Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie.
#1
Pisząc to pozdrawiam bardzo mojego przyjaciela zawsze był mi bliski Hunting'a Assasin'a oraz Tichona, Yzf i Brajans'a.

Przejdę do rzeczy, odchodzę z tego za świata, tak jak mój kolega Elite Noob. Powiem tak o tym świecie: jest noobski. Tutaj są tylko dedacze i nie mili gracze. Smile Jest tutaj chyba tylko miłych ludzi z 5. Tongue Reszta to nooby. Smile Nie żałuje tego co zrobiłem, bo jakbym żałował. Mamutos to gracz którego nigdy nie polubię, gracz jest chamski do mnie, i może do innych. Behofrid gracz który mi groził dedami na 140poziomie, teraz mam 183 i się broni kolesiami z +200lvlami tak jak Sudi swoim beznadziejnym braciszkiem. Smile Pozdrawiam.

Może się spotkamy, ale na pewno nie tutaj. Smile Pozdrawiam Tichona, Huntinga, Yzf, Brajansa.

Tak czy nie?

Edit : Literówki. ;x
Reply
#2
POZDRAWIAM Z DREAM!
Reply
#3
Pozdro z Herma, wpisz w temacie : [nazwę świata]
Reply
#4
Nieeeeeee! Zostań.
Reply
#5
Haha ...




Nieeee


;D
Reply
#6
Coś jeszcze? Nie chciałbym spamu. Wink
Reply
#7
Nie odchodź tyle cie spotykało na Aerials. Miałeś tu paru kolegów no i jak wrogów. Z pewnością na zwykłym świecie też miałeś wielu kumpli i wrogów. No niestety twój wybór czy chcesz odejść czy może dasz szanse naszemu światu. Tongue

Moje decyzja jest Nie odchodź

Pozdrowienia z Aerials Smile
Reply
#8
Quote:Przejdę do rzeczy, odchodzę z tego za świata, tak jak mój kolega Elite Noob. Powiem tak o tym świecie: jest noobski. Tutaj są tylko dedacze i nie mili gracze. Jest tutaj chyba tylko miłych ludzi z 5. Reszta to nooby.



Szczerość...

Nie Angry...

Atedit
Mnie np. nigdy nie poznałeś, a jednak zaliczam się do reszty graczy, także wiesz...
Reply
#9
Mam tu wrogów, więcej niż głosów na głowie. Smile

_______________
Sindii:
Dzięki. Smile O to chciałem zobaczyć

AtWole odejść, i poznać kogoś innego.
Reply
#10
Życzę udanych wakacji na Sybirze.
Jestem na Nie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)