Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anders Behring Breivik
#1
Otóż to, słyszeliście o nim? Ten szaleniec w 2011 zamordował w wyniku zamachu łącznie 77 osób. Został na 21 lat pozbawienia wolności. Wiecie o tym coś więcej? Może nawet temat już był poruszany? Bo to dla mnie nierealne, dlaczego za takie coś dostał tylko 21 lat, przy czym jeśli będzie niebezpieczny dla otoczenia mogą go tam trzymać do odwołania albo za dobre sprawowanie wypuścić już po 12... Moim zdaniem w takich przypadkach powinna być stosowana kara śmierci. Mimo moich poglądów dotyczących tego, że nikt nie ma prawa decydować o naszym życiu ten człowiek stanowi chyba wyjątek, no bo jednak takich szaleńców powinno się eliminować na miejscu, żeby więcej na zagrażali światu. Kondolencje? A w dupie z nimi. Gdybym miał w krewnych jedną z ofiar jedynym pocieszeniem by było stracenie go. Temat pozostawiam do dyskusji.
_
Reply
#2
No a kto o nim nie wie Huh. Dostał tylko 21 lat, bo po upływie kary sąd zadecyduje czy już się zresocjalizował czy nie. Jak osądzą że nie, to pójdzie siedzieć dalej. I nie ma możliwości warunkowego.
Reply
#3
Kara śmierci to jednak za dużo lecz też się dziwię że tak mało dostał

Ja osobiście bym mu dał dożywocie bez możliwości wypuszczenia ani skrócenia wyroku
Reply
#4
Yagger:
W Norwegii prawo nie obejmuje wyroków dłuższych niż 21 lat. Tak jak u nas jest dożywocie, tak u nich 21.
Moim zdaniem, po wyjściu ktoś powinien go kropnąć bezprawnie, bo sam przyznał, że po wyjściu będzie zabijał. Exclamation
Reply
#5
Heart 
Bo tam gdzie go sądzono maksymalna kara to 21lat. A wyrok będzie jeszcze wydłużany. Ale tak czy siak , powinien trafić do więzieni w Ameryce ,Argentynie , gdzie więźniowie walczą o życie.
Reply
#6
W Norwegii 21 lat to kara maksymalna. Bodajże dożywocie zniesiono w '71.
Ludzie się wieszają na potęgę, dziwne, że taki niezrównoważony człowiek jeszcze tego nie zrobił.
Jeszcze dostał ekskluzywne warunki w celi, jakby wyjechał na wakacje, nonsens...
Reply
#7
Sory, ale największemu wrogowi nie życzyłbym śmierci.
Śmierć to zbyt duży honor dla niego.
Reply
#8
Brick 
Nadmieńmy, że nie jest to nie jest żaden Ballas z GTA albo bezmózgi drechol, który ma w papierach zabójstwo policjanta, tylko szaleniec mający coś w głowie. Moim zdaniem o kimś takim nie powinna decydować sama Norwegia (21 lat, bo takie tam prawo stacjonuje Exclamation), bo ten człowiek jest niebezpieczny na skalę światową. Angry
_
Reply
#9
Tia dożywocie i niech żyje z podatków rodzin którym członków zamordował =.= Powinien dostać karę śmierci, albo jakieś ciężkie roboty którymi by na siebie zapracował (Na przykład coś co zagraża życiu pracownikowi) i tyle w tym temacie.
Reply
#10
Video 
Lecz jednak jakby zabił czyjeś dziecko to może rodzice by się wściekli i... sami wiecie co by mu zrobili
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)