Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rywalizacja o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych.
#31
Ale problem, zapytam Salema to może jeszcze za kilka minut odpowiedź dostaniemy. Tongue

Humanistka:
Do każdej konkurencji osobny by musiał być nie? Czy 1? Jak to się odbędzie wgl?


Wysłałem e-mail z pytaniem, jak Salem jest dostępny to pewnie zaraz będziemy mieli odpowiedź, jak nie to poczekamy do jutra. Tongue


Jak dla mnie to by było o kilkaset procent lepsza nagroda i bardziej satysfakcjonująca niż złoto, które pewnie nawet nie starczy na dobrą legendę, ale wszystko zależy od Was i od "góry" ja tylko dałem pomysł. Big Grin


AtDown
Czemu? Big Grin
Reply
#32
Pytaj, pytaj. Ogółem, jestem przeciwny takiemu czemuś, ale to tylko moje zdanie.

AtKonetix

Szanuję pomysł, rozumiem Cię, że chcesz jakoś upamiętnić to, aczkolwiek jestem takim inicjatywom przeciwny i zdania nie zmienię raczej nigdy. Takie już mam poglądy Smile Miło, że chociaż odezwałeś się z pomysłem.

AtGóra

Takie już poglądy, to tylko moje zdanie Wink
_
Reply
#33
W sensie, że każda konkurencja będzie punktowana. I serwer, który zdobędzie najwięcej punktów z czterech konkurencji wygrywa Złoty Puchar.
Reply
#34
Thumbs Down 
Wybacz, prowokacja na mnie nie działa. Nie chodzi o to, że ktoś się boi. Po prostu konkurencja jest bez sensu. Jestem przeciwny wszystkiemu co wiąże się z jednostronną przewagą, choćby najmniejszą, dlatego jestem przeciwny większości konkursów, do których nikt nie ma zastrzeżeń. Przykładowo - dam o 18 pięć zagadek, a przedmioty rozłożę koło NPC. Zagadki będą dotyczyły właśnie NPC, koło którego leży przedmiot. Załóżmy, że zaczynamy w KH, a zagadka jednogłośnie mówi, że chodzi o Unila. Kto zabierze przedmiot? Osoba, która niekoniecznie szybko myśli i zna się na grze, ale ta która ma szybki internet. Uczciwe? Nie bardzo. A były takie sytuacje i takie konkursy, gdy byłem jeszcze SM, i pamiętam że ciągle dzięki szybkiemu internetowi i mapkom z dysku wygrywałem Smile Odtąd jestem przeciwny takim konkursom. Jak mówiłem - wszystkie są ok, ale haxball jest po prostu bez sensu. Kompletnie bez sensu. Przykład podałem z piłką nożną, powinnaś zrozumieć Smile

Ah tak, puentą jest to, że wolałbym żeby każdy konkurs był w miarę równy, jakby ktoś nie zajarzył. Równie dobrze moglibyśmy iść grać w CSa 1.6, bo w końcu też był kiedyś popularny. Co z tego, że ludzie kompletnie nie wiedzą jak w to się gra, nawet jeżeli jest to intuicyjne i proste jak haxball. Wielu w tej grze jest 'pr0', a wielu pierwszy raz ją na oczy widzi, i nie mówię o sobie, bo wiele razy grywałem. Po prostu, bez sens.

Artharell:
Spoczko, wiem na czym polega host i hostowanie, bo aktualnie gram w pewną Koreańską grę, która nie zapewnia dedykowanych serwerów graczom - sami muszą hostować po 8 osób. Gra małych wymagań nie ma, a bez problemu pociągnę 6 osób. Hostowanie w haxballu na pewno nie powinno być dla nikogo czymś ciężkim. Poza tym, host nie zależy tylko od łącza. Przed podkręceniem procka ledwo sam siebie hostowałem. Po podkręceniu (3 dni temu) potrafię hostować do 6 osób bez lagów. Jednak, jako że haxball to gra w przeglądarce, host w ogóle nie powinien być trudny. Łącze 2mb/0.4mb luzem styknie, nawet na dziesiątkę czy więcej osób.
Co do zabawy - obrywając headshoty w CSie od pr0 graczy na pewno równie dobrze byś się bawił, a nawet ba, większa adrenalina ^^

Ty CSa nie trawisz, a wielu pewnie nie trawi haxballa. Więc czemu mamy grać w haxballa, a nie w CSa? Chodźcie sobie znajdziemy pasjansa online. Będzie fun.

Wymijasz odpowiedź. Chętni równie dobrze mogą być na CSa czy popularnego aktualnie Battlefielda 3. Czemu by im nie dać szansy?

Nadal wymijasz ;x
Reply
#35
Wiesz, kwestia Haxballa jest taka, że gdy hostem (osobą zakładającą pokój na Haxball.com) jest osoba z szybkim łączem i bez żadnych lagów, to uczestnicy zabawy nie mają problemów z grą, bo to od hosta zależy "prędkość", że tak powiem rozgrywki. Dajmy na to, że gdy host podczas meczu zacznie oglądać film na YT, słuchać piosenek, itp., to wszystkich pozostałych zjedzą lagi. W większości to zależy od hosta, a gracze mają na tyle wydolne łącze, żeby móc pograć - nie będąc założycielem pokoju.

To tak po krótce odniosłem się do tego, jak to z haxem jest, a ogółem rzecz biorąc podzielam w jakimś tam stopniu Twoje zdanie, więc rozumiem sprzeciw.

Nie zawsze trzeba podchodzić do tego z takim poważnym nastawieniem, bo gracze chcą rozrywki, a z tego, co na własnym przykładzie widziałem, to Haxball im taką daje. Smile

AtUp Edit

Nie mówię o CS, CS'a nie trawię. Chodzi o samego haxa, w przypadku idei tej rywalizacji.

Proste to przecież - kto nie chce, nie bierze udziału, a jeśli jest reprezentacja chętnych, to czemu nie mają mieć szansy? Nie trawię CS - nie gram, nie trawię haxa - nie gram i na odwrót. Jeśli są chętni, to powinni dostać szansę - tak mi się przynajmniej wydaję i taki pogląd mam odnośnie tej sprawy.

Można zrobić i konkurencję w CS'ie, czy innych bajerach - widziałeś chyba, że można proponować nowe - podyskutujemy i będziemy mieć czarno na białym Smile Nie ma co wyolbrzymiać. Szansę by każdy dostał wtedy na wykazanie się. Liczbę konkurencji można zwiększyć, do kilku znakomitych propozycji, zawsze to jakaś zabawa, a pośród graczy znajdą się i tacy, którzy lubią różne pola rywalizacji. Nie lubię grać w CS - startuję do Haxballa, czy innych rzeczy. Wszystko jest do negocjacji.
_
Reply
#36
Wybrałam Haxballa, ponieważ jest banalny, szybki w rozgrywce i łatwo dostępny, a ludzie zawsze z chęcią w niego grają. I proszę Cię, nie przekonuj mnie, że na około 200 osobowym serwerze (nie wiem ile liczy sobie Helios) nie znalazłbyś 5-6 osób, które byłyby pełne zapału do gry. Nie każdy ma wolny internet, a przecież do "reprezentacji" nie bierze się kogo popadnie, tylko osoby, które miały już styczność z grą i są w jakiś sposób doświadczone. Szanuje Twoje zdanie, jednakże to co mówisz o CSie to głupota. I mimo że gra być może jest prosta to sprawiłaby dla większości więcej problemów niż skromny Haxball. Chociażby z dostępnością.
Reply
#37
Ataentsic również za. Wink
Reply
#38
Czekamy jeszcze za decyzją Zefiry, Nemezis, Infinity, Dionizosa, Heliosa, Prosperity i możemy zaczynać. Chciałabym by każdy się wypowiedział, nawet jak jest przeciwny. Smile
Reply
#39
Badzior weźmie udział.
Reply
#40
Miałem taki pomysł na nagrodę a mianowicie darmowa licencja na panel zarządzania taki jak na khazalid lub Dream.
khazalid.ugu.pl/
dream.ugu.pl/
Wystarczyło by, że zwycięski świat dostarczy grafikę a ja wykonam taki panel za darmo.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)