Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chwila szczerości, czyli oceń swoich SM.
#21
Hmm no to tak.

Alijaa - Po tym co słyszałam jest to dobra osoba. Widze że się stara aby nasz świat był jak najlepszy. Mam nadzieje że tak bd dalej.

Czekoladova - Hmm. Za bardzo jej nie znam. Ale widać że radzi sobie dobrze.

Młody Qwweier - Widze że wszyscy się uczepili do niego że ma problemy z ortografią. To nie jest najważniejsze w człowieku. Ważne jaki ma charakter i ile od Sb daje. Dobrze radzi sobie z serwerem i to jest najważniejsze.

Yoki- Słyszałam o nim ale nie znam go, lecz nie ma do niego żadnych zastrzeżeń

Scavanger - Wgl jego nie znam więc nie bd na jego temat sie wypowiadać. Smile

Pozdrawiam Smile
Reply
#22
Heart 
- Alijaa - Bardzo mądra Kobieta i w dodatku jest zjawiskowo piękna.... Moim zdaniem jest PROnajlepsza...

- Czekoladova - Mogę powiedzieć że jest nawet ładna ale nie miałem przyjemności z nią rozmawiać...

- Młody Qwweier - Oh Oh Oh Oh Spoko typek, Dobry kolega więc 10/10 nic dodać nic ująć...

- Yoki - Hmmmm co mogę o nim powiedzieć na jego temat nic nie mam i wgl. nie znam więc trudno mi ocenić. Nie wiem czy jest dobrym SM bo nie miałem z nim żadnego do czynienia.- Scavanger. Nie znam typka Big Grin Cool Smile
Reply
#23

Alijaa Można sobie z nią porozmawiać. Jak na razie idealnie sprawuje funkcję administratora, tylko mógłby być w końcu jakiś porządny ewent. Mówiąc krótko - spoko z niej babka. Daję jej 10/10.

Czkoladova Jej w ogóle nie znam. Nigdy nie miałem przyjemności z nią rozmawiać, więc nie mogę dużo na jej temat powiedzieć. Jak na razie sobie radzi i dam jej 8/10.

Młody qwweier O nim mogę trochę powiedzieć. Wiem, że wiele osób popiera go jako SM-a i bardzo mi się to podoba. Chłopak zrobił dość dużo dla serwera. Ogarnia temat ze zgłoszeniami perfekcyjnie i nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Daję mu 9.5/10.

Yoki Chłopak od niedawna ma SM i chwilowo nie mogę powiedzieć na jego temat za dużo. Można z nim pogadać, jest wyluzowanym nastolatkiem. Zobaczymy co będzie dalej, na razie na zachętę daję mu 9.5/10.

Scavanger Jego w ogóle nie znam. Nie miałem przyjemności z nim rozmawiać. Widuję czasami jego posty w zgłoszeniach, ale to dość mało. 7/10.

Reply
#24
Cnotliwość na Stonersie Cię zje, a "użalaniem się" nad sobą zyskasz tylko miano sieroty.
- powoływanie się na "klimat" też jest słabe.
Miej jaja i rób swoje.

Niniejszym oświadczam, że!

Humanistka - robi wszystko dla dobra tego serwera. Pakuje w niego całą siebie. - na tym skończę.

Czekoladova - jak dla mnie to swoisty rodzaj "kobiety-zagadki". Kompletnie nie rozumiem tej istoty, jest dla mnie czymś w rodzaju kostki rubika. Za żadne skarby nie umiem jej ułożyć.

Młody Qwweier - obiektywizm chyba nie będzie możliwy, zwłaszcza dlatego, że sam nie byłem oceniany obiektywnie.
("oko za oko" - tak jestem zły)
To jakaś chorendalna pomyłka, by osoba która straciła SM'a u poprzedniego zarządcy, zyskała go u teraźniejszego. Mało tego! Osoba pozbawiona jakiegokolwiek dystansu do gry i ludzi w nią grających nie nadaje się na te funkcje. Pastwienie i chełpienie - te dwie cechy skrzętnie ją opisują i jak dla mnie, powinny one ją wykluczyć z tej rangi.
Do tego ta interpunkcja i ortografia. Ja rozumiem, język polski jest zawikłany i każdy, ale to każdy ma prawo do błędu, ale nie w co drugim zdaniu i poście!
Dopuściłeś do tego, że na serwerze zaczęły pojawiać się jednolinijkowe żarty:
"Młody nauczył się pisać poprawnie". HE HE HE HE
... zrób coś z tym.
___________________________________________
Ale muszę też zaskoczyć Cię Marku, masz w sobie kilka pozytywnych cech:
- robisz te swoje dodatki; nie wiem co konkretnie, ale swego czasu bardzo mi one pasowały
- sprawdzasz zgłoszenia, często i choć nie zawsze Ci to wychodzi, to skrupulatnie odwalasz swoją robotę
- na swój sposób interpretujesz dobro serwera i choć kompletnie Twoja wizja nie ma sensu, to jest w niej jakiś pierwiastek sensowności.

Scavanger - kompletny brak charakteru, chciał rangi - ma ją, ale co dalej?
Każdy ma w życiu swoje 5 sekund, być może tymi pięcioma sekundami w grze jest właśnie posiadanie tej rangi?

Yoki - pamiętam go jeszcze pod postacią MC, strasznie ale to strasznie cisnęło go na SM, w końcu go ma, co z tego będzie, czas pokaże Wink
Mogę tylko napisać, że jako MC sprawdzał się w 100%, poza tym, że ciągle narzekał... Ale w sumie Ci się nie dziwie, kupe czasu miałeś te "bezsensowną" rangę i nie dostałeś awansu, a ja przyszedłem i za nic dostałem wyższą niż Twoja. Wybacz Big Grin

No i to chyba tyle.
Reply
#25
Jak ma być prawda no to prawda. Hmmm, nie wiem od czego zacząć to zacznę od początku:

-Alija: Stara się stara, ale? Ma miękki charakter, zmienia swoje decyzje pod wpływem ludzi. Poza tym jest ok, no może jeszcze nad regulaminem by popracowała, gdyż takowy nie jest dopracowany.

-Czekoladova: Nie wiem co ona tutaj jeszcze robi, jak dla mnie prawie wgl się nie angażuje, może tego zupełnie nie widzę. Nie wiem, ale jedyne co zauważam z jej strony to jakiś jeden post na tydzień w kawiarni, albo zgłoszeniach.

-Yoki: Poznałem go jako człowieka bez honoru i fałszywca. Nie wiem jak jest teraz, może się coś tam zmienił, ale raczej zostało po staremu. Jako SM wydaje się suchy, nie da rady z nim porozmawiać. Może wykonuje swoją pracę tak jak trzeba, ale więcej krytyki i humoru chłopie, bo jesteś nieprzyjemny.

-Scavanger: Jakoś mało go widać, ni widu, ni słychu. Może coś tam po cichu pomaga, jakiś cel pewnie w tym jest.


Ogólnie:

*Jeśli Yoki, Czekoladova by się nie mieli zamiaru zmieniać to ja bym po prostu wymienił SM, bo po co ktoś taki?
Reply
#26
Alijaa:

20/10- potrafi trzeźwo myśleć, szybko podjąć dobrą decyzję, dużo zmieniła od ostatniej opinii Dodgy
Reply
#27
A może teraz coś ode mnie..

Humanistka - Fajna z Ciebie dziewczyna .. w pewnym stopniu. Można z Tobą pożartować, co jest wielkim plusem. Nie sądzisz jednak, iż częściej powinnaś bywać na serwerze? Powinnaś podzielić przebywanie na serwerze, a przebywanie na forum. Dotychczas, odkąd znalazłem się na tym serwerze, widać Cię tylko i wyłącznie na forum, co myślę, że jest błędem. Potrzebując z Tobą kontaktu jest to w zasadzie niemożliwe. W grze nie widziałem Cię ani razu, a na forum bywasz często, lecz krótko.

Czekoladova - Jak na razie oceniam ją najlepiej ze wszystkich. Na forum nie widać jej dużo, jednak to jedyny SM, który przebywa często w mieście. Z dziewczyną tą można pożartować, jak i porozmawiać na poważnie, kiedy jest taka potrzeba. Kontakt z Nią jest bardzo dobry.

Yoki - Ciężko mi coś o Tobie powiedzieć. Hmmm .. może tylko tyle, że to jedyny SM, którego widziałem na systemie.

Scavanger - Nie widziałem, nie słyszałem - nie jestem w stanie się wypowiedzieć.

Młody qwweier - Ojej. Nie widziałem Cię i również nie słyszałem. Jednak po tym co piszesz, załamałem się. Mówisz jedno, a za chwilę drugie. Miej swoje zdanie i się go trzymaj. Oryginalność, szczerość, pewność siebie i odmienne zdanie, to coś, co bardzo sobie cenię i na pewno nie tylko ja. Trudno jednak takim być, gdy mieszasz się w jakieś chore akcje, a później kłamiesz w żywe oczy. Trze­ba mieć dys­tans i przyz­nać się do błędu. Prze­cież nikt nie jest ideal­ny i zdarza się każdemu.

Pozdrawiam,
ViSter.
Reply
#28
Powitajcie nowego map-makera i grafika - POTFORKA, który spadł mi z nieba i jest chętny służyć pomocą. Zostaje także od dzisiaj nowym SMem.
Reply
#29
Dasz jakieś jego prace ?
Reply
#30
Właśnie Dodgy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)