Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robicie wieczorami?
#1
Witam was...

Quote:Wpadłem na taki pomysł, aby zapytać się was co robicie wieczorami w godzinach od 19:00 do 21:00. Tongue


Quote:Na początek zacznę od siebie ja o godzinie 19:15 idę z kolegami pograć w piłkę nożną do godziny 20. Później idziemy do mnie na jabłka posiedzimy do 20:10 i lecimy pograć w siatkówkę do 21:00.



Teraz chciałbym się was spytać co wy robicie. Smile
Reply
#2
Fapie potem myje ręce i ide spać
Reply
#3
Czytam takie głupie tematy jak ten, i idę spać.
Reply
#4
Pracuje. Tongue
Reply
#5
To zależy kiedy Huh wczoraj np. o tej godzinie bylem na orliku a dziś będę grał w margo ^^
Reply
#6
Idę do kumpla i gramy w LoLa.

Po za tym delektujemy się ciastkami z lewiatana.
Reply
#7
Oglądam wieczorynkę potem olimpiadę albo gram na kompie. ._.
Reply
#8
A gdzie komentarz Harloka o treści: "Fap fap?" :C
Reply
#9
Exclamation 
O 19.00 to ja jestem jeszcze na dworze,przeważnie jeżdżę rowerem do 20. Nie raz do 20.30 idziemy na działki na jabłka lub gruszki albo o 20.00 wracamy do domów.A jak wrócę do domu to odpalam kompa i gram. A później chyba jak każdy kładę się spać.
Reply
#10
On nie pisze, ale przesyła te treści telepatią.

Wieczorem to ja z zwyczaju przylegam do powierzchni Ziemi i po niej normalnie chodzę. Często zdarza się także, że siedzę na piętrze, więc czegoś takiego nie mogę powiedzieć. Z zwyczaju mam wysoką grawitację i nie umiem latać, choć czasem próbuję, co się skończyło złamaniem nogi ze skoku z balkonu. Zdarza się jeszcze, że podskakuje z wściekłości, kiedy mam lagi w LoL'u/Uncharted albo ktoś mnie inny wkurzy. Z zwyczaju jednak stąpam po Ziemi/podłodze.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)