Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ksiądz Piotr Natanek
#41
Żukow był grubym, tłustym idiotą i tyle w temacie. Przychylam się do prośby.
Sir Black Jack:
Po co o tym mówisz? Zrób to i czekaj na odzew. Doskonale wiem, co napisałem i wiem też, że za mały jesteś, by odróżnić odważne zdanie od propagowania. Uważasz, że nie mam racji? To coś podeślij na ten panel i poczekaj na reakcję, jestem jej bardzo ciekaw.
Jestem antysemitą w kwestii ekonomicznej i wcale nie uważam tego za coś złego. Wiem, że dla Ciebie to jedno i to samo, lecz w tym układzie nie mam nic do żydów jako ludzi, jako rasy.
I po raz kolejny mnie obrażasz. Chcę więc usłyszeć, od Ciebie, co to znaczy "chora propaganda". Jeśli masz twarz, skończ z tymi głupi farmazonami, napisz coś, jak facet, konkretnego, żeby można było się do tego odnieść. Chyba, że boisz się prawdy i weryfikacji?
Reply
#42
Napisałem coś konkretnego i po raz kolejny to Ty mnie obrażasz. Nie wiem czy to do Ciebie nie dociera, ale w poprzednim poście "chorą propagandą" nazwałem Twoje obraźliwe wypowiedzi, za które dostałeś już knebla, bo zgłosiłem to bodajże 08.11. Dałem Ci się do czego odnieść, cytując Twój stary, dobry post o glanowaniu psa, który utkwił mi w pamięci, jak drzazga w tyłku. Wink
Reply
#43
Nie piszę obraźliwych wypowiedzi. Nie istnieją obrażliwe wypowiedzi. Istnieją za to wypowiedzi napisane inteligentnie, zaś Twoje prywatne odczucia wsadź sobie w nos.
Od 6 lat żyję na przedmieściach, gdzie pełno bezpańskich psów. Wiele z nich po prostu atakuje, gdy jest się głęboko w polach. Mam pełne prawo do obrony, również do zabicia takiego zwierzaka. Nie wiem czy wiesz, ale zabijając człowieka w obronie własnej sąd nie tylko nie ma prawa mnie ukarać, ale po prostu zamyka sprawę, umarza ją. Bo żadnym grzechem czy niezgodnym z prawem czynem jest obrona, nawet, jeśli ma kosztować czyjeś życie.
Reply
#44
Thumbs Up 
Nie wie w jakim kraju żyjesz, bo zabicie człowieka zdecydowanie przekracza obronę konieczną, za którą bez zabicia idzie się najczęściej, w Polsce, siedzieć. I znów rzucasz nic nie wartymi argumentami, bo w glanie można kopnąć najwyżej małego psa, nie jest to obuwie wagi adidasów. Wypowiedzi piszesz obraźliwe, a "Nie istnieją obraźliwe wypowiedzi" może Twoim zdaniem brzmi mądrze, ale to totalna bzdura, z każdym swoim postem kopiesz się w tyłek.

Wybacz, idę trawić. Będę wieczorem, może wtedy kontynuuję tą do niczego nie prowadzącą "dyskusję"
Reply
#45
Kochany
Skarbku
ty mój.
Proszę, kaleczysz me biedne, schorowane, nastoletnie oczy tym jadem i nienawiścią. Nie mógłbyś odnosić się do ludzi bardziej przyjaźnie? Jestem prawie pewien, że jest wtedy szansa, że cię polubią/zainteresują się tym, co mówisz, a nie tym, że rzucasz bezcelowe wyzwiska. Nie wypowiem się na temat Natanka, nie słyszałem żadnych jego wypowiedzi poza tymi najbardziej osławionymi ani nic, wiem czemu ludzie go nie lubią(bo publika w postaci kilku osób z YT rozdmuchała po świecie kilka głupich wypowiedzi), ale nienawidzę gdy ludzie zamiast dyskutować marnują czas na wyzywanie innych. Czytałem i widziałem niektóre twoje wypowiedzi, czytałem niektóre wypowiedzi ludzi na twój temat, nie ze wszystkim się zgadzam bo jak już nieraz i nie dwa razy mówiłem nie lubię jakiegokolwiek rodzaju ekstremistów, ale wierzę, że jesteś po prostu człowiekiem z silnymi poglądami które mógłbyś prezentować mniej agresywnie. Dasz radę? Mam nadzieję, ludzie cywilizowani zazwyczaj dają, a za takiego chyba można cię wziąć?

Co do tematu:
Jak już pisałem do Earecośtamcośtamniepamiętamnickuajużnapewnogonienapiszę: nie znam do końca jego wypowiedzi, ale nie uważacie, że troszkę z tą nienawiścią przesadzacie? Z częścią słów Earecośtamcośtamniepamiętamnickuajużnapewnogonienapiszę się całkowicie zgadzam - wielu z was pisze to, co wam palce na klawiaturę przyniosą, a w dodatku mimo braku jakiejkolwiek wiedzy w tej sprawie. To samo było kiedyś ze sprawą ACTA. Człowiek jak człowiek, ma własne poglądy, ale nie uważacie, że to troszeczkę marnotrawstwo czasu wytykać palcami człowieka który tak właściwie nie szkodzi aż tak bardzo zamiast piętnować sprawy które naprawdę są ważne? Nie wiem, ot, żeby pozostać przy kościele to pedofilia wśród księży? Albo coś z innej beczki - problemy z narkotykami i innymi używkami? Albo nawet trywialna sprawa braku kultury wśród dzisiejszej społeczności?
Reply
#46
A ksiądz Natanek kroi ludzi, czy to przypadkiem, czy nie, płaszcz jego armii (pomalowany kawałek materiału z którego robi się "prześcieradła" szpitalne) to koszt rzędu 100zł, a koszt produkcji czegoś takiego nie przekracza 50 gr.

asghan:
Słuchaj, jeśli już się rozpisałeś, to ufam, że przeczytałeś posty w tym temacie i widzisz, kto tu plecie, co mu ślina na język przyniesie. Cool
Reply
#47
Mówiłem raczej o wszystkich ludziach piszących rzeczy o których nic nie wiedzą, tych na samym początku strony.
Reply
#48
Mnie jedynie bawi to wasze zamiłowanie.

Będziecie ciągnąć i powtarzać coś nieśmiesznego, tylko dlatego, bo jest popularne.
Reply
#49
Człowieku, tu co druga osoba ma magisterkę z kilku dziedzin, szczególnie z socjo, psycho, politologii czy medycyny. Cool
Reply
#50
Mówię o samiusieńkim początku strony. Pierwszych kilku postach. Nie wątpię, że jesteście wydoroślali i w ogóle, ale zachowujecie się gorzej, niż czternastolatki - wyzywacie się, obrzucacie błotem i tak dalej. Rozumiem, że to naturalna kolej rzeczy wśród ludzi, ale niekoniecznie wśród ludzi myślących. I nie obrażajcie się tu, nie miałem zamiaru was jakkolwiek obrazić - chciałem tylko zauważyć, że z tematu głównego zeszliście na wyzwiska i próbę udowodnienia jedno drugiemu które jest gorsze : P. Zwracałem tylko Ereszmere i ludziom kilka drobnych uwag : P


------------------------------------------------
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)