Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neil Armstrong nie żyje.
#1
Witam, informacja jest jeszcze świeża, więc podam, że niestety pierwszy człowiek na księżycu nie żyje. Miał 82 lata. Na forach od razu pojawiają się opinie, że na starość mógł coś powiedzieć opinii publicznej, na temat kontrowersyjnego jednak lotu na Księżyc. A więc: Myślicie, że zmarł po operacji serca i jest to lemingowa plotka, czy faktycznie miał coś powiedzieć. Temat jednak jest też dlatego, żebyśmy podyskutowali o krajach, gdzie mało co wykracza poza pewne kręgi, czytaj: Rosja, USA, Korea Płn., Chiny.


Pomijając temat był to wielki człowiek, dużo dał nauce.

"To mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości".
Reply
#2
I już jakiś no life poleciał na wikipedię zaktualizować informacje Cool

Emm... A ja się tak przypadkiem dowiedziałem, ja oczywiście nie chciałem być pierwszy.
Reply
#3
Haha, faktycznie Big Grin

Chociaż do Polski tylko tak późno dotarło, Reuters miał to info kilka godzin wcześniej. Nie wiem, czemu nawalili. Smile


Btw. Wejdźcie na onet i w news o Neilu. Tytuł: "Miał 82 lata". Tekst: "...84 lata..."
Reply
#4
Lightbulb 
To był spisek. Naturalna śmierć została zafałszowana, a tak naprawdę to podziemne działanie masonów mające na celu ukryć prawdę o locie na księżyc.
Reply
#5
wiadomosci.onet.pl/nauka/nie-zyje-neil-armstrong-mial-84-lata,1,5227599,wiadomosc.html

Quote:Nie żyje Neil Armstrong. Miał 84 lata
4 minuty temu
Amerykański astronauta Neil Armstrong, który jako pierwszy człowiek stanął na Księżycu, zmarł w wieku 82 lat - podała w sobotę agencja Reutera.
Reply
#6
No, a potem wszystko spłonęło, bo przyleciał Hitler z Breivikiem na smokach ze swastykami na łuskach. Trollujesz, bo lubisz? Wink
Reply
#7
Miał 84 lata, ale zmarł w wieku 82. Tam jest inna strefa czasowa, rozumisz.
Reply
#8
Od razu uprzedzam - każdy znicz z nawiasów i gwiazdki dostaje ode mnie minusa.
Zaysar:
No bardzo szkoda takich ludzi, ale przecież nic nie może wiecznie trwać. Przyjdą następni, może osiągną nawet więcej, ale mimo wszystko zapamiętamy jego.
Reply
#9
To chyba, według Księżyca liczyli, bo pewnie zmarł w wieku 82 lat, a informacja doszła 2 lata później. Ach, ta poczta...
Reply
#10
<*>

Nie ma nawiasu, a znicz jest szeroki Big Grin.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)