Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ksiądz Piotr Natanek
#61
Nie zgodzę się. Chyba, że jestem ewenementem i na mnie nie ma żadnego( własny empiryzm) wpływu

Znam paru "Hip-hopowców", którzy ubierają się tak jak sobie każdy wyobraża "hip hopowca".
Moim zdaniem to są pozerzy i tyle. Ja słucham metalu i nie mam nieodpartej chęci pokazania tego światu, ubieram się normalnie, jem normalne rzeczy, robię normalne rzeczy i nie odczuwam takiego skutku.

A to co Ty masz na myśli to tak jak już napisałem pozerzy, którzy za wszelką cenę chcą pokazać światu:" hej jestem metalem, słucham metalu!".
Reply
#62
Nie, nie tylko ty taki jesteś, aczkolwiek wiele osób zmieniło diametralnie życie przez muzykę.
Nie wiem dlaczego podałeś przykład hip-hopowców, bo pewnie w ogóle nie znasz tego środowiska i wypowiadasz się o pseudo skate'ach słuchających Firmy i RPK. Każdy gatunek muzyczny ma swoich "pseudo"
Reply
#63
Tak, na pseudo, ponieważ prawdziwego "HH" nie rozpoznasz, bo wygląda i zachowuje się jak normalny człowiek. To znaczy, że nie lata po mieście ze sprayem w łapie i nie zamazuje nazw innych raperów. Prawdziwy HH jest z "ziomkami" i ekscytują się muzyką jaka ich interesuje, a Ci wcześniej wspomniani to są jak to napisałeś "pseudo HH", tyle że oni nie są "wykreowani" przez muzykę a znajomości.
Reply
#64
Ktoś chce się przyłączyć do sekty?

Walka z:
-super szatańskimi grami
-żelem na włosach
-pentagramach na portkach
-jaskrawymi i ciemnymi kolorami(Czarny jak piekło,czerwony jak ogień)
-szatańską muzyką(techno,metal,czarny rock)
-grami karcianymi(tarot,pasjans)

Narran:
Da radę zdobyć? Znając Piotra to pewnie lepszy zamek niż w Malborku.Earendur:
Z symbolami różnie jest i głównie na to mają wpływ wydarzenia historyczne(Hitler ukradł swastykę).

Masława:
Ja posiadam w domu kilka przedmiotów z pentagramami i jakoś szatan nie gwałci mnie analnie w nocy.
Reply
#65
Jak z żelem to Villin jest naszym wrogiem...
Reply
#66
W sumie to twoje argumenty są rozsądne i bardzo mi się podobają. Dobrze rozróżniasz dobro od zła, ale wydaje mi się, że naginasz czasami lekko niektóre sytuacje by stały się bardziej dobra, ale ja Ciebie oceniać nie będę, gdyż Cię nie znam. Wierzę jednak, że jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem co wynika z twoich wypowiedzi i potrafisz głębiej wejść w temat, a w każdej wypowiedzi doszukujesz się głębszego sensu. Twoją wadą jest niestety jest to, że za szybko się denerwujesz, jesteś zbyt pewny siebie i uważasz każdego od siebie gorszego mimo, że nie wiesz nic o tej osobie oprócz tego, że udziela się na jakimś tam forum z gry internetowej.
Dziękuję Ci serdecznie za podesłany link. Naprawdę genialna piosenka i wspaniały zespół. Lubię metal i naprawdę nie obchodzi mnie czy jest w utworze coś o szatanie dopóki daje mi on energię bo właśnie taki ma być metal.
Mam do Ciebie prośbę. Wiesz coś na temat Natanka więc proszę napisz dla nas kilka linijek o tych jego kazaniach które ukazują jego poglądy na temat kościoła i innych nie związanych z "Diabolami" spraw.
Jestem 16-sto letnim dzieciuchem i niestety żyję w czasach kiedy to "dzieciarnia" bo inaczej nie nazwę moich rówieśników mają niedobór hormonu dorosłości i zaczynają pić, palić, brać narkotyki, ale nie jest to wina raczej muzyki, wyglądu czy dóbr materialnych, lecz raczej starszego pokolenia i mówię tu o ludziach 2-20 lat starszych którzy po prostu podchodzą do swojego kuzyna/ki, kolegi/żanki i dają im mówiąc co jest dobre, a co złe. Wszyscy moi koledzy zaczęli właśnie brać pod wpływem starszych i to właśnie w większości oni degenerują młodszych, a młodsi jeszcze młodszych. Oczywiście są wyjątki. Uważam, że jesteśmy raczej zagubieni i ogłupieni, a nie tępi i niedojrzali.
Luq Rob G:
Muzyka ma olbrzymi wpływ na człowieka. Nie jednego z depresji wyciągnęła i niejednego jeszcze zgubi, ale bodźce dźwiękowe od zawsze budziły w ludziach emocje mniejsze lub większe.
Harlok:
Kurde przeszedłem kilka razy Diabolo, czasem nakładam żel na niesforne włoski, malowałem pentagramy ale na piórniku, chyba zbyt lubię czarne koszulki, lubię i słucham metal i gram w pokera. Dodam jeszcze, że przeczytałem całego Harrego Pottera i oglądałem pokemony. HAHAHA ZŁOOOO Big Grin . No cóż nie ma ludzi idealnych Wink .
Reply
#67
Będziesz smażył się w piekle.

Ja gram w diabolo tylko żeby zabijać diabolo dla Piotra.
Reply
#68
Jednakże skusiłeś się by zdobyć zakazaną moc do pokonania diabolo, a taki właśnie był cel diabolo muhahaha. Wolisz byś średnio przysmażony czy zwęglony Smile .
Reply
#69
Za pentagramy mam dodatkowe podsmażanie.
Reply
#70
Mniam chrupiący będziesz Big Grin . Mnie dodadzą jeszcze sos czosnkowy za koszulkę Behemotha muhahaha.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)