Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rywalizacja o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych.
#51
Jeszcze zedytuje posta, by nie było wątpliwości..

Jeśli macie kontakt z administratorami, którzy jeszcze nie podjeli decyzji to powiadomcie ich o temacie. Wink Im szybciej się wypowiedzą tym szybciej zaczniemy..
Reply
#52
Na wstępie: wszystko jest ustalone z Humanistką.

Jako główną nagrodę od siebie dorzucam "Centrum zarządzania dodatkami". Jeszcze jest w fazie testów, lecz jego pojawienie się to kwestia dwóch tygodni. Zrobiłem mały wywiad wśród zarządców i 9/10 poparło mnie w pomyśle. Smile
Otóż funkcje takiego panelu byłyby następujące:
-dodawanie/usuwanie linków z dodatków globalnych (na przykład: wchodzisz w daną zakładkę i pisze "Link do dodatku", "Opis", "nazwa", jak klikniesz "dodaj", po wypełnieniu pół, dodaje dodatek do globalnych Twojego świata. Później, jak klikniesz w inną zakładkę to masz listę dodatków, które możesz włączać/wyłączać/usuwać/edytować do woli z panelu na stronie.)
-zarządzanie mapami (wchodzi w zakładkę i wypełnia pola "Lokacja", "Mapa dzień", "mapa noc" [jeśli nie mamy nocnej to wpisujemy tą na dzień]. No i klikamy "dodaj" i się dodaje mapa na daną lokację. Mamy listę map [Lokalizacja - link - link2] i możemy usuwać/edytować z poziomu panelu.)
-Zintegrowane ze stroną tego skryptu: (z dodaniem możliwości komentarzy do danych graczy, listą ostrzeżeń).
-Możliwość stworzenia systemu lotów. (Wybiera się co ma się zapisywać: nazwa itema/grafika+tip, kto ubił, mapa/mapa+kordy., zapis unikatów/heroików/legend (na przykład same heroiki, albo legenda+heroik). Klika "Dodaj" i dodatek z takimi parametrami dodaje się do dodatku globalnego. Na odpowiedniej stronie wyświetlają się loty [wyszukiwarka, dzielenie po typie]. Ty z panelu możesz usuwać/edytować wpisy.)
-Waluta serwerowa. (jeśli oczywiście chcesz taką na serwerze. wchodzimy do odpowiedniej zakładki i wybieramy waluta: włączona/wyłączona. Określamy miejsce, grafikę i styl wyświetlania się jej w grze, klikamy "uaktywnij" i waluta jest w grze. Jak dodawać? wystarczy wpisać link do profilu gracza któremu chcemy dodać walutę, później ilość i "dodaj". Później wyświetlają się gracze w liście i można usuwać/edytować walutę.)
- Czat globalny (naprawiony czat globalny, bo wiem, że aktualnie zawierają błędy - do końca wakacji to naprawię | konfiguracja z panelu.)
- zmiana teł ładowania i tekstu pod nim.
- i jeśli masz pomysł co by tutaj mogło być napisz.

Z Ketoe ustaliłem, że zarządca będzie miał wybór - albo mój panel i Ketoego osobno, albo w jednym pakiecie. Tyle ode mnie, mam nadzieje, że się spodoba pomysł. Big Grin
=
Reply
#53
To ja mam kolejny pomysł jak to podzielić. Patrzcie, mamy w puli trzy nagrody (Panel Ketoego, Panel Kertiza oraz grafikę tła ładowania Ariany).
I miejsce - jako zwyciezca ma prawo wybrać z tych trzech to, co jest najbardziej potrzebne.
II miejsce - wybiera z dwóch pozostałych nagród.
III miejsce - przypada mu w udziale to co pozostało.

Nagrody sa tak dobre, ze nikt nie bedzie poszkodowany.
A tak przy okazji to serdecznie chce podziękować tej trójce za bezinteresowną pomoc w evencie. To bardzo ważne, że nagrody stają sie materialne i nie rywalizujemy o nic. Dziękuje.
Reply
#54
Bardzo podoba mi się Twój pomysł. Gratuluję. Pomysł Ketoego również bardzo dobry, brawa Smile

Humanistka:

Moim zdaniem, całość tak dużego przecież konkrusu, powinna trwać tak do 2 tygodni, ze zmianą konkurencji w tym czasie oczywiście. Nie wiem, co o tym sądzisz, ale jak znajdziesz czas, to się wypowiedz.
Reply
#55
Świetna nagroda. Ketoe także. Wink

Humanistka:
Z każdego świata są filmiki na YT prawda? Może tak konkurencja na najlepszy filmik o swoim świecie? Wink
Reply
#56
Słuchaj, ja myślę że pomysł jest dobry. Tylko jak go podciągnąć pod idee eventu (serwer = państwo)?
Reply
#57
Ja mam zamiar organizować od września konkurs na GamePlay o swoim serwerze. Film, który będzie najlepszy, można umieścić też. Konkurencja z filmem nie jest zła.
Reply
#58
No w takim razie dopisuje.. Smile
Reply
#59
Tylko ja mam ten konkurs z GamePlay rozplanowany na dość długo, dlatego proszę o jakiś konkretny termin rozpoczęcia/zakończenia tej rywalizacji pomiędzy ŚP.
Reply
#60
Nemezis zgłasza się do rywalizacji. Powodzenia życzę wszystkim.


Atplus

Och, nie wiem, są znaki że gracze chcieliby wziąć udział, ale ja tam mniej przebywam więc nie chcę zapeszać, pewnie Peszek zgłosi jeśli świat będzie chętny.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)