Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rojownicy tarczownicy. (Youtube)
#41
A niech się Rojo wydziera i wulgaryzmów używa.. jak śmieszy to śmieszy.
Reply
#42
(2012-08-11, 20:19:11)Activuś Wrote: Mi Rock kiedyś, a po nim MaciekTMPL Big Grin


Rojo ma fantastyczne przesłanie, że gry łączą a nie dzielą. Zobaczcie na chat na Gra lub skargi na światach prywatnych, wejdźcie na pierwszy lepszy serwer Call of duty. Wszyscy się wyzywają i zastraszają a Rojo chce zrobić tak żeby było inaczej. Jeśli uważacie Roja za szaleńca, to dobrze bo taki ma styl bycia, ale obejrzyjcie sobie Sentymentalnie przez gry lub MojeUrojenia.Wycinek z AKINATORA


I think of
Patryk "Rojo" Rojewski
YouTube star
Yes
No


Mhm, i dlatego ma armię fanów, którzy wyzywają i zastraszają każdego, kto się z nim nie zgodzi, tia? Nie wspominając już o akcji z Grażyną.
Reply
#43
Akcja z Grażyną? Zachował się jak ...? Przeprosił? Tak. A więc o czym gadka, powiedział jak mu jest przykro i przeprosił.


Cytat Roja.

Oborze, nie bawi mnie takie wydzieranie się Angry.
ARONEK128J 1 rok temu

Quote:To znaczy, że jesteś... generalnie słaby w czuciu dobrego flow...

ROJOV13 w odpowiedzi do: ARONEK128J 1 rok temu (łapki)82
Reply
#44
Jak innym nie pasuje takie wydzieranie się to niech nie oglądają, w czym problem mają te dzieciaki?! -.-
Reply
#45
Mhm, ciekawe czy przeprosiłby, gdyby się okazało, że Grażyna Żarko nie była aktorką. A ten cytat jest bezsensowny, bo dobre flow każdy uważa za coś innego, tak samo jak nie ma definicji "hejtera".

Funkyy:
"Nie podoba się nie oglądaj". Big Grin Kocham ten tekst Big Grin Idąc tym tokiem myślenia, to jak mam sprawdzić czy Rojo mówi w filmach coś mądrego, skoro mam nie oglądać?


Atdown
(2012-08-11, 20:29:07)Activuś Wrote: Akcja z Grażyną? Zachował się jak ...? Przeprosił? Tak. A więc o czym gadka, powiedział jak mu jest przykro i przeprosił.


Cytat Roja.

Oborze, nie bawi mnie takie wydzieranie się :At.
ARONEK128J 1 rok temu

Quote:To znaczy, że jesteś... generalnie słaby w czuciu dobrego flow...

ROJOV13 w odpowiedzi do: ARONEK128J 1 rok temu (łapki)82

^
To nie oznacza to samo co "Temat dla tarczowników".
Reply
#46
No nie, oni wolą powyzywać się w grach internetowych i uważają że Rojo nie ma nic do roboty tylko wszystkich wyzywa i daje przykład jak być złym.


http://www.youtube.com/watch?v=edNDLOxZIU4

Tyle fanów nie ma nawet Tomasz Jodłowiec Huh


Atup Nie baw się w co by było gdyby, jak Ci się nie podoba to dobrze, oddałeś swojąopinie i możesz wyjść bo nie jesteś tarczownikiem a ten temat jest dla Rojowników.
Reply
#47
Woo hoo, nigdy nie uważałem cię za specjalnie inteligentnego, ale ten ostatni post mnie tak rozwalił, że musiałem skomentować. Pierw mówisz, że temat jest dla wszystkich którzy chcą wyrazić swoją opinię na jego temat, teraz, że tylko dla tych, którym się podoba? Wyglądasz jak chodząca definicja fanboya. Ja mam prawo wyrazić swoją opinię, on ma prawo, ty masz prawo - temat jest do rozmowy o kanale i filmach tej osoby, nie o fanboyach tego gościa chyba, tak? Naprawdę musimy ci przypominać co sam napisałeś we własnym temacie?
Co do tematu:
osobiście jego filmy mi niespecjalnie przeszkadzają, są ludzie którzy mnie bardziej interesują, chociaż on brzmi czasem jak Destiny<zawodowy gracz starcrafta znany z chamstwa i rejdżu, w dodatku całkiem inteligentny na moje oko>. Jedyne co mi się nie podoba to jego fanboye. To nawet nie jest zabawne. Jako człowiek nienawidzę hipokryzji, a fanboy zazwyczaj równa się hipokrycie i ignorantowi. Dość już że w lolu fanboye TSM i CLG się wyzywają i nie zwracają uwagi na zupełnie nic, ale gdy zaczyna ogarniać to tak wielkie miejsce jak Youtube to troszki boli.
Reply
#48
Moja ulubiona seria Roja to oczywiście Kabaret Prymitywnie Big Grin
Reply
#49
Ostatnie odcinki o Kucławie wymiatają Big Grin
Reply
#50
No to napisałem, wyraził opinie to może już iść bo wprowadził do tematu kłótnie Huh.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)