Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To chyba kpiny . Proszę zobaczcie !
#71
(2012-07-21, 14:39:40)Zytus Firrod Wrote: Powiem to tak.

MC według regulaminu privem się nie zajmuje. Nie ma uprawnień i możliwości sprawdzenia wiarygodności screena. Wtedy polecane jest dodanie delikwenta do wrogów i zgłoszenie go na panel.
Ale...
I tu masz wtopę.
Dałeś screen przerobiony. Może nie zmieniłeś treści, ale nie dałeś całego ekranu, tylko ucięty jego fragment. To od razu podważa Twoją wiarygodność.

Według mnie, to jedyna słuszna decyzja Administracji w tym wypadku.


W takim dlaczego ,jeżeli ktoś wyśle na panel propozycje z priva dotyczącą Sł to osoba składająca propozycje dostaje bana? Przecież Mc privem się nie zajmują a poza tym nie mają uprawnień do sprawdzania wiarygodności screena!

Co do zamknięcia tematu : Torrosh Bishf ty jasnowidzu!
Reply
#72
Może dlatego, że z SŁ mają zarobki, a na atmosferze nie zależy im, bo po co?
Reply
#73
No i właśnie dążę do tego .
Reply
#74
Taki dodatkowy argument co do wprowadzenia naszej propozycji, tzn. jeżeli Administracja w ogóle zechce zobaczyć to, co tu piszemy.

* Pamiętaj, wolność słowa nie oznacza, że wszystko możesz napisać. Pomówienie i zniesławienie jest przestępstwem!

Tak, jest to zasada pisania postów na forum, ale tak samo odnosi się (a w każdym razie powinna) do pisania na chacie w grze.
Reply
#75
Thumbs Down 
Dużo osób miało ostatnimi czasy w profilach, że każdy człowiek przed internetem to też człowiek który posiada uczucia. Dlaczego jeżeli został obrażony "szary gracz" z taką "wiązanką pięknych słów" nie został ukarany banem ostrzegawczym 3dniowym? Zgłosić do MC?- Mc powie: "Nie moja działka, ja tylko mogę karać za czat ogólny" Sam z rok temu zgłosiłem gracza który obrażał Administratora Gry. Odpowiedź dostałem po jednej godzinie i gracz został zbanowany. No, ale są równi i równiejsi. Wsadzić go do wrogów i niby sprawa załatwiona? Nie całkiem, bo została urażona moja godność i chciałbym, żeby dostał on za to jakoś ukarany i poniósł konsekwencje i żeby nauczył się na przyszłość. A jeżeli w życiu codziennym ktoś wyskoczył i tak zwyzywał to zapewne, albo by dostał od kogoś grzecznie mówiąc "Po mordzie", albo olał by to i sprawa by siadła na psychikę, bo to nie jest obraza jakiegoś jednorazowego słowa obraźliwego, gdzie można go olać "A bo dziecko niech się wyżyje", ale zapewne mało osób by zostawiło tą sprawę w spokoju i wymierzyło sąd własnoręcznie, tu nie mamy takiej opcji i jestem zażenowany tym, że gracz nawet nie dostał bana, a nawet ostrzeżenia, aby się zachowywał normalnie... Bardzo mi przykro z tego powodu Wink

Wycięte z regulaminu:

j) Netykieta - to zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w sieci. Netykieta, podobnie jak zwykłe zasady przyzwoitego zachowania, nie jest dokładnie skodyfikowana, ani nikt nie zajmuje się systematycznym karaniem osób łamiących te zasady, jednak uporczywe łamanie zasad netykiety może się wiązać z różnymi przykrymi konsekwencjami, jak np.: odcięcie "niegrzecznego" osobnika od określonej usługi internetowej przez administratora danej usługi.
Reply
#76
Ciekawa odpowiedź. Tylko co jak ktoś już nie ma na niej miejsca? Na przykład ja nie mam już miejsca bo w tej grze jest tyle dzieci których należy tam umieścić że taka krótka liska nie wystarczy. I co wtedy? Mamy wysłuchiwać tych obelg? Wiem że ktoś napisze żeby usunąć starego i dodać nowego. Ale to nie jest wg mnie rozwiązanie bo takich ludzi jest tyle że codziennie miałbym innych wrogów. Można napisać do MC ale po co skoro obelgi są na priv a jego nie da się zablokować. A co mi po tym że dostanie mute na ogólny jak mnie na nim nie obraża. Chyba że da się priv zablokować tylko ja o tym nie wiem. Wtedy to ma sens.

Atdown:
Może będzie coś w stylu "Od tego jest opcja wróg"
Reply
#77
Nam też przykro, jesteśmy nawet zdenerwowani (żeby nie powiedzieć brzydziej) tym, że Administracja jest "lepsza i ważniejsza" od graczy. I widać to na każdym kroku. Nie pozostaje nam teraz nic innego jak czekać na zamknięcie tematu... już nawet nie myślę o odpowiedzi Administratora.
Reply
#78
Aha , i jeszcze uprzedzając odpowiedź administracji ,która pewnie powie "Zablokuj priv od nieznajomych". Lista przyjaciół jest za krótka , więc z reguły mam na niej jedynie główne postacie przyjaciół. Więc noobki przyjaciół nie będą mogły do nas pisać Smile
Reply
#79
MC - Moderator Czatu. Większość wglądu do panelu nie ma, jak na przykład ja. Na podstawie screena mi przysłanego na priv, nie mogę podjąć żadnych działań.
Reply
#80
Chodziło mi oczywiście o Mg i inne osoby odpowiadające na panelu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)