś.

Quote:Mamy w puli trzy nagrody (Panel Ketoego, Panel Kertiza oraz grafikę tła ładowania Ariany).
I miejsce - jako zwyciezca ma prawo wybrać z tych trzech to, co jest najbardziej potrzebne.
II miejsce - wybiera z dwóch pozostałych nagród.
III miejsce - przypada mu w udziale to co pozostało.


Quote:
Ocenianie prac
Prace oceniane są przez zarządców. Każdy zarządca, który bierze udział, ma obowiązek w jednym poście ocenić wszystkie prace w skali 1-10. Nie wolno oceniać swojego serwera

Quote:Piszcie, gdy:
- macie jakąś propozycje
- coś jest niejasne
- jesteście za wzięciem udziału i z chęcią będziecie reprezentować serwer
- jesteście przeciwni
- macie różne, inne argumenty, dlaczego event może/nie może się odbyć.


Startujemy, gdy minimum 10 zarządców/28 będzie za. Jeśli będzie dużo przeciwnych osób, to temat po prostu zostanie usunięty. Póki co to sama dyskusja. Serwery, których zarządcy nie wyrażą zgody po prostu nie biorą udziału w zabawie.

Temat jest zamknięty, by tylko zarządcy mogli w nim pisać i przedstawiać wyniki pracy swoich graczy.


I na koniec formalności:
Zarządcy, którzy są za:
1. Humanistka (Stoners)
2. Cliffe (Nuthei)
3. Szmaluś (Badgers)
4. Macbed, Archlord(Hermes)
5. Sir Raalix (Narwhals)
6. Damianuś (Destiny)
7. Zły Ketoe (Dream)
8. Miusla (Ertill)
9. Ascerton (Invisible)
10. Atafia (Arkadia)
11 Atafia (Paradise)
12. Konetix (Nexos)
13. Sisley (Speranza)
14. Kubciol (Khazalid)
15. Noache (Aerials)
16. Selva (Illusions)
17. Carrone (Febris)
18. Chloris (Ataentsic)
19. Hrabia Kozak Ósmy (Badzior)
20. Asavel (Nemezis)
21. Bellatriks (Prosperity)
22. Peszosław (Infinity)

Zarządcy, którzy są przeciwni:



___ __ _ __ ___
Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam, Humanistka
Reply
#2
Bez żadnych wstępów - jako Zarządca Nuthei jestem bardzo pozytywnie nastawiony i oczywiście deklaruję udział naszego serwera.Wink Pomóc także chętnie pomogę, więc jakby było coś do roboty, moje GG - 21257506.
Reply
#3
Pisałaś do mnie w tej sprawie, więc jak będziesz potrzebowała pomocy z czymkolwiek - odezwij się do mnie, chętnie służę pomocą Tongue
Pytanie czy jestem za jest tylko formalnością. Jak najbardziej.
Reply
#4
Dopisz mnie do osób popierających przedsięwzięcie, mogę również pomagać (jeśli znajdę czas). Wink
Reply
#5
Jestem za, możliwe, że weźmiemy udział. Smile
Reply
#6
Weźmiemy udział Tongue
Reply
#7
Raczej weźmiemy udział ale jeszcze nie jestem pewny.
Reply
#8
No to przemyśl Ascertonie. Smile
Reply
#9
Humanistka a w "Reprezentacja Haxballowa" ile osób muszę wybrać?
Reply
#10
Jestem za (dream) Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)