Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTubers
#1
Cześć.

Wpadłem na pomysł zrobienia portalu internetowego (blog + może forum) YouTubers.pl. Rzeczy związane z polskimi youtuberami, Ci popularni, Ci mniej popularni. Artykuły, posty itp. na temat ic działalności. Polecani YouTuberzy, kategorie (np. Gry, Media itp. i można szukać osób z danej kategorii).

O czym pisali by redaktorzy?
Na początku myślałem, żeby dawać post z nowym filmikiem YouTuberów, ale na pewno tak nie będzie z następującego powodu:
- youtuberów jest pełno, błyskawicznie byłoby nawet kilkaset/kilka tysięcy postów czego nie chcemy.

Tzn. np. dość popularne produkcje i rzadko wychodzące jak np. Niekrytego Krytyka mogłyby mieć swój post.

Więc redaktorzy pisaliby:
- informacje o youtuberach
- posty z ciekawszymi produktami youtuberów
- jakieś ankiety, sondy itp.
- informacje o nowych osobach kręcących filmiki
- jakieś "sensacje"
I inne rzeczy, które trzeba wymyślić.


Możliwe jest także podjęcie partnerstwa z różnorakimi YouTuberami (jeden [30k widzów +] już odpisał, że projekt mu się podoba. zobaczymy czy coś wyjdzie Smile)

Co o tym myślicie? Przeglądalibyście to? Chcielibyście zostać np. redaktorem?

ps Pisałem to w innym temacie, ale było to trochę sprzeczne z jego założeniami i za dużo postów się robiło dotyczących mego projektu.
Reply
#2
Taki sobie pomysł, jak masz konto na YT to przecież są i polecane czy tam preferowane, subskrybuj i inne.
Reply
#3
Ja myślę że pomysł dobry. Jeszcze wywiady można by było spróbować bo z niektórymi skontaktować się jest łatwo. Wink Coś mogę pomóc pisz na gg jak coś : 4037640.
Reply
#4
Zajee pomysł !!
Reply
#5
Pomysł dobry, ale padnie po tygodniu. Tu nie ma się co kłócić bo to jest pewne. Wątpie żeby ktoś znany dołączyłby do amatorskiego forum. Bez promocji nie uda ci się przykuć uwagi większej ilości osób.
Reply
#6
1. To blog, nie forum.
2. Czemu uważasz, że to będzie amatorskie?
3. Czemu uważasz, że nie będzie promocji?
4. Nie, nie padnie po tygodniu.
Reply
#7
Można by, ale co, nagle JJay zacznie znowu puszczać filmy i będzie tylko "JJay żyje"?
Reply
#8
Czemu blog? Nie lepiej zrobić normalną strone najpierw np na darmowym hostingu a jakby się rozkręciło to byśmy może wspólnie jakoś wykupili. To co robimy wspólny projekt? Big Grin
Reply
#9
(2012-08-11, 21:01:32)Elilo Wrote: Można by, ale co, nagle JJay zacznie znowu puszczać filmy i będzie tylko "JJay żyje"?


Martti:

Chodzi o to że kiedyś JJay przestał wrzucać filmy (ja go nie oglądam, mówię co słyszałem). Wtedy ponad połowa jego porąbanych fanów pomyślała że nie żyje.

A Elilo'wi chodziło o to że jak Jjay zacznie znów wrzucać filmy to będzie radocha idiotów "Jjay żyje!".

Mam nadzieje że dobrze zrozumiałem Tongue
Reply
#10
Rainbow 
Nie jesteśmy bandą dzieciaków aby pisać jakieś "jjay żyje, chura!". Pewnie gdyby JJayJoker znów wrzucał filmy ukazał by się post (ale nie "jjay żyje") bo przecież to znany i w większości lubiany youtuber.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)