Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rywalizacja o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych.
wczesniejsze mecze byly przelozone to czemu i tych nie przelozyc ?
W imieniu reprezentacji Speranzy chcialbym sie zapytac zawodnikow Dream czy nie zgodziliby sie na rewanz.
Reply
Ponieważ wczoraj było obciążenie i KAŻDY, podkreślam - każdy miał +500 pingu. Równie dobrze mogli WSZYSCY grać na lagach, i Stoners już by miało +3 punkty. Ale nie chciałam, żeby mnie posądzano o ustawianie meczu pod swój serwer, dlatego moi gracze, pomimo wygranej byli pokrzywdzeni. A teraz bodajże trzech waszych miało lagi. Wybacz Sisley, ja wiem że walka jest zacięta, ale niedługo dojdziemy do takich absurdów, że przez jednego zlagowanego gracza z "Wooden PC" jak to mówią, będziemy przekładać mecze i nigdy nie skończymy tego Haxballa.

Przy okazji jak pisze posta - zaraz dodam bilans bramek każdego serwera (wbite gole - przepuszczone gole = ogólny bilans).
Reply
Moje zdanie jest takie, że turniej jest niedopracowany. Speranza przegrywa ze zbyt dużymi lagami (tak rozumiem ich nawet jeśli był to mecz z Dream). Ja chociaż nie biorę udziału w konkursie to nawet nie mogę wejść zobaczyć bo są za duże lagi by w ogóle wejść do rooma. Słysząc narzekania innych graczy postanowiłem, że przydzielając nagrodę nie będę brał pod uwagę turnieju haxballa bo jest niedopracowany i nie odzwierciedla umiejętności graczy. Nie robię tego ze względu na Dream bo Dream i tak ma już taki Panel więc nagroda by poszła w miejsce niżej jak by Dream jakieś zajęło.

Nie obwiniam ciebie jak coś po prostu z Haxem to był zły pomysł.
Reply
Video 
Dream vs Febris - 0:7
Dream vs Stoners - 2:1
Infinity vs Stoners - 1:0.

Zły Ketoe:
Przepraszam, ale chcesz mi powiedzieć, że tyle czasu męczarni z Haxballem na marne? Że masa ludzi spotykała się w określonej godzinie tylko po to, żeby nic z tego nie mieć? Że ja znosiłam wyzwiska, marnowałam czas na komputerze i oglądałam coś, co mnie zupełnie nie interesuje tylko po to, żebyś teraz powiedział mi, że to się nie liczy? Nie no, Ketoe, sory bardzo, ale tak nie może być. To, że akurat ty miałeś 700 pingu, podczas, gdy Twoja drużyna miała go zdecydowanie mniej znaczy, że mamy zmarnowac tyle poświęconego czasu? Przepraszam, ale czy opowiadanie, rysunek flagi, hymn, albo filmik są odzwierciedleniem umiejętności? I tak oceny bywają nieobiektywne. A tutaj mamy wszystko kawa na ławę. Aż się we mnie zagotowało, więc ta wypowiedź może być nacechowana złą aurą. Nie wiem jak u Ciebie na serwerze, ale na wielu były starania, treningi, taktyki, EMOCJE przed i po meczu. Powiesz mi, że to jest mniej ważne niż suche rysowanie, albo pisanie opowiadania? Poświęciliśmy na to więcej czasu i zdrowia. Ponadto wasza przegrana była spowodowana nie lagami, tylko małą ilością osób w drużynie.

Nie wiem, ręce mi opadają. Może znajdzie się jakiś chętny zarządca, który chciałby przejąć kontrolę nad rywalizacją. Bo to wszystko jest nie na moje nerwy.
Reply
Wszyscy tacy mądrzy, a mnie zastanawia jedno: kto wyzywa Natalię za to, że wzięła na siebie taki ogrom pracy? Czy Wy wiecie ile to jest roboty? Chociażby to, żeby ustalić terminy meczów, albo żeby użerać się z masą dzieciaków. Jak ktoś jest chętny do prowadzenia z Humanistką turnieju to proszę bardzo, myślę, że z chęcią się zgodzi... Hmmm... Nie ma? No to nie mówicie, że jest zła organizacja.
Pozdrawiam.
=
Reply
Wygrało Infinity. Stoners odeszło prawie z honorem. Wink

__________________________
Nieeee, nie rezygnuj. Ale ja mam naprawdę już dość. Codziennie układałam sobie dzień pod turniej, ponieważ na komputerze mogę spędzić max 2h dziennie. Rezygnowałam z wszystkich innych rozrywek i patrzyłam tylko na tego Haxballa, nie wchodząc nawet na inną kartę czy gg w obawie przed lagami. A teraz to ma się nie liczyć. Zostały dwie konkurencje, już nie tak bardzo kontrowersyjne. Z chęcią przekażę pałeczkę.
__________________________
I naprawdę przepraszam was za szopkę. Emocje, wirtualne, ale jednak.
Reply
Dream rezygnuje z rywalizacji z przyczyn, których nie podamy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej rywalizacji.


Atedit
Chodzi oczywiście i cały konkurs.


At-
To nasza decyzja więc jakoś powinna być uszanowana. Nie było obowiązku brania udziału.


Atdown
Raczej będzie bo nie lubię nie dotrzymywać słowa, ale pewne elementy konkursu są źle zrobione. Zobaczę jak będzie dalej. Ogólnie nagroda powinna być, ale właściwie to sam nie wiem. Tongue
Reply
Video 
To ich wybór, że rezygnują tak? Nie znasz powodu to nie wypowiadaj się.

Zły Ketoe:
Ale nagroda jest nadal aktualna?
Reply
Speranza 7 pkt
Infinity 7 pkt

Febris 6pkt
Stoners 1pkt
W takim wypadku Speranza i Infinity przechodzą do finału. Finał będzie trwał 20 minut. Mam nadzieję, że host mnie nie wystawi kolejny raz i walka będzie równa. Odbędzie sie to w sobotę w godzinach popołudniowych, żeby nie było problemów ze składem.
______________________________________________________________________
A teraz mam przyjemność ogłosić wszystkim, że rozpoczynamy nową kategorię: Filmik o serwerze. Będzie ona trwała przez dwa tygodnie. (16.10 - 30.10). Kolejne dwa dni poświęcamy na ocenianie prac, jak zawsze.
* Filmik może trwać max 4 minuty.
* Zabrania się używania wulgaryzmów (podkład muzyczny też wchodzi w grę)
* Jakość - nie ma znaczenia, ale każdy wie, że im większa tym lepiej.
* Technika dowolna. Może to być filmik z eventu, pokaz slajdów, przedstawienie serwera, czy chociażby realne przedstawienie (tylko dla odważnych).
No, to chyba na tyle. Dziękuję serdecznie za uwagę. Mamy 24h na dokonanie zmian w zasadach. Ewentualne zastrzeżenia proszę kierować do mnie na gg.
Reply
Filmik Nexosa
"Nexos - Najlepsza z przygód"

Zanim włączysz przeczytaj! Jakość samego filmiku jest słaba, ponieważ Roześmiany jeszcze nie miał programu do nagrywania filmików dużej rozdzielczości, teraz nagrałby nawet Full-HD, ogólnie dodatki filmiku mają jakość Full-HD (chodzi mi o napisy i efekty). Proszę oglądać filmik na dużym ekranie z ustawioną rozdzielczością dostosowaną do Waszego komputera (mam 1920x1080 monitor więc oglądam w Full-HD). Oglądajcie uważnie od początku do końca. Dbam o te szczegóły, gdyż pominięcie ich może w dużej mierze pogorszyć jakość oglądania filmiku.

youtu.be/oVZ0aiwqgQA?hd=1 Miłego oglądania. Smile

Filmik przygotował Roześmiany, ja dołożyłem tylko drobny dodatek i wsadziłem na YouTube. Łapkujcie, komentujcie, subskrybujcie, nie hejtujcie. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)