Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To chyba kpiny . Proszę zobaczcie !
Kiedyś dostałem bana za obrażanie na forum (jeszcze na starym koncie), ale na dodatek w karczmie i to jeszcze przez osobę, która wkurzała wszystkich. To dlaczego gracze, którzy obrażają przekleństwami, w najgorszy, najbardziej dziecinny sposób nie powinni dostawac bana? Myślę, że na 2-4 dni by wystarczył. Co prawda za zbyt nadmierne.
A bana mógłby dostac gdybyś ty był w KB albo w administracji. Taka prawda.
Reply
Chcesz szybkiej reakcji.? Wyzwij kogoś z Adm... ja też raz czekałem na odpowiedź więcej niż 10 dni... (Do chyba 3 dni roboczych to ma być...)
Reply
Wejdą na forum napiszą pare słów zamkną temat i koniec....
Reply
Powiem wam tak, Administracji już nie zależy na klimacie, ktoś pisał w jakimś temacie że, Administracja jest w Stanie odpowiedzieć w dziale SŁ w ciągu 12H, pozostałe odpowiada do 7 dni, zdarzył się przypadek że było to około 2 miesiące.

Co do ciebie, Administracja nic nie zrobi w tym kierunku, mają lepsze sprawy na głowie,
NP. Angielskie Gra ( Wiadomo lepsze zarobki).
Reply
Jakby admini zobaczyli i przeczytali wszystko w tym poście może zmienili by swój stosunek do takich ludzi jak ,, dedacz muh '' . Możne zrobili by coś , jakąś opcje .
Reply
Rainbow 
A co z nami?Angielskie Gra angielskim Gra ale my też mamy swoje prawa....
Reply
Przy okazji poruszyłeś kolejną kwestię, że Admini są "ważniejsi" od graczy.

AtUP
Z całym szacunkiem do Ciebie i innych, ale My Adminów nie obchodzimy. Nasze prawa też. Na Nas nie zarobią.
Reply
chlopcze zloty, takie rzeczy to do mc. Faktycznie wrzuc go do wrogow i jak chcesz zeby zostal ukarany, to musi zlamac regulamin na ogolnym - jak taki kozak i tobie sie chce, to gadaj z nim tylko na ogolnym i niech sie zblaznia. Ja w ogole bym odwloka nie zawracala na panelu z takim prymitywem...
Jego sie czepiasz, a sam napisales post i topik, za ktory tylko zarobisz knebla.

Pro Sylwek - ban jest automatycznie jak zwyzywa MC na priv, taki system. Wczesniej tego nie bylo i MC nijak nie mogl sie bronic. Kary sa, tylko na ogolnym. Owszem za takie teksty na priv tez powinni karac, ale poki co nie ma tego i trzeba takich gasic na ogolnym.

zbychu: teoretyzujesz co do mnie, a ja w praktyce w grze robie to co napisalam. Mnie zgasi? Dobre Smile Myslisz, ze ja sie przejmuje tym co taki pisze, kiedy wiem, ze dostanie kare i ze to jakis dzieciak? Leci screen gdzie trzeba, nerwus jeszcze poobraza sobie mc. Nic wiecej mnie nie interesuje w temacie takiej osoby. A na jego blyskotliwe wyrazy potrafie znalezc kontrargumenty, ktorych on nawet nie rozumie Smile Najczestsza reakcja do mnie po tym? "Nie pisz juz do mnie, idz sobie!" Tongue
Reply
Nie czytałem wszystkiego przyznaję, więc może się powtórzę.
Nie chodzi tu już o tą indywidualną sprawę, bo niestety to się powtarza.
Osobiście spływają po mnie wyzwiska na priv itp. Nie mogę się zgodzić jednak z graczami, którzy zapakują założyciela do worka 'płaczków' i na tym skończą. A czemu tak to widzę już tłumaczę:

ioN:
Tu nie chodzi o dystans, tylko o to co zapewnia nam regulamin. To jest podstawowa sprawa. A co nam zapewnia?
"c) Obraza gracza w wiadomości prywatnej:
Ponieważ moderator czatu nie ma możliwości potwierdzenia wulgarnych wypowiedzi, to nie powinien za to karać. Tylko MG i SMG mogą sprawdzić autentyczność takich wiadomości i do nich gracze powinni się kierować."

Czyli po sprawdzeniu autentyczności gracz powinien być ukarany. Każdy ma inną wrażliwość, komuś może przeszkadzać takie zachowanie, a skoro regulamin stoi po jego stronie to czemu ma z tego nie skorzystać? Proste jak dla mnie. Jeśli problemem jest rozpatrywanie tego typu spraw na panelu, to usunąć tą notkę z regulaminu a nie tworzyć pkt, który jest potem i tak olewany.

Maelli:
Jeszcze do Cb się zwrócę osobiście Wink
Chyba to jednak Ty nie czytałaś regulaminu skoro nie wiesz, że w takim wypadku gracz ma prawo zwrócić się na panel. Dodać gracza do wrogów i po problemie ... ja też się mogę nawet z tym zgodzić. Zrozum jednak, że gracz ma prawo zgłosić takie zachowanie i oczekiwać reakcji bo ma to regulaminem zapewnione.

Gdyby to był jedyny przypadek to nawet posta bym nie pisał, każdy jest człowiekiem i pomylić się może, wtedy jeszcze zostaje odwołać się do SMG. Jednak o zbyt wielu przypadkach słyszałem i może lepiej się określić - wymazać ten pkt albo się do niego stosować.
Tyle ode mnie.
Reply
Obrazi Cię na ogólnym i co? Wszyscy będą się śmiać, że Cię zgasił. Napisz, że leci na panel, to Cię wyśmieje. Taka natura wielu graczy. Poza tym, karą za to jest mute. A dla takich graczy mute to nie kara. Na dodatek, jest ona wg mnie stanowczo zbyt łagodna jak na prawne wykroczenie.

Jak ma inaczej zwrócić uwagę innych graczy, niż napisać o tym na forum? Od tego się zaczyna.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)